Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 4

  • 36 597
  • 855
# 525
Сериозно ли вметката за цикъла на фенките е смешна и забавна? Пошло и вулгарно е.
Виж целия пост
# 526
Тази смешка е отдавнашна и не тяхна. Не виждам нещо лошо в нея. Така си е - факт е че имат повече фенове жени и е факт, че те са на различна възраст. Няма как да е обиден факта за естествения ход на живота. По-добре да се посмеем и да приемем с усмивка, че ще минем и през климакса и че ще захаресаме повече Веско в някакъв момент.
Силно се моля да не станем като в чужбина, където за всяка дума трябва да даваш обяснения и се приема като обида. Свободата да се смееш на повече неща, отколкото в останалия свят е неоценима.
Може би и затова харесвам толкова Тома - не само е перфектен в подготовката на образите, но и винаги с уважение, но и с усмивка ги прави.
Виж целия пост
# 527
Това, че е стара смешка, не я прави по-малко долнопробна. Не разбирам как може да се приема за нормално това опростачаване на ефира, започнало от Слави и продължено "достойно" от предаванията на Магърдич и Тупарев.
Виж целия пост
# 528
В просъница видях смъкнатите потурища на Геро 🤮 и червените гащи на Рачков 😡
Вече гледам само изпълненията на участниците.
Виж целия пост
# 529
Ех, Doli,  дълбока е била твоята просъница - боксерките на Рачков бяха черни, а колко да са смъкнати потурищата на Геро, то от дупето му трудно да паднат...Wink Smiley

Аз съм фен на фокусите, смея се като идиот какъвто съм си Relaxed Това е като да ти покажат пръст и да прихнеш в смях, забавлявам се колко елементарно е да се сетят за подобни тъпотии и да ги реализират, което си е точно в техен стил, а на когото не му харесват фокусите, тъкмо момент да притича до тоалетната. Wink

Заслужена победа на Тома - беше Славка! А тя за пореден път ми прави впечатление, че е сериозна, може би такъв ѝ е темперамента. И Веско се опитват да го натъманят като духовит, но не се получава. Когато на човек не му идва отвътре да се шегува, няма смисъл да го мъчат. Т.е. догодина г-н Маринов може да си коментира Капките от вкъщи, да не се мъчи и да не ни мъчи нас зрителите.

Интересна е борбата за четвъртото място този сезон. Тома и Владо са ясни, много добри - заслужено ще са финалисти.
Виж целия пост
# 530
Според мен изобщо няма значение кой ще стане пръв. Поне аз съм гледала всичките Капки и не мога да си спомня кои са били победителите през годините. Обаче помня някои култови изпълнения.

Тези реалити предавания са много ценни за реабилитация на някои звезди и за сваляне от небослкона на други. Например Дара досега не съм я харесвала (вероятно заради майка й) и я преоткрих. Тома още от Мюзик Айдъл някак не съм знаела, че е толкова ужасно талантлив.

И обратното - вече гледам с друго око на Христо Гърбов, например. Кали много зле. Яна - няма лоша реклама, но… понякога се срамувам заради нея. Ралица неочаквано приятно ме изненадва.

Просто проличава кой какъв е - поведението на Миро и на Криско - разлика от земята до небето. Голямата звезда се врътна и се обиди. Много са неприятни с жена му, но поне са си лика-прилика.
Виж целия пост
# 531
За мен безспорно най-добрата имитация беше на Тома, мислех си , че просто няма начин да се справи с тази песен и този образ, ама явно съм го подценила.
Той се справя отлично и с женските образи, защото беше много добър и , като Шакира.
Аз гласувах за Владо, защото ми изглеждаше, че много лесно ще се превъплъти в Джон Бон Джоуви, обаче някак нещо не му достигна.
На трето място за мен беше Кали, не знам вие какво слушате и какво сте чули, но това за мен беше едно чудесно превъплъщение.
За протокола ще отбележа , че Бон Джоуви и Евънесенс са ми много на сърце и не е, като да съм ги слушала 2-3 пъти.Дето се вика " вкус другар няма", та Тома и Кали бяха много близко до оригинала, като се има впредвид начина им на пеене и песните, които трябваше да изпълнят.
При Кали за моя приятна изненада нямаше и помен от извивките и " маанетата", характерни за поп фолка.
Виж целия пост
# 532
Ех, Doli,  дълбока е била твоята просъница - боксерките на Рачков бяха черни...
Виж целия пост
# 533
За мен безспорно най-добрата имитация беше на Тома, мислех си , че просто няма начин да се справи с тази песен и този образ, ама явно съм го подценила.
Той се справя отлично и с женските образи, защото беше много добър и , като Шакира.
Аз гласувах за Владо, защото ми изглеждаше, че много лесно ще се превъплъти в Джон Бон Джоуви, обаче някак нещо не му достигна.
На трето място за мен беше Кали, не знам вие какво слушате и какво сте чули, но това за мен беше едно чудесно превъплъщение.
За протокола ще отбележа , че Бон Джоуви и Евънесенс са ми много на сърце и не е, като да съм ги слушала 2-3 пъти.Дето се вика " вкус другар няма", та Тома и Кали бяха много близко до оригинала, като се има впредвид начина им на пеене и песните, които трябваше да изпълнят.
При Кали за моя приятна изненада нямаше и помен от извивките и " маанетата", характерни за поп фолка.

Подкрепям и си давам сметка, че Тома има огромен плюс с това, че образите, които прави, са винаги усмихнати. Някак, останалите, ако не могат да докарат усмивката, се получава една имитация пряко сили. Това даже и за Владо важи, колкото и да е моя любимец. Тома прави всичко с усмивка.

Наистина много ще се изкефя да му врътнат Джъстин Тимбърлейк.
Виж целия пост
# 534
Хахаха, Doli, наистина си се пробудила в "сублимен" момент! Grinning Аз го видях като вдига панталона в гръб/г@з и ми се сториха черни.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 535
Хаха, аз съм го пропущила това. И много добре е станало.
Виж целия пост
# 536
Успокоих се,че наистина са били червени,а не е проблем с очите ми...или видение 😁

С всеки следващ епизод все повече надграждат в простотиите 👎
Поне да има някакво съобразяване с присъствието на деца в публиката 🤨
Виж целия пост
# 537
То пък едно видение! 😂 5см.
Виж целия пост
# 538
Изобщо не трябва да има деца в публиката.
Все пак дори и времевия диапазон е такъв освен и съдържанието.
Виж целия пост
# 539
Успокоих се,че наистина са били червени,а не е проблем с очите ми...или видение 😁

С всеки следващ епизод все повече надграждат в простотиите 👎
Поне да има някакво съобразяване с присъствието на деца в публиката 🤨
може би родителите трябва да се съобразяват къде водят децата си.
все пак това е предаване на живо и за цяла БГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия