Чакаме си нашите подаръчета Августките майчета

  • 10 587
  • 257
# 255
Мира, така  е за съжаление, но не мога да си обясня защо, все пак Бургас е областнен град как може да няма лекари, а за състоянието на болницата нямам думи Sick  Иначе преди съм ходила при Калчева, само че сега се случи в събота вечерта и нямаше как да отида при нея! Доктора в болницата, отдели много повече внимание на белега ми от секциото, защото бил много "модерен"  newsm78
Виж целия пост
# 256
Гита Ог ,много много ти благодаря за отговора! Hug Тези глобули Макмирор на мен не ми ги позволиха в 6 г.с. А ако ги бях ползвала сигурно вече нямаше да имам проблеми. newsm78 Аз съм с бактерии ,не с гъбички ,но нищо чудно и тях да съм докопала.Лекаря ми каза ,4е няма да успея да се отърва от тях до края ,защото отслабва имунната защита и чак след раждането (живот и здраве!) могат да се излекуват напълно.За сега е хубаво все пак да се лекуваме ,за да не се разрасне инфекцията! Flushed
ОК ,пристъпвам към действие!  tiptoe
 Hug Hug Hug Hug Hug
  bouquet
П.П.:Аватара ти е жесток!
GERA ,не ти ли предписаха Дуфастон?!Аз го пия ,заради едно розово зацапване!!!Дано всичко скоро да се оправи при теб! Hug  bouquet Praynig
Виж целия пост
# 257
GERA ,не ти ли предписаха Дуфастон?!
И аз това щях да я питам.На мен даже профилактично ми го изписаха в не лечебна доза,за всеки случай.Дано всичко да е наред.
Момичета на вас подуват ли ви се коремите вечер? newsm78Вярно пийнах повечко айрян ама все едно съм глътнала топка и е доста твърд Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия