Декемврийски бебета 2023г

  • 47 561
  • 729
# 570
При нас няма как да не идва, че прегледите са ни в София, а сме от Бургас. Така или иначе е много ентусиазиран. И на двамата ще ни е второ дете, но сега на дърти години е различно.
Виж целия пост
# 571
Водите ли ги вашите татковци на прегледи?

Даааа, ама по негова инициатива, не съм го притискала. Много се радвам, че има такова огромно желание да присъства😊

А той и нашият по собствено желание, мислех на първия да не идва... ама той как така няма да дойда Grinning
Виж целия пост
# 572
Здравейте момичета, на 12.04 ми беше втори трансфер за сега успешен. Вече има един пиклив и два кръвни положителни теста. Чакам да ми кажат кога да отида на първия преглед. Много се вълнуваме с мъжа ми, много искано и чакано ще е това дете/деца. Стискайте палци да чуем скоро сърчица и всичко да е наред.
Виж целия пост
# 573
Моя мъж по принцип идва на всички прегледи, няма никакви драми, само на раждането не присъства, но на този утре няма да дойде, че е много рано и трябва да закара детето на училище. Той на какви неща се е нагледал че ми правят по прегледите, аз нарочно го карам да влиза де, че да види през какво минаваме и да оценява че на него не му се налага

Честито на момичетата чули сърчице!
Виж целия пост
# 574
И моят идва с мен, по собствено желание, но досега все чака отвън. Мисля сега като стане време за коремен ехограф да влезе да види, че все мисля, че не осъзнава съвсем какво се случва хаха
Виж целия пост
# 575
Момичета, аз като някакъв детектив, но в групата има 29 члена, а само 15 са се записали. В една от групите (достъпнани видима за всички) на дъщеря ми имаше всякакви индивиди, вкл. мъже и честно да ви кажа много ще ме смущава да споделям коремче, по-натам и бебче.. а някак ми се иска да се опознаем и да си комуникираме пълноценно ☺☺☺ да определим срок - до кога ще бъде видима и да останат в нея всички, записали се с имената си от форума? Ако не сте съгласни, няма проблем. Просто изразявам мнение😆
Виж целия пост
# 576
Досега и на двата прегледа не  е идвал, но аз не съм и питала дали иска . Той не вярваше на пикливите тестове, а си искаше снимка . 😁 Е ,днес си получи много хубави и е много доволен. За феталната морфология ще го попитам дали иска ,защото наистина е много емоционално ,особено като минаваме за пръв път през това .🤗
Виж целия пост
# 577
Хайде  и аз се присъединявам, макар и без преглед все още. Предстои  такъв на 4 май, когато трябва тъкмо да съм затворила 7 седмица.

А относно групата, миналия  път направихме затворена такава, със много строги правила. До ден днешен (вече 6 години) си съществува и се познаваме всички.
Виж целия пост
# 578
Момичета, аз като някакъв детектив, но в групата има 29 члена, а само 15 са се записали. В една от групите (достъпнани видима за всички) на дъщеря ми имаше всякакви индивиди, вкл. мъже и честно да ви кажа много ще ме смущава да споделям коремче, по-натам и бебче.. а някак ми се иска да се опознаем и да си комуникираме пълноценно ☺☺☺ да определим срок - до кога ще бъде видима и да останат в нея всички, записали се с имената си от форума? Ако не сте съгласни, няма проблем. Просто изразявам мнение😆

Хейй, аз също ще помоля да се присъединя, но искам да изчакам да мине първия преглед и ако всичко е наред на 27мии. 🍀
Виж целия пост
# 579
Ама писа назад Purple peanut че е направена по рано и че има вече членове. То има и момичета дето само четат и ще се присъединят, не се шашкайте. Ще има чистки, ясно е. ♥
Виж целия пост
# 580
С първата бременност е идвал таткото на доста прегледи , не всички . Сега с втората бременност за сега не е идва на нито един преглед , аз на два съм била де , но все така се случваше ,че е на работа.

И аз съм ЗА фейсбук групата да има някакви "по-строги" правила , за да сме спокойни , да можем да споделяме . Може да се направи невидима и ,ако някоя мама от тук има желание да участва и там да бъде добавена от някой , май имаше такъв вариант,ако не се бъркам . Определено на мен по-малките групи ми харесват повече и ги смятам за по-полезни от колкото да има над 100 членове.
Виж целия пост
# 581
Момичета, ще махам старите членове, те бяха 7 жени, които НЕ писаха дори. Реално групата е от няколко дни. Но наистина ще помоля всички, които влизате да се представите. Днес много момичета заявиха членство като я пуснах тук, а само една част се представиха в поста с никнейма си.
Виж целия пост
# 582
Момичета, аз ще се присъединя към групата фб на по-късен етап. Ще се радвам да си споделяме още дълго заедно и да се подкрепяме!
Виж целия пост
# 583
Хайде  и аз се присъединявам, макар и без преглед все още. Предстои  такъв на 4 май, когато трябва тъкмо да съм затворила 7 седмица.

А относно групата, миналия  път направихме затворена такава, със много строги правила. До ден днешен (вече 6 години) си съществува и се познаваме всички.
И аз на 3 май ще съм на първия си преглед по каледар 8 седмица
Виж целия пост
# 584
Момичета, при първия преглед назначиха ли ви някакви изследвания - пълна кръвна картина, цитонамазка, микробиология?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия