Декемврийски бебета 2023г

  • 47 543
  • 729
# 600
Момичета, има ли някоя с болки в кръста. При мен се появиха снощи и много се напрягам. Не си спомням с първата бременност така ли беше, но усещам лека тъпа болка и ще се побъркам от притеснение😣

да аз преди две седмици умирах от болка в кръста. Пиех но шпа и почивах и мина.
Виж целия пост
# 601
Здравейте момичета, може ли някоя от София да препоръча АГ при който по НЗОК да се следя освен на частно, защото с това повръщане не мога да ходя на работа, личния ми даде болничен, но каза че следващия трябва да е от АГ. Моля за съвети за лекари Simple Smile
Виж целия пост
# 602
Здравейте момичета, може ли някоя от София да препоръча АГ при който по НЗОК да се следя освен на частно, защото с това повръщане не мога да ходя на работа, личния ми даде болничен, но каза че следващия трябва да е от АГ. Моля за съвети за лекари Simple Smile

АГ не е нужно да е по ЗК за да издаде болничен, достатъчно е да има договор с НЗОК.

Иначе не знам в кой квартал си, аз единствено съм ходила при др Богданова в 25то ДКЦ по ЗК, тя изражда и в Тина Киркова

ето линк

Скрит текст:
Виж целия пост
# 603
Мерси Маце, Дружба съм, близо ми е ще погледна в 25 ДКЦ
Виж целия пост
# 604
А супер, значи ти е близо. Тя е голям шемет, та ще ти хареса.
Виж целия пост
# 605
И аз знам за Богданова, но знам, че е доста претоварена, дано се навие да ви вземе 🙈 но ако е само за ЖК-то може при всеки в общи линии колкото да минавате прегледите. Simple Smile


Мацето, ти да не си някъде по Младост?
Виж целия пост
# 606
Не, и аз съм в Дружбай, ама по постоянен адрес в Младост Laughing, там ми е пъпа хвърлен хаха, детето там беше на градина и сега там учи.
Виж целия пост
# 607
Purple_Peanut, а ти да си случайно в района на Младост, че беше казала, че в Софиямед се следиш?
Виж целия пост
# 608
В Мусагеница съм, срещу Софиямед. Ама понеже и личния ми лекар и на детето педиатъра са от 25-та поликлиника и ми направи впечатление Simple Smile Fyona, ти в кой квартал си Simple Smile
Виж целия пост
# 609
И аз съм в Мусагеница, виждам Софиямед от прозореца си Grinning
Виж целия пост
# 610
Момичета не знам какво да правя с тази моя работа - шефа ми се заяжда понеже си взимам болнични, но няма как да повръщам и да ми е лошо и да съм 12ч. вързана на стола. Работата ми е напрегната и стресова и вече се чудя дали да не ходя така, понеже сега ще се настроят всички срещу мен, останалите колеги са мъже Sad
Виж целия пост
# 611
Момичета не знам какво да правя с тази моя работа - шефа ми се заяжда понеже си взимам болнични, но няма как да повръщам и да ми е лошо и да съм 12ч. вързана на стола. Работата ми е напрегната и стресова и вече се чудя дали да не ходя така, понеже сега ще се настроят всички срещу мен, останалите колеги са мъже Sad

Какво значи шефа ми се дразни. Да повръщаш там на бюрото ли ? Взимай си болничен и да не ти пука от колегите детето ти е най-важно ! Те ще се оправят, работа винаги ще има ! И на мен ми предстои да се върна на работа след трансфера(взех си 14 дни отпуската от миналата година). И аз съм на бюро 9 часа и със стрес и само с колеги мъже. Не смятам да се съобразявам с работата, ако съм добре ще ходя ако не ще си взема болничен нищо, че ще загубим едни 1000 лв защото не ме осигуряват на реалното. За сега и на мен ми се гади поне е без повръщане. Не се съобразявай с шефа си и колегите си, ти си бременна и на-важна.
Виж целия пост
# 612
Момичета не знам какво да правя с тази моя работа - шефа ми се заяжда понеже си взимам болнични, но няма как да повръщам и да ми е лошо и да съм 12ч. вързана на стола. Работата ми е напрегната и стресова и вече се чудя дали да не ходя така, понеже сега ще се настроят всички срещу мен, останалите колеги са мъже Sad

Ако си го уведомила писмено, че си бременна излизай болничен от сега направо... Постоянен.
С предната бременност ме уволниха, понеже бях в изпитателен, назначиха ме фиктивно на друго място и от началото на третия излязах болничен до края
Виж целия пост
# 613
Момичета, честито на всички с прекрасни сърчица и новини. Днес бях на първи преглед /при д-р Бабаков, Пловдив/ в 6 г.с. според последния ден на МЦ. Видя се плодното сакче и жълтото мехурче. Докторът потвърди нормална бременност, но каза, че е рано за ембрионче, като картината отговаря на 5 седмици от зачеване и изглежда напълно нормално. На 11 май отново съм на преглед за пулс. Успех и на момичетата, на които предстои преглед.
Виж целия пост
# 614
Момичета, има ли някоя с болки в кръста. При мен се появиха снощи и много се напрягам. Не си спомням с първата бременност така ли беше, но усещам лека тъпа болка и ще се побъркам от притеснение😣
[/quote
Аз от самото начало съм с болки в кръста
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия