Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 10

  • 29 976
  • 741
# 720
И аз ще гледам ,въпреки,че след това съм като изцеден лимон
Виж целия пост
# 721
Халис на мен ми е притиворечив герой, понякога харесвам действията му, но на моменти ми е адски противен с това, което прави.
Ужасно се държи и вика на всички, друг път им дава ценни уроци от живота.
Виж целия пост
# 722
Да добавя, че Сафет ага не се държи с внуците си по начина, който се държи Халис ага. Не им е вдигнал ръка и се вижда, че те го уважават, но не се страхуват от него. Накрая да не стане така, че изявените мафиоти да са по-свестни от порядъчните Корханови!
Халис ага веднага нападна с физическото състояние Сафет ага, остарял бил. Той пък нали е в първа младост, та за другите говори

Ама аз от кога ви казвам, че Саффетови може да не са толкова лоши! 👻
В Тарък виждам потенциал да стане  от типа "каквото каже жена ми - това ще е". 😂

(TeamFerit forever) ✌️🤭
Виж целия пост
# 723
Да си припомним началото !

Виж целия пост
# 724
И аз да ударя едно рамо 😁
Халис ми е най-противен от всички. Лицемерен и двуличен. То заради него и Орхан, и Ферит, и Фуат не са с всичкия си.
Виж целия пост
# 725
Добро припомняне. Така гледайки се сещам, че тя Пело хич не е глупава. Първата брачна нощ я опорочи тя, а не друг...никой не я беше очаквал или викал...ех, какво щеше да бъде....🤩
Да си припомним началото !


Виж целия пост
# 726
Халис на мен ми е притиворечив герой, понякога харесвам действията му, но на моменти ми е адски противен с това, което прави.
Ужасно се държи и вика на всички, друг път им дава ценни уроци от живота.

За сега единствено ми хареса като п родупчи с бастуна си ръката на Кязъм.
Ще видим по-нататък как ще се развият нещата, защото ми се струва, че в един момент ще му избелят образа.

"Ама аз от кога ви казвам, че Саффетови може да не са толкова лоши! 👻
В Тарък виждам потенциал да стане  от типа "каквото каже жена ми - това ще е". 😂

Така де, и аз написах, че Тарък може да мърка като котенце покрай Сейран.
Пък и на ескалатора ми се вижда, че обяснява спокойно нещо на Сейран и тя го слуша с интерес. Не ми се вижда да е притеснена от присъствието му, за разлика от Суна. Тя не може да го диша нейния "избраник" Simple Smile
Виж целия пост
# 727
Да добавя, че Сафет ага не се държи с внуците си по начина, който се държи Халис ага. Не им е вдигнал ръка и се вижда, че те го уважават, но не се страхуват от него. Накрая да не стане така, че изявените мафиоти да са по-свестни от порядъчните Корханови!
Халис ага веднага нападна с физическото състояние Сафет ага, остарял бил. Той пък нали е в първа младост, та за другите говори

Ама аз от кога ви казвам, че Саффетови може да не са толкова лоши! 👻
В Тарък виждам потенциал да стане  от типа "каквото каже жена ми - това ще е". 😂

(TeamFerit forever) ✌️🤭
 На мен ми се струва, че е от скритите лимонки пък,струва ми се, че получили това което иска,бързо си намира нова мишена.
Виж целия пост
# 728
Хайде и аз да помогна....



Виж целия пост
# 729
Някоя добра душа, ако гледа в реално време, може ли да сподели, когато мине сцената, в която Казъм ще пребие Сейран? Смятам, че след това в друга посока ще завият и ще става за гледане.
Инач последните клюки са, че наистина са снимали в съда, а в сватбения салон уж била Сейран. То две моми чакат да ги женят, тя пак всички ще пререди Grinning

Ще дойдете на моето и вие, че Тарък ще е мъж мечта JoyJoy

ИВ, пускай темата спокойно. Даже може и анкета да сложиш кой е най-противния герой. За мен лично за челното място се борят Халис, Казъм и дъртата леля, тази как ме дразни не е истина просто.
Някой да пише след мен и да ви пусна още глупости, които пишат.
Виж целия пост
# 730
Кязъм за мен е най-ПРОТИВНИЯТ. В един момент мислех, че ще видим метаформоза в образа му, даже се ядосвах като го изкараха бял и добър, защото всички знаем как се държеше в Антеп.
Виж целия пост
# 731
Кязъм е първенец в моята класация. След него Ифакат.
Виж целия пост
# 732
Чакайте за последно да ви рязваля настроението!

Спойлер за еп.31:

Зеррин, Пелин, Ифакат, Гюлгюн - изглежда сватбена рокля са гледали/търсили.
Сейран ги вижда в магазина.







А в туитър писаха, че в неделя щяло да има снимки в съда!
Виж целия пост
# 733
На мен пък Халис не ми е по- противен от Кязъм и Сафет.
За Сафет имам въпросителни, защото още е прикрит, но вече даде индикации, че изобщо не е цвете за мирисане и той. Само погледнете имението му отвън и отвътре и си правете извод за стопанина.
Някаква абсурдна демонстрация на мощ в, уж немощния ага.
Докато Халис работи по бижутата си или пише, онзи все си чисти оръжията Grinning
Разлики...
Виж целия пост
# 734


Нещо, което няма да видим скоро - СейФер Broken Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия