Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 12

  • 23 541
  • 747
# 105
Добре, нали психиатърката в интервю е казала, че двойката, след терапиите, живее щастливо?
На сценариста главата не го слуша. Него не го бива. Той си прави каквото си знае.
Виж целия пост
# 106
Скрит текст:
Добре, нали психиатърката в интервю е казала, че двойката, след терапиите, живее щастливо?
На сценариста главата не го слуша. Него не го бива. Той си прави каквото си знае.
Satisfied
Виж целия пост
# 107
Скрит текст:
Добре, нали психиатърката в интервю е казала, че двойката, след терапиите, живее щастливо?
На сценариста главата не го слуша. Него не го бива. Той си прави каквото си знае.
Satisfied

Вие ми кажете кой сценарист го слуша въобще?
Виж целия пост
# 108
То ясно, че ще има да преживяваме и да се ядосваме, ама да си държи линията. Накрая И заживели щастливо.
Само да не дава Сейран на тоя психопат против волята й. Друго мисля всичко мога да преглътна.
Виж целия пост
# 109
Чакали ферибота 😂

Виж целия пост
# 110
То ясно, че ще има да преживяваме и да се ядосваме, ама да си държи линията. Накрая И заживели щастливо.
Само да не дава Сейран на тоя психопат против волята й. Друго мисля всичко мога да преглътна.
[/quote

И аз това си мисля
Но,не напразно показаха затвореното момиче
Докато Сейран не я освободи,няма да видим нищо добро
И думите на Ферит към нея помня
Той предполагаше,че ще се случи нещо много лошо като последствие от раздялата им
Как ще се стигне до всичко това не знам
Не,че ми е бедна фантазията,но даже и не искам да си го помислям
Виж целия пост
# 111
Оооо, а па тя АНЕ направо си пребърсва потта ,щото е "утрепана "от стоене в къщи, ами нали и тя е на ...ДАЖБА !!!!
...
Няма луда ,няма болна .....има две млади  момичета ,които са едва ли не материал за експеримент  ..."ще стане ли Ферит стока  или .....НЕ "?!?!?!
Да ,това е любов ..дали е истинска ,маниакална ,луда ,невъзможна ....ЛЮБОВ е ! И още повече неподтвърдена от Ферит ,но не и отречена ! Прие ли я в хотела ,прие ...Представи ли я на Сейран...аз мълча .
Продължи ли отношенията си с нея ??? "Май"....че........ДА !
И в момента когато и той "хлътна " /за мене все още ....?????/по Антеп фъстък ,айде ..БАСТА !!!!
"Когато ти свири оркестър по поръчка се плаща "!!!

Лудата .....унижена ,че е продадена и то след яка обработка , но и.....че е купена -заради рахатлъка на Ферит .....и продължи  унижението ѝ с присъствието на Пелин ,"набезите " на Султан и знайни и незнайни мераклийки по баровете .
Да ! Инатлива , дръзка ,непокорна ,но и истинска . Отричате ли го ????

Нещо ,в което Ферит за първи път си ФРАСНА главата и се ...зарадва ,но и го заболя защото си загуби "документа " за  управление .Надупкаха му "талона " ,аха ,аха и без книжка  остана ..подписи за развод каза "катаджията " Корхан аГа....
И това е нищо .....А л@йняното цунами  , което Зерин предизвиква ??? С месеци , а може и повече ще вони ....и то достатъчно дълго и упорито ....
И защо се случва ...щото Сейран не разбира Ферит ,незнае какво иска ?!?! Едва ли !!!
Заради миналото легендарно на Ферит ...
Бих го оправдала ,ако беше казал : Сейран помогни ми ,моля те !
А не да си придевява креватните претенции ....Те са последните във връзка  като тяхната ...двама непознати ,купена за негов рахат ,ама и заради ЕГО -то му ...хайде де , Антеп фъстък ще му се опва .

И сега ще продължи да бере плодовете от постъпката си ....Пелин .....обречени са и двамата ,особено ТОЙ !!!
Виж целия пост
# 112
То, това момиче, може да е, за да разберем що за психо е този и като пречка за брак със Сейран. Докато брат му изглежда, с някакви отклонения, ама по-безопасен.
Виж целия пост
# 113
Диди, canım benim, не знам защо не пишеш това, което ти е на душата Heart Пиши си!



Според мълвата карали актьорите да снимат по няколко варианта на дадена сцена, накрая продуцентът решавал какво да се сложи. Заради това и има толкова нелепи преминавания от една сцена в друга. Няма да забравя как в 19 епизод от сцената, в която Пельо се навираше в устата на Феро, за да я бил обичал, минахме в кухнята на Шефика Rolling Eyes

Така че, никой не знае как ще завърши сериала. Може продуцентът да не е бил на кеф и да ги утрепе в някоя катастрофа...

Между другото всички тези "слухове" дали ще се разведат, как ще свърши сериала и тем подобни съвсем целенасочено ги пускат от продукцията. Сондират обществените нагласи, за да си напишат сценария. Много "оригинално". Показват само колко ония двамата сладури са прави - сценаристът и сценарият му са слаби.
Виж целия пост
# 114

Интересно ми е какви са спойлерите за 33 епизод и защо да са иронични?
Виж целия пост
# 115
Сигурно щото в 33 еп. чакаме целувка, ако не и повече.
Виж целия пост
# 116
От кадрите в поста на Евето ми се струва, че мястото е Пиер Лоти Heart Eyes

Не, мястото е Çam Vadisi cafe, Beykoz.
Виж целия пост
# 117

Бих го оправдала ,ако беше казал : Сейран помогни ми ,моля те !

Нещо май си пропуснала серия,Софи?
Нали те нямаше известно време?

Ферит помоли Сейран да му помогне
Помоли я да му позволи да се промени заради нея
Отговорът?Ще ми го припомниш ли?
Че тя е една и съща във всичките си отговори,та не мога да я запомня

И както вече писах-в сегашно време сме
Миналото остана в миналото
Не може да повтаряш все едно и също вече 30 серии
В момента трябва да виждаш как Ферит се подлага на унижения заради нея/плесницата на Кязъм/,как се противопостави на любимия си дядо заради нея,как нареди майка си,баща си-пак заради нея.
Как се бие до смърт,само и само да я защити от психопатите,как непрекъснато иска срещи с нея,на които да я накара да разбере,че прави грешка
Той сам попита-такъв ли бях?
Помоли майка му да му помогне да има сили да живее с тази "озлобена" жена
И въпреки това продължава и ще продължава до край,сигурна съм
На другия фронт-Сейран-никакво развитие
Съжалявам

Между другото Сейран е също като теб
Не вижда нищо от сегашното,помни само миналото
Виж целия пост
# 118

Бих го оправдала ,ако беше казал : Сейран помогни ми ,моля те !

Нещо май си пропуснала серия,Софи?
Нали те нямаше известно време?

Ферит помоли Сейран да му помогне
Помоли я да му позволи да се промени заради нея
Отговорът?Ще ми го припомниш ли?
Че тя е една и съща във всичките си отговори,та не мога да я запомня

И както вече писах-в сегашно време сме
Миналото остана в миналото
Не може да повтаряш все едно и също вече 30 серии
В момента трябва да виждаш как Ферит се подлага на унижения заради нея/плесницата на Кязъм/,как се противопостави на любимия си дядо заради нея,как нареди майка си,баща си-пак заради нея.
Как се бие до смърт,само и само да я защити от психопатите,как непрекъснато иска срещи с нея,на които да я накара да разбере,че прави грешка
Той сам попита-такъв ли бях?
Помоли майка му да му помогне да има сили да живее с тази "озлобена" жена
И въпреки това продължава и ще продължава до край,сигурна съм
На другия фронт-Сейран-никакво развитие
Съжалявам

VAL 🌹🌹🫶🗣️
Виж целия пост
# 119
От кадрите в поста на Евето ми се струва, че мястото е Пиер Лоти Heart Eyes

Не, мястото е Çam Vadisi cafe, Beykoz.

Много си приличат... Ама което и да е, важното е Феро бей да излезе победител от схватката JoyJoyJoy

Вал, какво от всичката борба на Ферит видя Сейран? Ама с факти Wink

Освен това хората се променят, за да бъдат по-добра версия на себе си, а не заради някого другиго. Заради себе си се променят, за да живеят в мир със себе си. Да, злопаметна е Сейран, но за това си има причини. Както има причини и Ферит да търси навсякъде обич. Защото точно това не са му дали неговото семейство - истинска грижа и обич.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия