ДЕКЕМВРИйки в кабинети ще нахлуят, силни сърчица да чуят - ТЕМА 2 (2023)

  • 42 631
  • 741
# 450
Момичета, какви чайчета може да се пият?
Виж целия пост
# 451
Момичета, какви чайчета може да се пият?

Мента, Лайка
Виж целия пост
# 452
Момичета здравейте❤ Да ви питам, как ви болят гърдите? Мен един ден повече, един ден по-малко, само при допир са много чувствителни. Вчера говорих с моя приятелка , която също е бременна и тя казва ,, Оо не мога да дишам от болки в гърдите” Не се притесних толкова, защото знам, че при всеки е индивидуално, но все пак реших да ви питам 🤣🤣🥰
Виж целия пост
# 453
Абсолютно индивидуално си е всяко усещане , а пък и всеки си е с различен праг на болка , не може да се прави сравнение. При мен ту се появява, ту изчезва, ту само в зърната , ту в целите гърди е болката и тежест усещам понякога.

Към чайчета да добавя и джинджифил.
Виж целия пост
# 454
Здравейте, бях писала, че напипах бучка в гърдата и понеже още една мацка беше казала, че има реших да споделя. Вчера бях на хирург-онколог и ми каза, че всичко е наред и това са млечни жлези. Доста се успокоих,  понеже много се бях напрегнала.
Виж целия пост
# 455
Мен от вчера вече не ме болят и пак взех да се филмирам, защото омекнаха още миналата седмица, но все пак при прегледа чухме сърчицето и болката никаква я няма от вчера, поне за сега си останаха големички, което пак е нещо. Но още сякаш е рано да спрат всички симптоми.
Момичета здравейте❤ Да ви питам, как ви болят гърдите? Мен един ден повече, един ден по-малко, само при допир са много чувствителни. Вчера говорих с моя приятелка , която също е бременна и тя казва ,, Оо не мога да дишам от болки в гърдите” Не се притесних толкова, защото знам, че при всеки е индивидуално, но все пак реших да ви питам 🤣🤣🥰
Виж целия пост
# 456
Мен от вчера вече не ме болят и пак взех да се филмирам, защото омекнаха още миналата седмица, но все пак при прегледа чухме сърчицето и болката никаква я няма от вчера, поне за сега си останаха големички, което пак е нещо. Но още сякаш е рано да спрат всички симптоми.
Момичета здравейте❤ Да ви питам, как ви болят гърдите? Мен един ден повече, един ден по-малко, само при допир са много чувствителни. Вчера говорих с моя приятелка , която също е бременна и тя казва ,, Оо не мога да дишам от болки в гърдите” Не се притесних толкова, защото знам, че при всеки е индивидуално, но все пак реших да ви питам 🤣🤣🥰
Даа и аз се филмирам така , а съм на преглед чак на 16ти, доктора ми каза, че няма смисъл за всяко притеснение да отивам на преглед така само се стресирам и стресирам бебо, май трябвя да спрем с филмите😃😃
Виж целия пост
# 457
Мен от вчера вече не ме болят и пак взех да се филмирам, защото омекнаха още миналата седмица, но все пак при прегледа чухме сърчицето и болката никаква я няма от вчера, поне за сега си останаха големички, което пак е нещо. Но още сякаш е рано да спрат всички симптоми.
Момичета здравейте❤ Да ви питам, как ви болят гърдите? Мен един ден повече, един ден по-малко, само при допир са много чувствителни. Вчера говорих с моя приятелка , която също е бременна и тя казва ,, Оо не мога да дишам от болки в гърдите” Не се притесних толкова, защото знам, че при всеки е индивидуално, но все пак реших да ви питам 🤣🤣🥰
Даа и аз се филмирам така , а съм на преглед чак на 16ти, доктора ми каза, че няма смисъл за всяко притеснение да отивам на преглед така само се стресирам и стресирам бебо, май трябвя да спрем с филмите😃😃
Моя преглед е на 12ти, аз и да искам по рано няма как да отида, защото съм все на работа и едва успях да се уредя за тогава, така че ще  изчакам до тогава надявам се да нямам проблеми. Трябва да се научим на търпение просто, което ми е много трудно на мен лично😄
Виж целия пост
# 458
Karena, благодаря, аз бях с нещо намерено в едната гърда. Теб с ехограф гледаха ли те? При мен изглежда като черно кръгче на ехографската снимка. Трудно го напипвам, но при натиска боли (въпреки, че просто може и да е от болките ми в гърдите покрай хормоните)
Виж целия пост
# 459
Добро утро и от мен. Днес бях на преглед и гинекологът видя леко вибриране на ембриона и аз видях пулсиране. Според него съм в пета седмица и е още рано за чуване на сърцето. По мои сметки съм в 6 седмица. Както и да е, в болничен съм. Забравих да кажа, че аз съм детски учител и в Германия при бременност те освобождават от работа в тази сфера. Предстои ми да дам официален документ на директора и той да ме освободи. Но за да не трябва междувременно да ходя на работа, имам болничен за кървене. Междудругото лекарят каза, че кафявото зацапване  е нормално и не ми е давал лекарства. А и при мен намаля. Пия само витамини Фемибион. Хубав ден 🙂
Виж целия пост
# 460
Karena, благодаря, аз бях с нещо намерено в едната гърда. Теб с ехограф гледаха ли те? При мен изглежда като черно кръгче на ехографската снимка. Трудно го напипвам, но при натиска боли (въпреки, че просто може и да е от болките ми в гърдите покрай хормоните)

Не ме гледа на ехограф, само ме опипа. Мен също ме боли при натиск, но реално ми каза, че имам и на други места, просто са мънички и за това не съм се ги усетила.  Каза, че е съвсем нормално нещо.

Също така е подвижно, което е добър знак, но ако си предразположена или в семейството ти има с ракови образования е хубаво да се прегледаш и ти при специалист. Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Здравейте момичета, на мен са ми по-чувствителни гърдите, но не ме болят.
За вирусите и гърлобола- чайчета от бъз, едни бонбонки за гърло с джинджифил от дм-а. Биозин мама за имунитета или течен витамин С с цинк. За нос - синулан; zyme. Аз тръгнах да развивам бронхит и пих солволан и ми мина бързо. За хремата трябва да се въоръжиш с търпение, аз си я влачих около три седмици.
Виж целия пост
# 462
Привет и от мен Simple Smile
Само да вмъкна, че бъдещите мами, които са на клексан/фраксипарин трябва да избягват витамин Ц. Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Здравейте отново 😁 Преди малко се върнах от лекар, в 6та седмица съм. Доктора ми изписа фолиева киселина и утрогестан. Зачудих се, защо трябва да ги слагам тези глобули, но ми каза за по-добро развитие на бебето.
Виж целия пост
# 464
Привет и от мен Simple Smile
Само да вмъкна, че бъдещите мами, които са на клексан/фраксипарин трябва да избягват витамин Ц. Simple Smile

Щях да пиша същото, +1 от мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия