ТВ спамо-чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 11 📺

  • 46 906
  • 735
# 330
Честито!
Виж целия пост
# 331
Поредно събиране по съседски (явно) на Веско и Юли:

Виж целия пост
# 332
Юли май си емигрира? 😮
Виж целия пост
# 333
Май да.
Явно Веско му е помогнал.
Виж целия пост
# 334
По всичко изглежда, че Елица ще командва парада! Wink

Виж целия пост
# 335
Аааа, тя щото не го командваше досега...пандичката тя.....Joy
Виж целия пост
# 336
Тъкмо видях в сайта на нова,че са почнали снимките на Игрите пети сезон и Ралица и Димо ще са водещи.Тя не знам в кой месец е,но явно не и пречи и ще си снима.
Виж целия пост
# 337
Пожелавам си този сезон, да спечели който най-много заслужава,  а не някой любимец на продуцентитИ. Също се надявам да ни лишат от присъствието на разни хора, който не могат да минават 80% от трасетата .
Звучи невъзможно , ама карай 🤣
Виж целия пост
# 338
Аз съм супер изненадана, че тя ще е водеща, не очаквах въобще. Grinning
Виж целия пост
# 339
И аз мислех,те реално колко са 2 месеца май снимките?Може само вечер да е тя,на тва слънце с часове не я знам как ще издържа,ама пък щом се чувства добре.
Виж целия пост
# 340
Статията:
https://nova.bg/accents/view/2023/06/19/415957/%D0%B7%D0%B0%D0%B … 0%B0%D1%82%D0%B0/
Виж целия пост
# 341
Някаква заигравка има с времетраенето на снимките, или така ми се стори? С тази “тайна“?
Не очаквах Ралица да се навие да води сезона, но ми стана много смешно, когато каза, че с Димо са се опитвали да скрият бременността ѝ в “Капките“. Та ние я разконспирирахме още в самото начало. Joy
Виж целия пост
# 342
Панчев в момента странства из България, но Юлката остана в щатско и тук е с Любо от Фермата 7.

Виж целия пост
# 343
С какво ли се занимава Юлиян в Щатите ще е много интересно…..
Виж целия пост
# 344
Предполагам с любимия си спорт.
Дали би тръгнал да участва в някое екстремно приключенско предаване зад океана ми е любопитно. Едва ли, а и не се знае дали не е нелегално там. Примерно с туристическа виза и после остава и ако не напуска страната и се държи прилично никой няма да го барне за нищо. Много хора са така там.
Може да преподава хокей на трева. Със сигурност там би имал по-сериозни успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия