Нашите second hand находки - тема 47

  • 88 652
  • 749
# 630
Дрехи от Хумана от днес за дребен по левче бройката. Якето и долнището са нови с етикети, а ризата е неразличима от нова.
Виж целия пост
# 631
Дрехи от Хумана от днес за дребен по левче бройката. Якето и долнището са нови с етикети, а ризата е неразличима от нова.

Там не са ли днес по 2 лв.,  а  утре по 1 лв. бройката?
Виж целия пост
# 632
Днес е до 2лв. Детското е на левче.
Виж целия пост
# 633
Аз много харесвам рокли на по-пълна фигура,  зависи и от формата на роклята и фигурата. На жени, които са по-едри долу, а по-слаби горе,  дългите рокли и поли стоят чудесно.
Виж целия пост
# 634
Всички Хумани ли са с еднакъв график на цените? Че нямам близо до нас и не ги следя, но като гледам находките в темата, в съответния период бих се разходила до някоя.
Виж целия пост
# 635
Днес се отбих до Хумана, всичко беше по 1 лв. 
Направи ми впечатление, че млади мъже яко ровеха из дамските дрехи и пълнеха кошници.  Дали ги препродават?
Виж целия пост
# 636
Аз много харесвам рокли на по-пълна фигура,  зависи и от формата на роклята и фигурата. На жени, които са по-едри долу, а по-слаби горе,  дългите рокли и поли стоят чудесно.
ако да речем роклята е дълга и леко широка би стояла чудесно ама да ги гледам из Враца дебели не само млади ми и на възраст жени с рокли до коляното и леко прилепнала рокля и им се виждат дебелите пръсци и корема им  е грозно е но много  хора не се оглеждат в огледалото преди да излязат от тях
Виж целия пост
# 637
На пълен/дебел, много рядко нещо седи ок…казвам го от опит 🥺
Виж целия пост
# 638
Днес се отбих до Хумана, всичко беше по 1 лв. 
Направи ми впечатление, че млади мъже яко ровеха из дамските дрехи и пълнеха кошници.  Дали ги препродават?
И на мен ми направи впечатление днес в магазина им на Ломско шосе🤔
Виж целия пост
# 639
Не само в хумана ровят и преподават....
А относно цените в хумана, всеки град зарежда в различна седмица, може да има съвпадения или по области... Не знам точно, но си имат фейсбук страница на хуманата в града там има пълна информация за цените
Виж целия пост
# 640
И при нас днес беше на левче в Хуманата. Беше пъъълно с хора. И почти нищо прилично не беше останало. Аз по-късно ще покяжа какво си взех от там, че вече е в пералнята.
Виж целия пост
# 641
Има ли в момента някакъв код за ремикс?
Виж целия пост
# 642
Има ли в момента някакъв код за ремикс?

ENERGY20
Виж целия пост
# 643
От кварталната ВУ за 1 лв.

Виж целия пост
# 644
Топ от мен. Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия