Спойлери от реалити предавания - тема 12

  • 187 369
  • 1 461
# 105

От Инстаграм на Елена.
Отделно от горното, някаква жена в коментар под снимка беше писала, че я е засичала няколко пъти във Фантастико да пазарува.
Виж целия пост
# 106
Нито ми прилича на Елена, нито на Валерия...
Виж целия пост
# 107
И на мен не ми прилича на Елена това. Тази е с чуплива коса и хлътнали бузи, каквито Елена няма.
Виж целия пост
# 108
Е, коса се къдри. Елена е, на стори се е качила с днешния аутфит. На мен ми изглежда клошареста така. Няма обаче спойлер в това, не знам защо е пуснато тук. Може би, че едва ли живее с Евгени, защото е в София.
Виж целия пост
# 109
Елена си е.
Виж целия пост
# 110
А защо се хвали,че всичко й е втора употреба?
Виж целия пост
# 111
В момента е модерно.
А защо се хвали,че всичко й е втора употреба?
Виж целия пост
# 112
Тя подкрепя такива течения, да ползваме нещо повече от веднъж и селективен секънд хенд, както и устойчиви брандове.

Явно живее в София вече.
Виж целия пост
# 113
Елена е отслабнала доста май.
Виж целия пост
# 114
А защо обсъждаме тази снимка?
Виж целия пост
# 115
А защо се хвали,че всичко й е втора употреба?
А защо казва: "Сега разбирам вече асансьорнияТ тренд. Frowning1
(Не можах да се сдържа Joy)
Виж целия пост
# 116
А защо се пише в скрит текст в темата за спойлери? 😀
Виж целия пост
# 117
Ама изпитва другите момичета на правопис. 😂
Виж целия пост
# 118
Обсъжда се, защото се е преместила да живее в София, ако от това може да се захване някакъв спойлер.
Виж целия пост
# 119
Добре, това се знаеше, но снимката каква информация ни носи? Някой да разпознае сградата?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия