Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 779
  • 2 490
# 390
Аз не съм много по разследванията, а и съм нова тук, така че ще ме прощавате, ако вече е коментирано. На снимката на Валерия от 13/11/22 се вижда, че Айлин и Виктория са реагирали със сърчица, Ирина я е харесала. Тогава не са били още известни, така че би трябвало да е искрено. За мен това означава, че може би Валерия не е победителката. Права ли съм, не знам….
На 13.11.22 вече е приключил формата! Финалът е седмица по-рано
Виж целия пост
# 391
Аз не съм много по разследванията, а и съм нова тук, така че ще ме прощавате, ако вече е коментирано. На снимката на Валерия от 13/11/22 се вижда, че Айлин и Виктория са реагирали със сърчица, Ирина я е харесала. Тогава не са били още известни, така че би трябвало да е искрено. За мен това означава, че може би Валерия не е победителката. Права ли съм, не знам….

Според мен си права в частта, че Валерия не е победителка, защото в предаването Ирина също като Елена я посочва постоянно като основна конкуренция и изтъква недостатъците й по синхроните, та не мисля, че би й давала лайкове, ако беше победителката.
Както Пламена реагира при Тушев със сърца - няма начин Валерия да е победила, а не Елена, и тя да се бута там със сърцата.
Виж целия пост
# 392
Пущам ви още малко по японската жилка и заминавам да видя резултатите от другия цирк.


Виж целия пост
# 393
Аз не съм много по разследванията, а и съм нова тук, така че ще ме прощавате, ако вече е коментирано. На снимката на Валерия от 13/11/22 се вижда, че Айлин и Виктория са реагирали със сърчица, Ирина я е харесала. Тогава не са били още известни, така че би трябвало да е искрено. За мен това означава, че може би Валерия не е победителката. Права ли съм, не знам….

Според мен си права в частта, че Валерия не е победителка, защото в предаването Ирина също като Елена я посочва постоянно като основна конкуренция и изтъква недостатъците й по синхроните, та не мисля, че би й давала лайкове, ако беше победителката.
Както Пламена реагира при Тушев със сърца - няма начин Валерия да е победила, а не Елена, и тя да се бута там със сърцата.
Точно това имах предвид - ако Валерия беше победител, конкуренцията нямаше да реагира толкова обично на нейните постове и то само дни след финала.
Виж целия пост
# 394
Точно това имах предвид - ако Валерия беше победител, конкуренцията нямаше да реагира толкова обично на нейните постове и то само дни след финала.

Зависи. Повечето момичета от предния сезон си общуват и си харесват постовете, само Александра е извън кюпа. Може просто да са осъзнали каква простотия е предаването още по време на снимките и че няма смисъл да поддържат неприязън и след него.
Виж целия пост
# 395
Точно това имах предвид - ако Валерия беше победител, конкуренцията нямаше да реагира толкова обично на нейните постове и то само дни след финала.

Зависи. Повечето момичета от предния сезон си общуват и си харесват постовете, само Александра е извън кюпа. Може просто да са осъзнали каква простотия е предаването още по време на снимките и че няма смисъл да поддържат неприязън и след него.
Ами, точно! Александра е извън кюпа, защото на практика тя беше избраницата на Виктор. Щом Валерия сега е “в кюпа”, това означава, че не е тя победителката. Много искам да е Елена, но е възможно и Джия да е.
Виж целия пост
# 396
Много искам да е Елена, но е възможно и Джия да е.
Защо пък Джия?
Виж целия пост
# 397
Тоест общуват дори със злодея Капитанова? А защо Алекс е извън кюпа? Тоест да разбирам, че победителят не се харесва... затова й в началото намразиха Валерия и започнаха да я тормозят, а после щом не е победителка няма проблем ...

Не, неприязънта към Александра нямаше нищо общо с това, че е била гласена за победител. Блага каза в Комеди Подкаст, че се е дракала с всички от ден първи, още в хотела са си вдигнали скандал със забравих кого, не с нея....по темата колко пари взимали българските национали по футбол. И Алекс побесняла с репликите "Ти ли ще ми казваш колко взимат, аз съм психолог, познавам еди-кого си". Та...Блага допълни, че от предаването са го направили да изглежда така, че Александра се е хвърлила да я защитава пламенно, но истината била, че Александра така повишавала тон и се карала за всичко.

И Дениз, и Виктория ѝ свалиха шапка за връщането на розата впрочем. Но да, Валчева, повечето момичета си общуват помежду си или поне не се мразят и още си харесват снимките.

Според мен като излязат от предаването и ги удари реалността по главата, осъзнават колко глупави и подбутвани от продукцията са били всичките им конфликти вътре.
Виж целия пост
# 398
А по тази логика има ли доказателства Елена сега да не е "в кюпа"? Според мен на момичетата не им пука чак толкова коя е спечелила, че да не й харесват снимките, защото е победителка. Ако не контактуват онлайн по-вероятно е заради скандали, които са ставали в имението и нямат задължително връзка с Евгени.
Виж целия пост
# 399
Много искам да е Елена, но е възможно и Джия да е.
Защо пък Джия?
Да не се повтарям, но в другата тема една мацка беше споделила, че познава брата на Джия. Та, той и казал, че ще ходи в Бодрум да се запознава с ергенчето, а това, както знаем, го правят близките на последните три участнички. Освен това, от инстаграма на Джия се вижда, че преди и по време на финала не е качвала нищо.
Виж целия пост
# 400
Точно това имах предвид - ако Валерия беше победител, конкуренцията нямаше да реагира толкова обично на нейните постове и то само дни след финала.

Зависи. Повечето момичета от предния сезон си общуват и си харесват постовете, само Александра е извън кюпа. Може просто да са осъзнали каква простотия е предаването още по време на снимките и че няма смисъл да поддържат неприязън и след него.

Възможно е да имат клауза в договора която ги задължава да се следват и харесват статуси, за да объркват разследванията. Joy
Виж целия пост
# 401
Много искам да е Елена, но е възможно и Джия да е.
Защо пък Джия?
Да не се повтарям, но в другата тема една мацка беше споделила, че познава брата на Джия. Та, той и казал, че ще ходи в Бодрум да се запознава с ергенчето, а това, както знаем, го правят близките на последните три участнички. Освен това, от инстаграма на Джия се вижда, че преди и по време на финала не е качвала нищо.
Това брата го е казвал през септември. Т.е. той е трябало да отиде ако се наложи, не родителите й.

П.П. А просто може да е харесала кончетата, а не Валерия.
Виж целия пост
# 402
Аз не мисля, че Айлин и Валерия са си развалили отношенията в къщата. А и това какво се представя от продукцията и какво е било също не може да се каже от това, което ни показват.
Виж целия пост
# 403
Александра не се следва с останалите, защото, както разказаха миналата година след сезона, им е отказала да им приеме извиненията и да ходи по общи купони на участничките.
Не бих разчитала сега на това кой кого следва и дали се лайкват. По-скоро говори кой е над нещата и споровете в къщата и кой се е филмирал и все още не понася бившата конкуренция Wink
Виж целия пост
# 404
Да не излезе, че защитавам Александра, но точно на Блага не бих вярвала. 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия