Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 777
  • 2 490
# 300
“Преди сезона” - означава преди началото на излъчването или преди началото на снимките?

27.07.2022 г. Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Малко по-различно е при Валерия и Елена в ИГ. Валерия споделя някакви сторита, но не пише и не публикува целенасочено "скрити" намеци за предаването. Елена сигурно не се побира в кожа си да пази някаква секретност.
Виж целия пост
# 302
Без спойлери мисля, че вече е ясно, че Валерия печели. Евгени очевидно толерира само жени, които го харесват (и не са плашещо луди като Милица) и гони всички, за които е убеден, че нямат истински интерес към него или не са склонни на интимности с него. На този принцип е ясно, че до края ще се задържат най-борещите се за него - Елена и Валерия, а други по-красиви и от двете кандидатки ще отпаднат.

На финала, колкото и да не харесвам змийчето Валерия, мисля, че съвсем логично той ще избере нея пред Елена, защото втората просто не може да ѝ бъде конкуренция визуално, а и не е точно негов тип.
Виж целия пост
# 303
Малко по-различно е при Валерия и Елена в ИГ. Валерия споделя някакви сторита, но не пише и не публикува целенасочено "скрити" намеци за предаването. Елена сигурно не се побира в кожа си да пази някаква секретност.

+ от клипчето на Нова година с мъжа, който крие лицето си и има татуировка вече е 100% сигурно, че това не е Евгени, защото вчера той пусна стори от фитнеса и няма сигнал да има нова татуировка по ръцете след формата.

Също, Елена най-много си взаимодейства онлайн с хора от продукцията (Ася, Вили Казаков). Бидейки очеизваден скорпион, супер много се съмнявам тя да остане с разкошни впечатления от тях, ако нещата не са се развили в нейна полза. Grinning

Прави ми впечатление и, че фен профили от типа име_фен, имеxcuties и тн, които очевидно се създават от агенции, а не от развълнувани дечица (на алфа мюзик са същите Joy ) , има за всички потенциални победителки, но не и за Елена. Поправете ме, ако греша, но не беше ли и за Виктория така миналата година? Пълно е с фен профили на Александра и съм почти сигурна, че тези, които поддържат нейните, поддържат и на Валерия, и на Меган, и на Айлин и т.н.

П.П. Продукцията, ако сега направите такива профили и за Елена, да знаете, че ще стане много очевидно. Simple Smile
Виж целия пост
# 304
И аз съм убедена, че печели Елена! Точно такъв и е характерът, както пише и Мириел - не се побира в кожата си от мерак да се похвали, видяхме я и в предаването как парадира с вниманието на Евгени към нея, сякаш е трофей някакъв. Освен това е точно в неин стил да реши след като е спечелила, великодушно да затопли отношения с Валерия и да чисти имидж. Изобщо не си представям ако губи от нея да го прави това. От тази гледна точка много си пасват с Генчо - тя е също толкова влюбена в себе си.
Виж целия пост
# 305
Елена е възможно да е много изискваща. Със завъртените си изказвания, с погледа отвисоко, "със знаеш ли , Евгени, какво искат жените", с логореята си и т.н. Да й погледнем постовете в ИГ. Защо трябва да си мислим, че щом Евгени е от музикални културни среди би искал да бъде с още една такава с претенция като него? Защо трябва да смятаме, че той има нужда от силна женска ръка да го направлява?
Виж целия пост
# 306
Синхроните на Генчо от срещата с Елена бяха малко. Говори предимно тя. В този смисъл не мога да си изградя мнение какво мисли ергенина. За Валерия говори и “писа” доста повече, та там вербално беше заявено, че има чувства. Забравяме, че всичко е фалш и фортмат, нали и си мислим за каквото чуваме/виждаме. Не знам какво ще се случи още, но и при мен натежава мнението, че Валерия печели. Абсолютно различни са ми двамата, ама иди я разбети любовта..На “разгулената” среща обаче имаше толкова много език на тялото и непреднамерени човешки реакции, че може и да са се влюбили. А иди разбери😄
Виж целия пост
# 307
И аз съм убедена, че печели Елена! Точно такъв и е характерът, както пише и Мириел - не се побира в кожата си от мерак да се похвали, видяхме я и в предаването как парадира с вниманието на Евгени към нея, сякаш е трофей някакъв. Освен това е точно в неин стил да реши след като е спечелила, великодушно да затопли отношения с Валерия и да чисти имидж. Изобщо не си представям ако губи от нея да го прави това. От тази гледна точка много си пасват с Генчо - тя е също толкова влюбена в себе си.
+ 1
Последната й снимка с колието в ИГ е показателно! Коя отхвърлена жена ще иска да носи нещо, подарено й от човек, който я е наранил/отхвърлил?!?
Виж целия пост
# 308
Елена е възможно да е много изискваща. Със завъртените си изказвания, с погледа отвисоко, "със знаеш ли , Евгени, какво искат жените", с логореята си и т.н. Да й погледнем постовете в ИГ. Защо трябва да си мислим, че щом Евгени е от музикални културни среди би искал да бъде с още една такава с претенция като него? Защо трябва да смятаме, че той има нужда от силна женска ръка да го направлява?

Защото много трудно друга ще го разбере, защото Евгени далеч не е алфа мъжкар, най-много да е сигма, защото е отгледан от майка, дългогодишно развиваща успешни бизнес начинания, която го величае (поне в социалните си мрежи) и подсъзнателно би търсил подобна жена, защото едва ли друга би издържала на пътуванията му и защото хората в комуникационния бранш много рядко влизат във взаимоотношения с хора от други сектори. Най-вече защото комуникациите те изкривяват и те правят малко или много циничен и манипулативен.
Виж целия пост
# 309
Елена е възможно да е много изискваща. Със завъртените си изказвания, с погледа отвисоко, "със знаеш ли , Евгени, какво искат жените", с логореята си и т.н. Да й погледнем постовете в ИГ. Защо трябва да си мислим, че щом Евгени е от музикални културни среди би искал да бъде с още една такава с претенция като него? Защо трябва да смятаме, че той има нужда от силна женска ръка да го направлява?

Защото жената до него трябва да споделя същия музикален вкус, да има обща култура и да принадлежи на една и съща културна среда. Другото ще бъде катастрофа.
Виж целия пост
# 310
И аз съм убедена, че печели Елена! Точно такъв и е характерът, както пише и Мириел - не се побира в кожата си от мерак да се похвали, видяхме я и в предаването как парадира с вниманието на Евгени към нея, сякаш е трофей някакъв. Освен това е точно в неин стил да реши след като е спечелила, великодушно да затопли отношения с Валерия и да чисти имидж. Изобщо не си представям ако губи от нея да го прави това. От тази гледна точка много си пасват с Генчо - тя е също толкова влюбена в себе си.
+ 1
Последната й снимка с колието в ИГ е показателно! Коя отхвърлена жена ще иска да носи нещо, подарено й от човек, който я е наранил/отхвърлил?!?

Тази, на която плащат да поства реклами.
Виж целия пост
# 311
Синхроните на Генчо от срещата с Елена бяха малко. Говори предимно тя. В този смисъл не мога да си изградя мнение какво мисли ергенина. За Валерия говори и “писа” доста повече, та там вербално беше заявено, че има чувства. Забравяме, че всичко е фалш и фортмат, нали и си мислим за каквото чуваме/виждаме. Не знам какво ще се случи още, но и при мен натежава мнението, че Валерия печели. Абсолютно различни са ми двамата, ама иди я разбети любовта..На “разгулената” среща обаче имаше толкова много език на тялото и непреднамерени човешки реакции, че може и да са се влюбили. А иди разбери😄

Много лесно можем да разберем дали е негов почеркът.
https://portal.registryagency.bg/CR/Reports/ActiveConditionTabRe … ult?uic=207029024 - как пише виждаме в учредителния акт. Ако някой помни епизодите или има скрийншоти от кадрите с писмата, може да върже 2 и 2 и да видим дали той, или Щерева на ръка ги е писала тия писма.
Виж целия пост
# 312
Е той може и да ги е преписал. Или, викаш, не си е дал и този зор 😀
Виж целия пост
# 313
Скрит текст:
И аз съм убедена, че печели Елена! Точно такъв и е характерът, както пише и Мириел - не се побира в кожата си от мерак да се похвали, видяхме я и в предаването как парадира с вниманието на Евгени към нея, сякаш е трофей някакъв. Освен това е точно в неин стил да реши след като е спечелила, великодушно да затопли отношения с Валерия и да чисти имидж. Изобщо не си представям ако губи от нея да го прави това. От тази гледна точка много си пасват с Генчо - тя е също толкова влюбена в себе си.
+ 1
Последната й снимка с колието в ИГ е показателно! Коя отхвърлена жена ще иска да носи нещо, подарено й от човек, който я е наранил/отхвърлил?!?

Тази, на която плащат да поства реклами.
Съжалявам, но не разбрах поста Ви? На кой плащат да поства реклами?
Виж целия пост
# 314
Елена е възможно да е много изискваща. Със завъртените си изказвания, с погледа отвисоко, "със знаеш ли , Евгени, какво искат жените", с логореята си и т.н. Да й погледнем постовете в ИГ. Защо трябва да си мислим, че щом Евгени е от музикални културни среди би искал да бъде с още една такава с претенция като него? Защо трябва да смятаме, че той има нужда от силна женска ръка да го направлява?

Защото жената до него трябва да споделя същия музикален вкус, да има обща култура и да принадлежи на една и съща културна среда. Другото ще бъде катастрофа.

Елена споделя същия музикален вкус? По-скоро този от партитата в Берлин. За обща култура - не му знаем на него каква е. Тя само Елена парадира. Културна среда - бих се съгласила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия