Разширени вени- кой, как се бори с проблема? - тема 4

  • 56 438
  • 615
# 615
Simply_fun, ако знаеш и за други вредни съставки, казвай. Изобщо не гледах такива неща, а и това е важно. Ще търся дали в моите хапчета някъде се съдържа калциев карбонат.

Новарикс миналата година взимах и ми изглеждаше много сладък. Според мен не е за хора с инсулинова резистентност или с диабет. А аз нещо имах проблем със сладкото и не ми понасяше.

Аз имам фиброзим. Ще го почна. Голям коктейл ще направя. Нещо ми е все едно изтръпнал левият крак сега. Жегите не ми понасят. Аз живея в Атина. Май трябва да си пусна климатика или да изляза да повървя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия