А Емин не отрича грозното си държание ама нищо, де.
Както написа Симов по-рано днес: “В понеделник цял ден Владимир Путин не е правил абсолютно нищо друго освен да замисля спецоперация срещу Мустафа Емин”.
😂😂

Може да те изненадам. Въпреки че съм политически ангажиран, в смисъл че не съм апатичен, ходя редовно да гласувам, избори не пропускам, но не съм чак толкова политически ангажиран че да гледам да не съм обективен. Да речем това че някой е избирател на Възраждане, няма да ме спре да купя компютър от магазина му. Че ми се случи точно това тия дни. В един магазин за компютри втора ръка отивам, на вратата залепен стикер на Възраждане с техният лозунг ''Повярвай в България'' или ''Избери България'' пишеше на стикера. Вътре българско знаме, и до него знаме на Възраждане. И това в София. Дето знаеме накъде е ориентирана политически. Питам го продавача, защото ме изненада, не се ли притесняваш че така свободно изразяваш политически пристрастия, от бойкот на избиратели на други партии остро конфронтиращи се с Възраждане. Вика от какво да се притиснявам, ние свободна държава ли сме или не. Добре че не ме попита аз от коя партия съм, че нямаше да ми даде намаление. Прав е. Ние сме свободна страна. Аз самият познавам, и хора от моята среда приятели, и близък роднина, много близък, които гласуват за Възраждане. Аз ако тръгна да ги зачеркна заради това, аз ще загубя и няма и да го направя. В случая му вярвам не защото е от ДБ, а защото му вярвам. 

Препоръчани теми