Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 4

  • 36 596
  • 855
# 555
Защото искам цялостно да се наслаждавам на предаването в реално време, а не после да отделям време и да гледам откъслеци. Поне аз, де, за другите не знам.
Виж целия пост
# 556
Аз пускам винаги 20-30 минути по-късно предаването. За да мога поне в началото да пропусна простотиите им. В един момент винаги изравнявам то е ясно.
Виж целия пост
# 557
Защото искам цялостно да се наслаждавам на предаването в реално време, а не после да отделям време и да гледам откъслеци. Поне аз, де, за другите не знам.

+1000
Преди време много харесвах "Комиците" , после се разводниха и изпрост@ха, обаче като се замисля и в най-лошите им моменти не са били на толкова ниско ниво, като Рачков.

Защо трябва да спреш да гледаш предаването само заради Рачков? Може да прескачаш моментите с него.
То реално трябва 10-15 пъти да преминавам през моментите с водещите, та да стигна до съществената част, ми както е писала и Джастето, то се губи удоволствието от предаването, ако въобще вече може да става дума за удоволствие.
Виж целия пост
# 558
Сега се замислих, че ако предаването се гледа на запис, то това гледане не му трупа рейтинг... Нали така? 🤔
Виж целия пост
# 559
Сега се замислих, че ако предаването се гледа на запис, то това гледане не му трупа рейтинг... Нали така? 🤔
Така е, да.
Виж целия пост
# 560
Рейтингът не се ли мери на пийпълметрични устройства? Болшинството от нас нямат такива на телевизорите си, така че все тая.
Виж целия пост
# 561
Те пък някой много знае аз какво гледам Joy
Та и моят мъж като не го изкефи нещо все превключва по каналите, на рекламите задължително.

Yovanka го е казала точно Grinning
Виж целия пост
# 562
Те пък някой много знае аз какво гледам Joy
Та и моят мъж като не го изкефи нещо все превключва по каналите, на рекламите задължително.
Yovanka го е казала точно Grinning
Те не следят всички, а определена аудитория. Тези, които се съгласяват да ги следят им слагат едни апарати към телевизорите и те отчитат коя програма гледаш в момента и колко време я гледаш. После по разни там статистически формули превръщат броя на анкетираните в милиони зрители.

Що се касае до записите, напоследък ги следят и там от колко зрители са посетени.
Виж целия пост
# 563
Най-точното проследяване идва всъщност от кабелните оператори. Така се спестява от пийпълметрия.
Виж целия пост
# 564
Гласувах за Дара.
Виж целия пост
# 565
Най-точното проследяване идва всъщност от кабелните оператори. Така се спестява от пийпълметрия.

Много ме съмнява, да не говорим, че повечето им абонати са в сивия сектор.
Виж целия пост
# 566
Най-точното проследяване идва всъщност от кабелните оператори. Така се спестява от пийпълметрия.

Много ме съмнява, да не говорим, че повечето им абонати са в сивия сектор.

Не разбрах защо "сивия сектор"?
Виж целия пост
# 567
Колебанията ми са между Тома и Владо.
Все пак гласувах за Тома, мисля че той ще бъде една страхотна Тина Търнър.
Виж целия пост
# 568
И аз гласувах за Тома. Да споделя-снощи ме заведоха на някакъв празник и пя  Славка Калчева.Преди да изпее песента "Бяла роза",я представи не с това,че е нейна,примерно,а с думите "Ще изпея песента,с която Тома спечели "Капките" и завърши с "Аплодисменти за Тома!"Евала на жената! Между другото,на живо изглежда фантастично-искрено и завидях за фигурата.
Виж целия пост
# 569

Най-точното проследяване идва всъщност от кабелните оператори. Така се спестява от пийпълметрия.
Темата е много сложна и свързана с икономически интереси. Не случайно всяка телевизия се опитва да си наеме своя обслужваща в меренето агенция. Оттук нататък слагам в спойлер, защото не е съвсем по темата.
Скрит текст:
Устройството, което събира информацията за каналите при кабелните оператори , е т.нар. сет топ бокс (set top box) - черната кутия, чрез която идва сигналът за цифровата телевизия в дома. Веднъж седмично кутията приема информация кой колко часа гледа и какво, както и какъв е рейтингът на предаванията и телевизиите. После автоматично подрежда най-гледаните канали, които на практика се определят от навика на клиентите.
В тази домашна класация двата фактора - честотата на гледане и рейтингът, имат еднаква тежест - по 50%. Рейтингите са данни, които операторът сам формира на базата на всички изследвания, които се ползват от рекламодателите, включително и от пийпълметричната агенция като ГАРБ, която прави рейтингите например на НоваТВ.
"Не можем да бъркаме в черните кутии на хората и да променяме информация. Тя е абсолютно точна, отчита реално кой какво гледа и при нея изкривявания няма"

Повечето рекламодатели искат да се обхванат и VOD и стрийминг платформите, YouTube и Интернет гледанията. Когато дават пари искат да знаят за какво. Устройствата по домовете не са отменени, но методиките вече са усложнени и не еднообразни.
Приятна вечер с "Капките". Дано съм била от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия