Щадящ маникюр при тийнейджър

  • 4 729
  • 45
# 45
Мили дами, инвестирайте повече в маникюра, но поне да знаете за какво ги давате. Ще дам пример със себе си, като държа да отбележа, че ноктите ми не са проблемни и чупливи, освен един, който е сцепен (жив и здрав да е гелът, че го държи на място) - преди ходех при маникюристка, която ми взимаше 35 - 40 лв. Плюсът там беше, че рисуваше много готино, а и работеше бързо, НО горките ми кожички бяха като след месомелачка, а инструментите не се дезинфекцираха качествено.
В момента ходя в салон, където давам 60 лв., разликата е огромна. Скъпите продукти са си скъпи, отделно, че е голяма инвестиция да имаш машина за дезинфекция, достатъчно инструменти, които да сменяш и всичко да се отваря пред клиента. В пъти по-доволна съм и с радост си давам парите.
Качеството не винаги зависи от цената, но не можем да очакваме, че за 20-30лв. някой е инвестирал кой знае колко в материали, инструменти и етц.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия