Любители на кучета - 134

  • 35 256
  • 762
# 510
Днес ваксинираха кучето ми с годишна ваксина.т.е. след първите които са до 3 месец.Една година след това.+ваксина за бяс.Става въпрос за куче от дребна порода.3 часа след ваксина стана унил и не иска да ходи.Гледа ме тъжно .Такива ли са реакциите след ваксина?И след колко време отшумяват?За какво да следя друго.?Притеснено ми е .

Нашият след всяка ваксина ляга и до сутринта става само, за да пишка на пелените. Ваксините ги слагаме рано сутрин. Малтийска болонка, днес навършва 10 месеца. Има всички задължителни ваксини + една, която искат за кучешките хотели. Следващата седмица ще слагаме за бяс.
Виж целия пост
# 511
На Белла биха на 3-тия месец 2 ваксини в 1 и едната беше за бяс.
Виж целия пост
# 512
Каква е тази ваксина, която искат за кучешките хотели?
Виж целия пост
# 513
Кенъл коуф.
Виж целия пост
# 514
Каква е тази ваксина, която искат за кучешките хотели?

Toux de chenille на френски, понеже сме в Белгия.

Същото, което е написала Реюнион на английски.
Виж целия пост
# 515
Полегнал Арчи Simple Smile


Виж целия пост
# 516
Здравейте! Имам немска овчарка на 9г. Започна на моменти да куца, ляга и скимти..после й минава.Мисля,че ставите я болят. Търся мнение за добавка/лекарство, някой ако е имал  същия проблем?
Виж целия пост
# 517
Ветеринарите какво казват? Иначе, имам позната, която дава глюкозамин на кучето си на хапчета. На друго кученце бият инжекции с глюкозамин.
Виж целия пост
# 518
Ветеринарите какво казват? Иначе, имам позната, която дава глюкозамин на кучето си на хапчета. На друго кученце бият инжекции с глюкозамин.
Ветеринаря на село казва,че кучето си  е старо..не че не знам, но поне малко нещо да й помогна..
Виж целия пост
# 519
https://lintbells.bg/product/yumove-dog/

Има добри отзиви за тази добавка.
Виж целия пост
# 520
Когато моето куче започна с мъка да ляга и става, а задните ѝ крачета се подуха, започнах да ѝ давам доксициклин стада. Преди това ветеринарният изписа оспамокс. Наложи се да почета в интернет и така разбрах, че доксициклин го изписват на кучета със ставни проблеми. Отокът изчезна и определено имаше положителен ефект. Подобри се движението ѝ (тичаше) и цялостното ѝ състояние, но тя беше на 12 години. Купих и таблетки глюкозамин, но по-затрудненото лягане и изправяне си остана. Е, не както преди АБ, но го имаше.
Виж целия пост
# 521

Човешките такива хапчета излизат много по-евтино.

Днес видях един джак ръсел. Не знам дали беше чистокръвен, защото имаше доста по-дълги крачета и по-издължена муцунка, но това няма значение. Беше пооглушал и с посивяла главичка, но търчеше като младеж. На 17 години.
Виж целия пост
# 522
Дайте идеи за море с куче? Не е задължително само в бг. С кола ще сме. Но нека не са предложения за каравани.
Тенк ю
Виж целия пост
# 523
Дайте идеи за море с куче? Не е задължително само в бг. С кола ще сме. Но нека не са предложения за каравани.
Тенк ю

Има група във фейсбук,  на почивка с домашни любимци. Има много интересни предложения за нашето и гръцкото море.
Виж целия пост
# 524
Поисках прием, но не ме приемат нещо още 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия