Новият Fairy Max Power – безупречни резултати и блестящи съдове.

  • 19 333
  • 749
# 120
Обичам да мия съдовете сама! Ползвам съдомиялната когато имаме гости и има повече съдове!
Виж целия пост
# 121
Не обичам да мия съдове, само по-чистите Simple Smile, ползваме съдомиялна.
Виж целия пост
# 122
Много обичам да мия съдове и винаги ги мия сама. Бих искала да става по-бързо и по-лесно.
Виж целия пост
# 123
По принцип аз мия съдовете в къщи, понякога се случва и мъжа ми да ги мие. Но ни се иска да става по-бързо и по-лесно.
Виж целия пост
# 124
Предимно мъжа ми ги мие, тъй като нямаме съдомиялна.
Виж целия пост
# 125
Аз мия съдовете вкъщи. Понякога се натрупват много мръсни съдове и ми се иска миенето им да не ми отнема толкова много време.
Виж целия пост
# 126
Основно аз мия съдовете, но и другите членове на семейството се включват 😊. Със сигурност бих искала загорелите съдове да се мият по-лесно и по-бързо.
Виж целия пост
# 127
Основно яз мия всички съдове в къщи.
Нямам против да имам помощници и улеснения
Виж целия пост
# 128
Аз и само аз. В момента съдомиялната ми е развалена, повече от месец вече, и отново мия на ръка. Страшно много време ми отменя, искам с магическа пръчка да щракна и да са измити. Даже в момента имам една загоряла тава и преди малко си мислех ако имаше такъв магически препарат в момента, щеше да е супер.
Виж целия пост
# 129

В нашето семейство , основно разчитаме на миялната машина. Когато нямам достатъчно съдове да запълня миялната машина , чиниите ги мия аз. Между другото таблетките ми за съдомиялната са на Фейри и забелязах,че измиват упоритите мазнини от тигана.
Разбира се, че ми се иска да е по-лесно и поради тази причина използвам съдомиялната Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Основно аз мия съдовете вкъщи. Естествено е, че на всеки му се иска да става бързо и лесно.
Виж целия пост
# 131
Обикновено аз ги мия. Иска ми се да става по-бързо, но има и доста по-досадни домашни задължения.
Виж целия пост
# 132
У дома основно аз мия съдове.Със сигурност бих искала да става по-бързо и по-лесно.
Виж целия пост
# 133
Основно аз ги мия, но доста често ме отменя някой. Нямам нищо против да става бързо и по-ефективно!
Виж целия пост
# 134
99% ги мия аз. И да,искам да е по-бързо и лесно. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия