Дългото чакане след трансфер – тема 104

  • 52 918
  • 749
# 285
Момичета, колко време си починахте, преди следващ трансфер? По време на почивката, правихте ли изследвания? Иска ми се ползотворно да използвам времето, да наместя хормоните от стимулацията и с нови сили да продължа към следващия опит.
Аз декември правих пункция, а март ми беше трансфера. През тези месеци си бях направила консултация и изследвания, назначени от д-р Калчев, всички видове биопсии в Надежда и едно вливане на киовиг. Общо взето имах време тялото си отпочина от стимулацията. Успех! HeartFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 286
Момичета, колко време си починахте, преди следващ трансфер? По време на почивката, правихте ли изследвания? Иска ми се ползотворно да използвам времето, да наместя хормоните от стимулацията и с нови сили да продължа към следващия опит.
Аз декември правих пункция, а март ми беше трансфера. През тези месеци си бях направила консултация и изследвания, назначени от д-р Калчев, всички видове биопсии в Надежда и едно вливане на киовиг. Общо взето имах време тялото си отпочина от стимулацията. Успех! HeartFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

MeLaNii, може ли да споделиш резултата при теб, къде правихте процедурата, какви изследвания, открихте ли причина.... написаното от вас все едно е точно моя път през този период с д-р Калчев, но за съжаление при мен завърши с отрицателен резултат и сега до прегледа при него проучваме на къде да се насочим за следващата процедура (след 2 процедури ще сменим клиниката). Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 287
Добро утро, момичета. Как сте? Hug
Моето сърце не издържа. След като вчера сутринта направих един тест Presto, който излезе отрицателен според мен, защото чертата беше сива и се появи след 5тата минута, целият ден ми се скапа. После видях, че е с изтекъл срок на годност още 09.2021 (смятайте колко време се въргаля вкъщи Grinning) и малко се върна надеждата да е дефектен. 🙏
Решила съм в събота на 9ти ден да пусна тест, макар от Надежда да ми го искат на 12.04.2023 г. Обаче тази сутрин направих още 1 тест Be.live pro. Искам по-рано да видя резултата, за да знам какво да правя с лекарствата. Много са, всеки ден бия по 2 Пролутекса, а през ден бия Зарзио и целият ми корем е в точки и синини. Освен тях имам още 7-8 лекарства. Но няма да се оплаквам, де. Важен е резултата. Blush
Това е днешният тест. Въобще не смея да се зарадвам, защото историята ми е дълга и тежка и положителният тест в моя случай не е успокоение, но поне днес няма да лежа депресирана като вчера. Розова е, надявам се този път теста да не е дефектен. Чертичката се появи на около четвъртата минута.
Виж целия пост
# 288
Честито!!!
Къде правихте стимулацията?
Добро утро, момичета. Как сте? Hug
Моето сърце не издържа. След като вчера сутринта направих един тест Presto, който излезе отрицателен според мен, защото чертата беше сива и се появи след 5тата минута, целият ден ми се скъпа. После видях, че е с изтекъл срок на годност още 09.2021 (смятайте колко време се въргаля вкъщи Grinning) и малко се върна надеждата да е дефектен. 🙏
Решила съм в събота на 9ти ден да пусна тест, макар от Надежда да ми го искат на 12.04.2023 г. Обаче тази сутрин направих още 1 тест Be.live pro. Искам по-рано да видя резултата, за да знам какво да правя с лекарствата. Много са, всеки ден бия по 2 Пролутекса, а през ден бия Зарзио и целият ми корем е в точки и синини. Освен тях имам още 7-8 лекарства. Но няма да се оплаквам, де. Важен е резултата. Blush
Това е днешният тест. Въобще не смея да се зарадвам, защото историята ми е дълга и тежка и положителният тест в моя случай не е успокоение, но поне днес няма да лежа депресирана като вчера. Розова е, надявам се този път теста да не е дефектен. Чертичката се появи на около четвъртата минута.

Виж целия пост
# 289
Благодаря, не е от стимулация. Аз съм на 43 и с резерв на дъното. Вадя по 1 Я. на ЕЦ, оплождам, събирам 2-3 и връщам. В Надежда съм, при д-р Стаменов. Но този тест нищо не значи при мен освен малко надежда. Все стигам до биохимични, аборт, кухо яйце. От 6 трансфера само 2 са с отрицателен резултат, но бебе засега няма. А за да стигна до трансфер ми е коствало какво ли не. При мен проблемът е в качеството.
Виж целия пост
# 290
Момичета, с какво се занимавате докато си почивате и чакате?  Половинките прекарват ли време с вас?
Виж целия пост
# 291
Bobby, успех! Чертичката е мноооого убедителна! Дано този път е до щастлив финал!!
Виж целия пост
# 292
Благодаря, не е от стимулация. Аз съм на 43 и с резерв на дъното. Вадя по 1 Я. на ЕЦ, оплождам, събирам 2-3 и връщам. В Надежда съм, при д-р Стаменов. Но този тест нищо не значи при мен освен малко надежда. Все стигам до биохимични, аборт, кухо яйце. От 6 трансфера само 2 са с отрицателен резултат, но бебе засега няма. А за да стигна до трансфер ми е коствало какво ли не. При мен проблемът е в качеството.
Трансферът ти със асистиран хетчинг ли е? Аз също съм в твоето положение ,на 42 год с много лошо качество на яйцеклетки,също съм в Надежда ,но при друг доктор…..
Виж целия пост
# 293
Боби, тихичко честито и до термин!!!! И със здраве! И с късмет! И до термин тоя път! Коледно чудо. Ако не е на късмет не знам. Моята снежинка разбрах за нея на 07.04.2018! Така че силно вярвам, че няма къде да бягаш, с нея си кармично обвързана на късмет!
Виж целия пост
# 294
Боби честито и от мен. Пожелавам ти този път всичко да свърши успешно и с бебенце 🥰🍀
Виж целия пост
# 295
Стискам палци и пожелавам щастлив финал! Аз също съм с лошо качество на Я, възраст 44г.
Ембрионите на 5ден ли замразявате? И напълно естествени цикли ли правите или взимаш нещо за подпомагане?!
Извинявай, че така разпитвам, но и аз се чудя какво вече да пробваме при мен!
Благодаря, не е от стимулация. Аз съм на 43 и с резерв на дъното. Вадя по 1 Я. на ЕЦ, оплождам, събирам 2-3 и връщам. В Надежда съм, при д-р Стаменов. Но този тест нищо не значи при мен освен малко надежда. Все стигам до биохимични, аборт, кухо яйце. От 6 трансфера само 2 са с отрицателен резултат, но бебе засега няма. А за да стигна до трансфер ми е коствало какво ли не. При мен проблемът е в качеството.
Виж целия пост
# 296
Трансферът ти със асистиран хетчинг ли е?
Честно казано не сме обсъждали да се прилага асистиран хетчинг, нито някой ме е питал. Но в ембриологичния доклад в колонката за асистиран хетчинг пише буква А. Не знам да разбирам ли, че е прилаган. Върнахме 1 бластоцист и 1 късна морула. Не бях голям оптимист и още не смея да съм, защото както писах аз нямам проблем със забременяването, а с това да попадна на здрав ембрион. Rolling Eyes
Ембрионите на 5ден ли замразявате? И напълно естествени цикли ли правите или взимаш нещо за подпомагане?!
Не, замразяваме ги на 3ти ден, но доктора настоя да ги изчакаме след размразяването до 5ти ден и щеше да ми спре сърцето докато чаках информация от ембриолозите. Blush Моите ембриони до 3ти ден са добре и после забавят от 4ти натам. Нищо не пия, напълно естествен цикъл. Дори добавките спрях. На мен Фемара и Кломифен не ми влияят и не правя повече фоликули. Понякога имам по 2 доминантни без да прилагаме нищо, но винаги накрая остава 1 ембрион. Общо взето голяма мъка е. Това, което променихме е, че моя мъж 5 месеца приема добавки. 2 месеца бяха едни турски, които ни даде д-р Емре Тургут (ходихме при него на консултация) и после продължи с добавките за мъже на д-р Стаменов. Нямам обаче идея дали са помогнали, защото не сме правили контролна спермограма. На моя мъж му излезе висока ДНК фрагментация, около 46%. Правихме MACS и IMSI по мое желание. За яйцеклетките ми винаги са казвали или че не са имали забележки, или са били с дребни забележки т.е. нищо съществено, но все не става и не става.
Благодаря, момичета. Дано този път ме подмине каръка. Сънче, на теб специални прегръдки. Hug
Виж целия пост
# 297
А ПИД правите ли?
Трансферът ти със асистиран хетчинг ли е?
Честно казано не сме обсъждали да се прилага асистиран хетчинг, нито някой ме е питал. Но в ембриологичния доклад в колонката за асистиран хетчинг пише буква А. Не знам да разбирам ли, че е прилаган. Върнахме 1 бластоцист и 1 късна морула. Не бях голям оптимист и още не смея да съм, защото както писах аз нямам проблем със забременяването, а с това да попадна на здрав ембрион. Rolling Eyes
Ембрионите на 5ден ли замразявате? И напълно естествени цикли ли правите или взимаш нещо за подпомагане?!
Не, замразяваме ги на 3ти ден, но доктора настоя да ги изчакаме след размразяването до 5ти ден и щеше да ми спре сърцето докато чаках информация от ембриолозите. Blush Моите ембриони до 3ти ден са добре и после забавят от 4ти натам. Нищо не пия, напълно естествен цикъл. Дори добавките спрях. На мен Фемара и Кломифен не ми влияят и не правя повече фоликули. Понякога имам по 2 доминантни без да прилагаме нищо, но винаги накрая остава 1 ембрион. Общо взето голяма мъка е. Това, което променихме е, че моя мъж 5 месеца приема добавки. 2 месеца бяха едни турски, които ни даде д-р Емре Тургут (ходихме при него на консултация) и после продължи с добавките за мъже на д-р Стаменов. Нямам обаче идея дали са помогнали, защото не сме правили контролна спермограма. На моя мъж му излезе висока ДНК фрагментация, около 46%. Правихме MACS и IMSI по мое желание. За яйцеклетките ми винаги са казвали или че не са имали забележки, или са били с дребни забележки т.е. нищо съществено, но все не става и не става.
Благодаря, момичета. Дано този път ме подмине каръка. Сънче, на теб специални прегръдки. Hug
Виж целия пост
# 298
Боби, честито. Здраве и успех до финала! 💞
Виж целия пост
# 299
Не е правен ПИД. Няма как, защото ги замразяваме на 3ти ден, а материал за ПИД се взима от бластоцист. Ако стигна до успешна бременност вероятно ще направя някакъв вид генетичен тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия