Дългото чакане след трансфер – тема 104

  • 52 912
  • 749
# 480
Включвам се и аз на 5дневен бластоцит ЗЕТ днес съм 5 ден и имам много силни болки в корема и много подут, също и главоболие. Трябва ли да се притеснявам за болката и дали мога да пия но шпа?
Как си с дефекацията тези дни?
Иначе да-но-шпа спокойно можеш да си пиеш!
Късмет 🍀





Да след трансфера не съм ходила и явно от там идва проблема, благодаря 🍀🤗
Виж целия пост
# 481
Деси аз си пих бромокриптин до 20 г. с. и двете бременности. Затова се пие бромокриптин, съвместим е с бременност. Достинекс не е.
Моята ендокринолог е на мнение, че трябва да се продължи по половинка вечер , и от 12 г. с. по четвъртинка вечер.
Виж целия пост
# 482
Деси аз си пих бромокриптин до 20 г. с. и двете бременности. Затова се пие бромокриптин, съвместим е с бременност. Достинекс не е.
Моята ендокринолог е на мнение, че трябва да се продължи по половинка вечер , и от 12 г. с. по четвъртинка вечер.
Благодаря ви. Още във вторник ще се обадя, ако може да ме свържат с ендокриноложката да попитам. Понеже много се притесних. Приемах го вечер по 1/2 тб.
Виж целия пост
# 483
Включвам се и аз на 5дневен бластоцит ЗЕТ днес съм 5 ден и имам много силни болки в корема и много подут, също и главоболие. Трябва ли да се притеснявам за болката и дали мога да пия но шпа?
Как си с дефекацията тези дни?
Иначе да-но-шпа спокойно можеш да си пиеш!
Късмет 🍀





Да след трансфера не съм ходила и явно от там идва проблема, благодаря 🍀🤗
Христос  Воскресе! Много здраве, мир  и чудеса да има за всички!
При мен също се получава от прогестерона.  Киви, сини сливи, круши, смокини (дори и сладко),активиа натурална,пробиотици (аз пия астрате) или дуфалак пробвай. Може и свещички Ева кю-репрото ми ги беше изписал преден при трансфер.
Виж целия пост
# 484
Христос воскресе. Да сме живи здрави и щастливи и дано тази година всички със збъднати мечти.
Момичета аз направих тест днес на 13ти ден. Теста е позитивен. Сега в 8:00 трябва да се обадя в клиниката зя кръвен тест. Някак не мога да се зарадвам докато не мине теста и ехографа. Малко ми е напрегнато.
Виж целия пост
# 485
Самърчееее, тихичко честитоооо! Ето го и първото чудо за деня 😊 дано те последваме и ние🤞
Отивай към клиниката и те чакаме с тлъстичко чхг,та да отпуснеш душата поне малко! Всичко ще е наред🍀🙏🏼
Виж целия пост
# 486
Христос воскресе. Да сме живи здрави и щастливи и дано тази година всички със збъднати мечти.
Момичета аз направих тест днес на 13ти ден. Теста е позитивен. Сега в 8:00 трябва да се обадя в клиниката зя кръвен тест. Някак не мога да се зарадвам докато не мине теста и ехографа. Малко ми е напрегнато.
Воистина Воскресе!
Нека възкресим в себе си силата, търпението, прошката и мъдростта.
Пожелавам всички да сбъднат мечтата си! ❤️🍀
Тихичко и честито! Чакаме резултата от кръвния тест ! ❤️
Виж целия пост
# 487
Честито момичета,
На такъв хубав празник пожелавам на всички ви трудностите да са в миналото и тепърва най-хубавото да предстой!
Виж целия пост
# 488
Христос воскресе. Да сме живи здрави и щастливи и дано тази година всички със збъднати мечти.
Момичета аз направих тест днес на 13ти ден. Теста е позитивен. Сега в 8:00 трябва да се обадя в клиниката зя кръвен тест. Някак не мога да се зарадвам докато не мине теста и ехографа. Малко ми е напрегнато.
Воистина Воскресе! Нека на този светъл празник на всяка от нас се сбъдне най-голямата мечта. Аз също си чакам прегледа с голямо нетърпение и притеснение. Общо взето всеки ден си е едно чакане и тревога, но трябва за вярваме, че всичко ще бъде наред! Успех на вас и всички момичета! HugKissing HeartFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 489
Христос воскресе. Да сме живи здрави и щастливи и дано тази година всички със збъднати мечти.
Момичета аз направих тест днес на 13ти ден. Теста е позитивен. Сега в 8:00 трябва да се обадя в клиниката зя кръвен тест. Някак не мога да се зарадвам докато не мине теста и ехографа. Малко ми е напрегнато.
Воистина Воскресе! Нека на този светъл празник на всяка от нас се сбъдне най-голямата мечта. Аз също си чакам прегледа с голямо нетърпение и притеснение. Общо взето всеки ден си е едно чакане и тревога, но трябва за вярваме, че всичко ще бъде наред! Успех на вас и всички момичета! HugKissing HeartFlowers Four Leaf Clover
И аз нямам търпение да дойде деня за прегледа. Моля се всичко да бъде наред! ❤️ Как се чувствате, кога ще бъде първият ви преглед? 🙂
Виж целия пост
# 490
Мерси момичета. 🥰 Дано на всички ни се збъдне тази мечта колко се може побързо.

Desi123456 добре се чувствам, все още нямам някои симптоми освен болки в гърдите. Сега бях за кръвен тест. Казаха ми ако всичко е наред няма да ми се обаждат. Ако има нещо ще ми се обадат до 13 часът.  Контрол за ехограф ми казаха на 29ти ден след трансфер, на 02.05.
Виж целия пост
# 491
Момичета и аз направих уриниране тест има много бледа втора черта,което за 10 ден май е лошо трябва вече да е ярка мисля.несмея да се зарадвам за пръв път все пак виждам втора черта.
Виж целия пост
# 492
Изобщо не се занимавайте с пикливи тестове и разсъждения колко трябва да е плъчна чертата в урината има по-малко ЧХГ, зависи колко е концентрирана и т.н. - пускайте кръвен.
Виж целия пост
# 493
Момичета и аз направих уриниране тест има много бледа втора черта,което за 10 ден май е лошо трябва вече да е ярка мисля.несмея да се зарадвам за пръв път все пак виждам втора черта.
Аз също си направих на 10 ден и теста ми имаше много бледа втора чертичка, която за първи път виждах. Кръвният тест след два дни го доказа! Успех! ❤️
Виж целия пост
# 494
Изобщо не се занимавайте с пикливи тестове и разсъждения колко трябва да е плъчна чертата в урината има по-малко ЧХГ, зависи колко е концентрирана и т.н. - пускайте кръвен.
до вторник не работят лабораториите тук.няма как.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия