Декемврийски бебета 2023г

  • 47 516
  • 729
# 75
И аз имах такова към средата на миналата седмица (5-та гестационна), светлокафяво и болки долу. Бързо спря, но аз към утрогестан вагинално прибавих дуфастон.
Вероятно е процес на по-дълбоко загнездване, но все пак следи внимателно и гледай днес повече да си почиваш.
Сега знаят за положителни ми тестове едни две приятелки, с които си обсъждаме така редовно някакви неща.
Иначе то е и рано при нас, та да казваме, каквото и да било. Но първия път действах на принципа , че ако някой ме пита - не лъжа. До феталната в 13 седмица на почти никой не бях казала, освен на майка ми, тъй като ходихме на народни танци и спрях Grinning

Момичета, аз вчера ви се похвалих с тестовете, ама от вечерта почна кафяво зацапване. Та ми е малко тъпо сега. Лекарката ми каза довечера да отида да ме види. Та стискайте палци да е някакво нормално зацапване и да спре Confused
Виж целия пост
# 76
Здравейте, бъдещи мами! Да се похваля, и аз днес хванах почти последния декемврийски влак. Два теста показаха положителен резултат. Последният ми цикъл започна на 15 март. Днес трябваше да ми дойде, но вместо това получих благата вест. Изчисленият термин по приложения е на 19 декември. Естествено е много рано да се горови за каквото и да е. Макар и да ми е първа бременност още през първите две седмици имам ясно изявени симптоми - гърдите ми се подуха, зърнести са, зърната изключително чувствителни. Телесната ми температура е по-висока, цикълът липсва, въобще клиничната картина е налице. Направих дигитален тест ClearBlue, който освен положителен резултат изписва седмиците - при мен 1-2. Пожелавам успех на всички бъдещи мами и се надявам да обменяме опит!
Виж целия пост
# 77
Здравейте. Да се включа и аз с моето щастие. Днес бях на пръв преглед и видях малката точица любов. Лека бременност на всички ❤
Виж целия пост
# 78
Прекрасна снимчица, Радина Heartbeat Аз също нямам търпение за първата снимка на нашата малка точица след 2 дена!
Момичета, имате ли вече предчувствие какъв пол би било бебето ви? Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 79
Никакво предчувствие нямам аз за сега. Имаме вече едно момченце, искаме момиченце сега , но най-вече да е здраво ,като всеки родител де . Обаче подозирам ,че сега няколко месеца ще е едно лудо наддаване от всички баби и дядовци , прабаби, прадядовци , лели, чичовци (имаме голямо семейство) и усещам ,че много ще се дразня 😀
Виж целия пост
# 80
Момичета, благодаря ви за успокоителните думи. За сега спря, от сутринта не съм имала. После ще видя какво ще каже лекарката. Не ми се беше случвало с първата бременност и сега се стреснах, хем съм чела, че е нормално.

Радина, прекрасна снимка ❤ честито!

Предчувствие не бих казала, но предвид колко мъжки ген има в нашите семейства - и моето и на мъжа ми, като нищо пак да е момче.
Разбира се бих се радвала този път да връзвам панделки, но не се пренавивам Grinning
Виж целия пост
# 81
Аз сънувах че е момиче и силно се надявам да е. Но все пак каквото и да е важното е да е живо и здраво.
Виж целия пост
# 82
Още не съм била на гинеколог и гледам да не мисля много ,много ,особено пък за пола. С ММ се държим все едно нищо няма - искаме да го видим  ,че да повярваме .Покрай нас доста бременности не просъществуваха и може би ни е страх да се зарадваме .
Виж целия пост
# 83
Аз нямам опасения за бремеността, то каквото е писано ще стане

За пола мисля, че ще е момиче. С предното си знаех, че ще е момче и си бях взела такава блузка за бременни с момче още преди да забременея Grinning Беше на промоция и викам да взема Grinning

Утре ще видя и аз снимка, онзи ден гледах от първото дете, в 7ма седмица е бил вече 11,5мм , сега ще видим, защото е доста по-рано
Виж целия пост
# 84
Аз също гледам положително на нещата и изобщо се опитвам да не се натоварвам с нервни притеснения дали ще го бъде или не. На родителите си изобщо не сме казвали, ще изчакаме да приключи първия триместър, когато знаем, че всичко е наред.

Всяка нощ сънувам нещо свързано с бременността, с постоянни повторения, и вече ще се побъркам -  нощем не мога да си почина от това

Аз имам усещане, че може да е момиче, а моя приятел казва, че ще е момче Hug
Виж целия пост
# 85
Аз сънувах срещу Цветница малко момченце.
Виж целия пост
# 86
Аз пък все още нямам час за АГ след като се намирам в северна ирландия и тук дават час чак след като навършеш 3м. Опитвам се да него мисля чак толкова че ще е далеч първият ми преглед защото това мие втора бременост имах една първа не сполучлива  и и се опитвам да мисля по позитивно оставям всичко в Божиите ръце че всичко ще е наред с мойто малко човече че този път ще стигна на финала  и също така мисля и разглеждам билети за България зада се прегледам по скоро но незнам  дали да патувам чак толкова много вие какво мислите
Виж целия пост
# 87
Според мен не пътувай поне до 3–ти месец, втори е най-критичен именно за да задържиш бременността. Освен това вируси дебнат навсякъде, а в този период сме особено уязвими.
Опитай да си вземеш час за обикновен гинеколог. Може да стане по-бързо.
Виж целия пост
# 88
Тук процедурата им е такава бавна не е като България
Виж целия пост
# 89
И аз съм живяла в чужбина. Във Франция все пак можеш да се добереш до гинеколог за период след около един месец.
Ако отидеш в някой спешен център, можеш да си издействаш преглед и веднага. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия