"Търговия със смърт" - разследване на Валя Ахчиева

  • 80 148
  • 859
# 825
Май хората трябва да вдигнат джабала,  по подобие на бащата на Сияна!
Трябва да има шум, не да си живеят спокойно и да си мислят, че никой не знае за далаверките!!!! Smiling Imp
Виж целия пост
# 826
Колко време можеш да ровиш в раната си? И той ще спре. Преди него имаше една майка
 Стана депутат и не чух повече от или за нея.
Виж целия пост
# 827
Сигурно.  Тя тази бо.ба е неравна. Не може да се пребори безхаберието,  алчността на високите постове.
Друга ми беше идеята - много неща излязоха наяве,  благодарение на говорене и сочене с пръст.
Това им трябва на нея два търтея Батинкови. Нека хвърлим малко кал по този "бизнес"
Виж целия пост
# 828
За майката на Даная ли говориш? Тя е активна. Направи фондация, все още говори, помага и на деца за медицински грижи.
Виж целия пост
# 829
Колко време можеш да ровиш в раната си? И той ще спре. Преди него имаше една майка
 Стана депутат и не чух повече от или за нея.
Медиите отразяват новостите и пикантните теми. Всекидневието не е интересно, освен ако не си платиш може би или си им близък.
Виж целия пост
# 830
За майката на Даная ли говориш? Тя е активна. Направи фондация, все още говори, помага и на деца за медицински грижи.

Не е майката на Даная. Майката на едно момиче от Варна, Лора. Блъсната е на пешеходна пътека.


П.С. Нели Петрова се казва майката. Напуснала е ГЕРБ, според информация в нета
Виж целия пост
# 831
Момичета и момчета 😀
Можем да изрази възмущението си от #семействоСмърт #Топхоспиталсървис #мисКрокодил
Във фейсбук страницата на предаването. Гледам негативните коментари са доволно.
Виж целия пост
# 832
На мен ще е ми е много по-интересно да разбера дали ще бъдат наказани виновните и какви промени ще има. Просто това не е удобно на някои.
Виж целия пост
# 833
Момичета и момчета 😀
Можем да изрази възмущението си от #семействоСмърт #Топхоспиталсървис #мисКрокодил
Във фейсбук страницата на предаването. Гледам негативните коментари са доволно.

То всъщност позитивни няма. Учудвам се, че още не са ги блокирали и изтрили
Виж целия пост
# 834
Батинкови са с дебел медиен чадър, от там не очаквам реакция или нови сензационни разкрития. Със сигурност имат и политически чадър, за да си позволяват нови и нови зловещи далавери, докато демонстрират благополучие онлайн.
Виж целия пост
# 835
Ей това е. Щом госпожата е толкоз нагла да публикува без свян луксозния си начин на живот, значи не се страхува. Има си чадър. Малко странно ми дойде да ги канят в национална телевизия и водещата да изпада в делириум. Нима БТВ не знаят за далаверите? Едва ли!
Виж целия пост
# 836
Е това е до време. Докато някой не реши да го изгърми този бушон.  После май ще гледаме сагата на Глория - лъгана и невинна, плачеща по студията какъв й е късметът.
Виж целия пост
# 837
Дали?
А дано!
Виж целия пост
# 838
Остави медиите, но къде е прокуратурата? При толкова изнесени доказателства би трябвало да се самосезира.
Явно само от ЕЖК пламенка може.
Виж целия пост
# 839
Е, чак пък да ди дава зор прокуратурата да се самосезира.... тези, дето са опънати шатрата над главите на семейство Крокс си знаят работата и къде да натиснат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия