🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 7 (16.04 - 30.04) 🌴

  • 43 528
  • 890
# 255
Не мога да повярвам колко са глупави Иван, Светльо и Татяна...

То да бяха само Иван, Светльо и Татяна глупавите...
Виж целия пост
# 256
Брех, тея да не са сплитнали.... или Чефо пак не е в час... Ама защо като в тях е идола....
Боже не, сменили са целта!!!
И за съжаление, другите са сплитнали... Ужас, ужас.
Виж целия пост
# 257
Защо не виждам Благо ,да не са го изгонили?Не успях да гледам снощи
Виж целия пост
# 258
Защо не виждам Благо ,да не са го изгонили?Не успях да гледам снощи
Изгониха го. С Георги е на острова на отшелника
Виж целия пост
# 259
Защо не виждам Благо ,да не са го изгонили?Не успях да гледам снощи
Изгониха го. С Георги е на острова на отшелника
Благодаря
Виж целия пост
# 260
На Едис идол му не требе....той си има стратегия.
Толкова си е повярвал, че не вдява за идола - като го “извади“ някой сега, продукцията пак ще го вкара в играта ...утре. Joy
Виж целия пост
# 261
Ясно, ще стрелят по Цецо. Обаче сините май ще сплитнат и те. Интересно.
Виж целия пост
# 262
На Едис идол му не требе....той си има стратегия.
Толкова си е повярвал, че не вдява за идола - като го “извади“ някой сега, продукцията пак ще го вкара в играта ...утре. Joy
Сплитнали са явно. Станилия за която извади идола, другата ще е прецакана.
Виж целия пост
# 263
Ей, ще замине Станилия значи. Тюх!
Виж целия пост
# 264
А защо не са стреляли по Едис, а по Цецо? Да не би Геви да е искала така?
Виж целия пост
# 265
Поне стана интересно,  ако не друго
Виж целия пост
# 266
Геновева е такова славейче на едис ... казала му е 100 процента и затова сплитват
Виж целия пост
# 267
Ей, ще замине Станилия значи. Тюх!
КАжи честно!
Откъде толкова акъл?
Геновева е такова славейче на едис ... казала му е 100 процента и затова сплитват
Да. Това го забравих.
Ааааа, не. И това е заради Снежана......
Виж целия пост
# 268
Има едно хубаво след това обединение за мен и това е, че оставиха Тино поне засега намира. Че с тия 3 номинации в старото племе, все го мислех.
Виж целия пост
# 269
Павел и Едис що си хабят приказките? Защо да са с тях, като дори и така ще отпадат по списък!
Снежана и Станилия задължително трябваше да опитат. Лошото, че попаднаха на олигофрени.... Дано все пак идола се изиграе правилно.... Зависи вече от броя на гласовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия