Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 4

  • 36 598
  • 855
# 480
Бялата роза е със специален статут.
Виж целия пост
# 481
Бялата роза е със специален статут.

Няма лошо. На мен Тома много ми хареса. И нямаше да ме е яд толкова, ако беше обрал най-високите точки на журито. Но сега какво стана - Владо обра най-високите точки и накрая с едни 10 т. от менторите, Тома стана пръв.

А Гърбов защо така просташки реагира на песента на Дара, която му се падна?
Виж целия пост
# 482
Христо Петков - Молец
Христо Гърбов - Дара
Яна - Марк Антъни
Димо и Ралица - Ерос Рамацоти и Шер
Кали - Доктор Дре
Дара - Шанел
Керана - Лили Иванова
Владо - Долорес/Кранберис
Тома - Тина Търнър
Виж целия пост
# 483
Харесват ми песните за следващият път. Ще стискам палци за Дуета и Владо.
Виж целия пост
# 484
"Страшни" песни и изпълнители се паднаха за следващия път. Човек да се зачуди, има ли други певици освен Лили Иванова и Тина Търнър.

п.п. Нещо не ми върви писането тази вечер.
Виж целия пост
# 485
Менторите редовно обръщат резултата.
Бяла роза не е със специален статут, тя само звучи на всички сватби, кръщенки, банкети. Аз лично съм фен на Бон Джоуви, а не на Славка Калчева, но на сватбата ми него го пропуснахме и играхме хоро. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 486
Хаха много се изкефих, че спечели Тома!

На Христо Петков хич не му стана хубаво, че е последен, но не се справи за мен.
Виж целия пост
# 487
И аз го забелязах, Тиф. Но пък верно Гърбов беше по-зле.
Виж целия пост
# 488
Точно. Колко прекрасна музика и изпълнители има по света, те... Лилито и Тинчето нон стоп. Grinning
Виж целия пост
# 489
И аз го забелязах, Тиф. Но пък верно Гърбов беше по-зле.
Факт
Виж целия пост
# 490
Можеше и Майкъл Джексън и Елвис и те да се паднат
Stuck Out Tongue Winking Eye
За бяла роза и специалния статут го написах на майтап.
Виж целия пост
# 491
Но пък Долорес О'Риърдън не се е падала досега май. Чакам с нетърпение.
Виж целия пост
# 492
Менторите и друг път са обръщали резултата, не е за първи път.

Специален, специален, колко да е специален статутът на “Бяла роза”? Колкото и на “Здравей, как си приятелю” от миналата седмица Simple Smile
Виж целия пост
# 493
А Шаци, Елвис Heart Eyes нямам против и без това много по рядко се пада от Майкъл и Фреди.
Виж целия пост
# 494
Чудя се защо Криско и Славка Калчева не се забавляваха на имитациите... дали имат твърде високо самочувствие или нямат никакво чувство за хумор?!?

Но пък бях впечатлена как изглежда Славка Калчева, дори проверих на колко години е и се оказа, че е на 68! Чудесно изглежда, слага в джоб дори някои 40-годишни Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия