💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 15/

  • 52 968
  • 736
# 525
Керем е коментирал публикация на Мат

https://twitter.com/yovvnaber/status/1642485699160023040







Керем и Хектор Smiley



"мекият му глас, докато говори с Хектор" Simple Smile
https://twitter.com/i/status/1640775574967689216


Nature Zap
https://www.youtube.com/watch?v=6v2F8tulUPs



Nature Sparkles
"Времето никога не стига. То е прекалено малко, когато сме щастливи, и прекалено много, когато сме нещастни. Щастието е там , където те води сърцето. Повярвай ми , сърцето никога не лъже. То казва истината такава, каквато е, без страхове, без притеснения, без задни мисли. Важно е да последваш гласа му навреме. Времето никога не стига, не стига, когато обичаш. Любовта ни събира, любовта ни разделя. Не е нужен цял един живот, за да я намериш, оцениш и преживееш. Нужни са само няколко минути, минутите ,  в които любовта остава завинаги!"
Виж целия пост
# 526
Здравейте, момичета,
Тези дни споделяте разочарованието си от Ханде и ей така, за равновесие, реших да споделя защо не съм разочарована от нея. Stuck Out Tongue Winking Eye)
Във всички нейни интервюта, които съм чела, не е спирала да повтаря, че обича да пътува и използва всяка възможност за това. И до сега това беше повод за възхищение, поне с такова впечатление съм останала. За мен  тези три кратки пътувания, едното съчетано с работен ангажимент, не я правят повърхностна или меркантилна. Това не са пътувания, които не би могла да си позволи сама.
Ако сравним дните, които е отделила за тези пътувания, те са горе-долу толкова колкото са и дните прекарани на Малдивите. Така че от това не мога да си направя и извод, че се е отдала на мързел и не и се работи.  
Освен това на Малдивите Хаднде не отиде на палатка. И там беше в луксозен хотел и никой не я обвиняваше за това. Различно е само лицето, което я придружава. Е аз я харесвам заради нея самата, а не заради мъжа до нея.
Като всички и аз не харесвам  избора и на човека до нея в момента, прояви лош вкус Хадне с този избор, но това в моите очи не я прави лош човек.
За мен тя  си остава момичето, което:
Animal Beetle Подкрепя приятелите и семейството си в добри и лоши времена.
Animal Beetle Обича и да се грижи за животните.
Animal Beetle Помага на организациите подпомагащи борбата с рак и участва в други каузи подпомагащи нуждаещите се.
Animal Beetle Включи се активно в помощ на пострадалите от земетресението.

В крайна сметка за мен човека не се определя само от един избор. Ще поживеем, ще видим къде ще ни отведе живота.
Виж целия пост
# 527
От престоя й в Дубай

 
Виж целия пост
# 528

Виж целия пост
# 529
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Сними Flowers Hibiscus

Поримувах ви



Ах, това Ханде красиво, сори на мен изглежда ми щастливо
и равнодушни никой не остави.
Тези дни много гледат я накриво,
почивки, марки, всеки гледа нещо да добави.
Все си мисля, че тя от защита нужда няма,
нито пък да й правим голямата реклама.
Тя темите половината отдавна завладя ги,
Инстаграма и Туитър яко ги подпали.
Уж на никой не му е вече интересно,
пък седи ни на балкона и чака нещо да се случи.
Какво си мислиш, че ще стане?
Урока отдавна вече се научи! (така поне си мисля)



Ах, Керем, какво ли за него да римувам,
по тънката ще мина и малко ще хитрувам.
Нека и той с новата дама да ни се покаже,
обещавам да съм кротка и да я харесам даже.
Лошо нищо да не пиша, нали съм все над нещата,
още си ги тача двамата, равни са ми на везната.



Понякога отклонения от правата си имам,
но бързо ми минава и нищо присърце не взимам.
Само малко като се подракаме, гадничко ми става
и чакам да отмине и бързо да се забравя.
Че мотото на темата нали е толерантност,
към патроните и пишещите,
това беше и все още мисля е наша специалност.
Виж целия пост
# 530
Здравейте Animal Bee

Сними Hug
Слънце Hug

Сторита от Ханде



Спомените и мислите остаряват, точно както хората. Но определени мисли никога не могат да остареят и определени спомени никога не могат да избледнеят.
Харуки Мураками
Виж целия пост
# 531
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 532
Здравейте! Flowers Hibiscus



Днес Анъл Илтер има рожден ден! Balloon Wine Glass People Dancer

Харесвам образът на Енгин, който той създаде - верен и предан приятел, готов на всичко за приятелите си и семейството си. От такива приятели всеки има нужда! Пожелавам на Анъл още много хубави и запомнящи се роли!






03.04.2021

https://twitter.com/SenCalKapimiOFC/status/1378366074140434432

 


02.- 03.04. 2022



Скрит текст:






03.04.2022 Милано



Скрит текст:






Виж целия пост
# 533
Здравейте Animal Bee

От Башак вчера


Вчера също така е бил и Международен ден на детската книга. 📕


Днес май имаме годишнина от този прекрасен епизод. 🤍


Понякога търсим щастието в шума и фойерверките, но го намираме в спокойствието.
Виж целия пост
# 534
Нашите в седмичната класация.
   
Виж целия пост
# 535
Здравейте! Flowers Hibiscus

Nature ZapNature ZapNature Zap
"Сериалът, който промени живота на половината свят. Сериалът, който ни напомни, че нищо не е невъзможно на този свят, ако го искаме, защото: с единство, решителност, прошка и любов всичко е възможно, докато сме на тази грешна земя."


На 03.04.2021 е излъчен 38 епизод на Почукай На Вратата Ми Sen Çal Kapımı
Хаштаг: #meleklerinsözüvar -  ангелите ни обещаха





 

 
Серкан: Попречих ти да заминеш, нали?
Еда: Боже! Никога няма да се откажеш, нали?
Серкан: Не. Никога няма да се откажа от теб. Обещавам, че никога няма да те пусна.
Еда: Трябва да те прегледа лекар. Трябва да намерим лекар. Може ли да повикате лекар? Пвикайте лекар, моля.
Серкан: Няма нужда. Ти си тук. Ти си тук, дойде.
Еда: Много се изплаших. Ела тук.



 
Селин: Здравейте. Докарали са с линейка Серкан Болат. Мога ли да науча в коя стая е?
Служител: Веднага ще проверя.
Селин: Слушам, Дениз. За какво да говорим, не разбирам. Казах всичко, което исках.



 
Дениз, възможно е да си бащата на това бебе, но щастието и на двама ни зависи от това. Това е едниственият начин да бъдеш щастлив с Еда, а аз със Серкан. Разбира се, ако използваш разума си.


 
Лекар: В резултатите от изследванията на кръвта няма никакви проблеми.
Серкан: Отлично. Тогава мога да си тръгвам.
Лекар: Да, но моля ви, да направите още някои изследвания. Ще се радвам ако ги направите, преди да си тръгнете.
Серкан: Добре, ще ги направим.



 
Еда: Серкан?
Серкан: Слушам.
Еда: Хайде, Селин.
Серкан: Минутка, какво става тук?
Селин: Бебето не е твое, Серкан.
Серкан: Моля?
Селин: От Дениз е.



 
Серкан: От Дениз?
Селин: Никога не сме спали заедно. Ти никога не поиска. Дори когато имаше проблеми с паметта...Не поиска да бъдеш с мен. Желая ви щастие.
Еда: Видях я навън. Чух разговора й по телефона. И после я доведох тук.



 
Еда: Е, какво искаш да правим? Веднага да се върнем на работа, или да отпразнуваме този прекрасен ден?
Серкан: Имам прекрасна идея, нея ще осъществим.
Еда: Къде отиваме?
Серкан: Изненада.



 

 
Еда: Дай да изберем едно.
Серкан: Според мен всички са много красиви. Но мисля, ето това.
Еда: Най-точният.



 
Серкан: Да. Защото съм точен човек. Виж, и без това си в серцето ми, в мислите ми. А когато сложим и халките, винаги ще бъдеш тук. Интересно, нали? Казват, че пръстите, на които носим пръстените, водят към сърцето.
Еда: Знам.



 
Еда: Къде отиваме? Не съм се приготвила за вечеря.
Серкан: Не е важно, Еда. Изненада.
Еда: Каква е тази изненада?
Серкан: Изненада, изненада.
Еда: Серкан, де да беше казал.
Серкан: Еда, пристигнахме, успокой се.
Еда: Серкан, само погледни.
Серкан: Какво?



 
Еда: Много вкусно мирише. Много ми се прияде, моля те. После и там ще ядем.
Серкан: Еда, няма да ядем тук. Хайде. Добре, няма да ти отказвам.
Еда: По-добре да беше взел с горчица.
Серкан: И без това сега ям с горчица. Какво си направила?




Еда: Ето така, Серкан Болат. Ще ти изгори гърлото и ще ти излезе през носа. И ще те накара да се разсъблечеш.
Серкан: Ако е така, то сега всичко е прекрасно.
Еда: Музиката няма ли час на започване?
Серкан: Еда, музиката ще започне, когато поискаме. От нас зависи.
Еда: Ти си знаеш. И без това не съм се наяла. Какво гледаш така?
Серкан: Нищо.



 
Yalin-meleklerin sözü var



Скрит текст:
Ще може ли светът да ни разстрои?
Ще може ли да ни изплаши до смърт?
Може ли това сърце да чувства без теб?
Слънцето залезе, какво ми пука.
Няма ги ръцете ти до мен.
На кого му пука.
Не съм се примирил с твоето отсъствие.
Сърцата изгоряха,
Прогизнаха под дъжда.
Бог защитава влюбените.
В последния ми дъх
ти ще ми държиш ръката.
Ти ще чуеш последните ми думи.
Ангелите ми обещаха.
Ангелите ми обещаха.
Слънцето залезе, какво ми пука.
Няма ги ръцете ти до мен.
На кого му пука.
Не могат да те заменят,
не съм съгласен да бъда без теб.
Сърцата изгоряха,
Прогизнаха под дъжда.
Бог защитава влюбените.
В последния ми дъх
ти ще ми държиш ръката.
Ти ще чуеш последните ми думи.
Ангелите ми обещаха.
Ангелите ми обещаха.

https://www.youtube.com/watch?v=MMSnqBcE13Q - официално видео
Серкан: Еда Йълдъз, ще потанцуваш ли с мен?
Еда: Шегуваш се.
Серкан: Когато видях мястото, знаех, че ще искаш да спреш тук.
Еда: Какъв мъж си ти!
Серкан: А ти каква жена си. Ела, да танцуваме.



 

 

 

 

 

 

 


Серкан: Имам мозъчен тумор? Вчера.. бях тук. Казахте, че съм добре.
Лекар: Да, прав сте. Вашето кръвно налягане и нивата на захарта бяха нормални вчера. Но изследването, което поисках да се проведе допълнително, затова...



 
Серкан: Добре, а изследванията може ли да са грешни? Може би има някаква грешка? Сигурен ли сте?
Лекар: Вижте, г-н Серкан. Пратих резултатите на най-добрия лекар в Турция. И по въпроса с изследванията е на същото мнение като нас.



 
Лекар: Вашите резултати изобщо не приличат на тези, които съм виждал в моята работа. Но ще продължим да ги изучаваме.
Серкан: Какво трябва да направя?



 
Лекар: Нищо, г-н Серкан. Само ще искам от вас от време на време да правите изследвания. Но може да продължите нормалният си живот.
Серкан: Разбрах. Тогава, ще ви помоля нещо. Тъй като все още не е ясно... да остане между нас. Не казвайте на никого, моля ви.



 
Такава новина стопира живота ти. Получаването на такава новина те кара за миг да спреш и  да се огледаш. Всичко вече е преди...Има и сега. Не се знае, дали ще има и след това... Такава новина те кара да преосмислиш живота си, и ако имаш сили, да преподредиш нещата, които трябва да правиш, които искаш да направиш. Защото има сега, днес, но не е сигурно, че ще има и утре.


 
Еда: Какво? Какво стана? Защо ме гледаш така? Сякаш ме виждаш за първи път.
Серкан: Всеки път, когато те видя, се чувствам като първия път.
Еда: Аз съм Еда Йълдъз.
Серкан: Аз...Виж, дори ме накара да забравя името си.


Life's Work
https://www.youtube.com/watch?v=kEJ44Q8TzVI&t=7s




 
В такива съдбовни моменти човек се обръща назад и се взира в спомените си. И отваря кутията на спомените, в която има късчета, следи, запазени да разказват за най-хубавите, най-ценните, незабравимите мигове от живота си.


 
И търси в кутията със спомени да намери съвет, подсещане... Те да му посочат, да му покажат, как и накъде да продължи да върви . Да търси да намери отговор на въпросите.


 
„Животът. Това не е вчера, не е утре и не е месеци напред. И съвсем не миналите дни, в които си правите планове за бъдещето. Животът – това е днес. Този момент.“



Еда: А-а! Серкан? Ти си купил мотор?
Серкан: Купих. Купих и дойдох да те открадна.



 
Еда: Серкан, имаме толкова много работа, къде ще ходим?
Серкан: Забрави.
Еда: Ще се возим на мотор ли?
Серкан: Ще се возим на мотор.



 
Еда: Какво ще правим? Ще отидем ли на работа с него?
Серкан: Няма да ходим на работа.
Еда: Къде ще отидем?
Серкан: Ще те открадна.
Еда: Къде?
Серкан: Където пътят ни отведе.
Еда: Добре ли си?
Серкан: Добре съм. Ти готова ли си?




Серкан: Ох, бе. Отдавна не съм правил нещо подобно. Ти, аз и синът на вятъра.
Еда: Синът на вятъра? Страхотно.



 
Серкан: Еда, виж какво забелязах вчера. Животът не е вчера, не е утре и не е в бъдещите месеци. И още по-малко в дните, които минават, докато си правим планове. Животът е сега. Точно сега. Това е животът. Въздухът, който дишаш, вътърът, който духа в лицето ти. Вълнението, което изпитвам като те гледам. Любов. Животът се състои от всичко това, от тези красоти. Особено, когато ти си толкова красива, искам да се наслаждавам напълно.
Еда: Добре. Тогава нека се наслаждаваме. Какво да правим? С какво да започнем?




Серкан: Добър въпрос. Момент, Еда Йълдъз. Ето. А сега...
Еда: Какво е това?
Серкан: Това, което искам да направя. Някакви съвсем побъркани неща. Такива, които никога не съм правил. Но всичко това ще направя по ред. Затова сега ще те попитам...Ще изтеглиш листчета оттук и ще напишеш какво искаш да направиш.
Еда: Отлично. Мога да напиша всичко, което поискам?



 
Еда изтегля листче да разследват убийство, мечта на Серкан от детските му години. Намират в мрежата подходящото, според Серкан, мистериозно изчезване на човек. Започват да спорят тяхна работа ли е да раследват, нали има полиция?


 
Серкан: Еда, чуй, моя красавице. Не защо, а защо пък не? Защо не? Ще го разкрием. Ще го разкрием. Хайде. Г-жа детектив.
Еда: Вече и детектив станах. Добре.
Серкан: Според мен, можем да ти създадем красив образ.
Еда: Явно е, че искаш да играеш.



 
Серкан: Да. Животът си е наш.
Еда: Добре. Добре, Серкан Болат. Добре. Както искаш. Добре.



 
Серкан: Еда. Искам още нещо.
Еда: Какво?
Серкан: Целуни ме.
Еда: Ела.



 
И  Серкан и Еда стават детективи...


 


 
Следват разговори, срещи, някои съвсем неочаквани и изненадващи. В разследването се намесват, волно или не,  роднини, познати и приятели, озадачени и заинтригувани с какво се занимават и в какво са се забъркали Еда и Серкан. И са много любопитни... и притеснени....Еда иска да се откажат, да предадат случая на полицията, но Серкан иска да им даде добри и надеждни доказателства, заради което трябва да влязат вечерта в къщата...


 


В крайна сметка вечерта цялата“компания“ се събира в къщата на изчезналия...
Всички тези различни хора...Обединява ги връзката им и отношенията им с Еда и Серкан. И без да си признават, ги е грижа и един за друг. Когато на някой от тях му предстои или му се случва нещо, другите се интересуват, искат да знаят какво точно става и са готови да помогнат, понякога дори без да им бъде поискана помощ. Отстрани изглежда като любопитство, като дребнавост, като желание за контрол... Има ги понякога и тези неща, но всъщност, преди всичко друго е неподправената, истинската загриженост за сина, дъщерята, приятеля, колегата. Цялата тази пъстра група от различни по нрав, вкус, характер хора е обединена от искрената загриженост за другия и преди всичко за Еда и Серкан. И всеки се опитва да дава съвети, да помага, затова понякога, всъщност почти винаги, се получава шумотевица и суматоха. Но пък е весело!



 
Скрит текст:

 

 

 

 

 

 

 


 
Криминалната история е интересна с това, че дава  възможност да видим Еда и Серкан & роднинско-приятелския кръг как ще действат в непозната, напрегната и опасна обстановка и дали биха си помагали в критични моменти. Само толкова.


Още снимки и гифчета: Stuck Out Tongue Closed Eyes

Скрит текст:
 











 
 


 
Sunglasses
В борбата за "оцеляване" /да не бъде свален от екран! Smiley/ и за да продължат евентуално снимките, продуцентите, преди излъчването на епизода, молят феновете да подкрепят екипа, като се постараят да "направят" над 4 млн. туита.  И феновете се отзовават, като дори за известно време "побъркват" и блокират Tweeter! Stuck Out Tongue Closed Eyes



От продуцентите! Smiley

https://twitter.com/mfyapimtv/status/1378451014794280963
„Благодарим ви за цялата ви упорита работа и подкрепа, прекрасни фенове! 🙏🏻🎈 4 000 000 🔥 #meleklerinsözüvar“

"Достигнати заветните 4.3 млн туита! Поздравления за всички участници в сериала и за нас, като негови фенове!"




 
И от Фокс:


https://twitter.com/sencalkapimi__/status/1378644627729879041
Бяхме на 4-то място в световния дневен ред с 5 милиона туита снощи, влязохме в TT в 27 държави!    Много се радваме #SenÇalKapimi... @FOXTTурция





 




Снимки от сета...И не само! Stuck Out Tongue Closed Eyes

03.04.2021 Partners in crime Nature Zap Nature Zap Nature Zap







Скрит текст:















Припомнихме си един от най-хубавите епизоди! Heart

Лека вечер ви желая!
Виж целия пост
# 536
Благодаря, Дилеми!
Виж целия пост
# 537
И аз благодаря за тези прекрасни спомени, Дилеми! Heart Exl Любим, любим епизод! Heart Eyes


Лайк от Керем за неговата партньорка Лейля Лидия от сериала "Този град ще дойде след теб"
Моята малка вселена
Виж целия пост
# 538
Ханде е достигнала вече 32,5 милиона последователи в IG.



Една незабравима целувка. Толкова истинска, напълно неочаквана. Ханде реши да инпровизира и се получи много красиво. Така е, когато си влюбен и не можеш да устоиш пред тези устни.

Виж целия пост
# 539
Фенките на Керем Бюрсин в Twitter!
Единственият! 💖🔆 #KeremBürsin уникалeн, специалeн, харизматичeн, социално активен, феминист, талантлив и очарователен! Kerem Bursin!



Спомени от снимачната площадка. 🎬❤️



Sparkling HeartХубава вечер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия