Лидл 175 - празнично майска

  • 68 722
  • 723
# 375
zvanche, как се водят тези тампони като артикул в Али-то? Може и на лични, за да не е спам тук Blush
Скрит текст:

Купувала съм ги 2018 година. Доста са поевтинели.
Виж целия пост
# 376
zvanche, как се водят тези тампони като артикул в Али-то? Може и на лични, за да не е спам тук Blush
Скрит текст:

Купувала съм ги 2018 година. Доста са поевтинели.

Много благодаря за линка! Ще поровя да видя дали ще намеря нещо подходящо за този модел, който имам. Филтрите на моята са малко по-различни - съвсем, съвсем тънки са, колкото стотинка. Или ще поръчам тези и ще ги оразмеря с ножицата Joy
Виж целия пост
# 377
zvanche, как се водят тези тампони като артикул в Али-то? Може и на лични, за да не е спам тук Blush
Скрит текст:

Купувала съм ги 2018 година. Доста са поевтинели.

Много благодаря за линка! Ще поровя да видя дали ще намеря нещо подходящо за този модел, който имам. Филтрите на моята са малко по-различни - съвсем, съвсем тънки са, колкото стотинка. Или ще поръчам тези и ще ги оразмеря с ножицата Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 378

 Ето такива са Blush хем, който го интересува да види за какви “филтри” става дума





Скрит текст:
Май първите ще са най-подходящи, просто ще ги срежа с ножицата на две да ги докарам като височина. Поне не са скъпи и няма да ме е яд, ако не се получи.  Имам право на мнооого опити съдейки по броя в комплекта Smile

Сори за спама и zvanche още веднъж благодаря за помощта!
Виж целия пост
# 379
Благодаря и аз! Поръчах от първия линк Simple Smile Не ми беше хрумнало да търся в Алиекспрес. Преди време бях видяла да продават такива дунапренчета в някакъв български сайт, но не помня къде точно и така и не ги намерих пак. От алиекспрес със сигурност са на по-добра цена.
Виж целия пост
# 380
Оо, щом са такива миниатюрни, не стават за пране, добре че има алтернативи от Алито.
Виж целия пост
# 381
Аз си пера тампоните за грим (тези за многократна употреба) в мрежа за пране. Те са по-големи, но е все едно, тъй като са затворени в мрежата, не плуват сами.
Виж целия пост
# 382
Момичета,
Видяхтели дали има оснанало от промоционалното кафе Bellarom Gold XXL?
В магазините по центъра имам предвид.
Скрит текст:


На Алабин имше още 5-6 пакета преди малко
Виж целия пост
# 383
От кога морковите са станали почти 3 лв., а био морковите почти 4 лв.?! Цените са от тази сутрин от Лидл.
Виж целия пост
# 384
От кога морковите са станали почти 3 лв., а био морковите почти 4 лв.?! Цените са от тази сутрин от Лидл.
Обсъждахме го скоро. Също някои се възмущавахме ама други казаха " колко пък лук и моркови ядете, че да ви бърка , че са емен -емен 3 лв". Та, яж и не се възмущавай, по- добре няма да стане Wink
Виж целия пост
# 385
Мислех,че ще бъдат малки и повечкой бройки ,а те големи и 4 бр Satisfied като ги отворих ми стана много смешно, сигурно е трябвало да бъдат 3 като на картинката,ама айде 1 подарък да се изненадаш Satisfied Иначе не са лоши,ама за 4 бр няма да повторя Satisfied

Скрит текст:
Виж целия пост
# 386
От кога морковите са станали почти 3 лв., а био морковите почти 4 лв.?! Цените са от тази сутрин от Лидл.
Обсъждахме го скоро. Също някои се възмущавахме ама други казаха " колко пък лук и моркови ядете, че да ви бърка , че са емен -емен 3 лв". Та, яж и не се възмущавай, по- добре няма да стане Wink

Аз обичам моркови и купуваХ по много, но 3лв за кг надхвърли психологическата ми граница за цена на моркови
Виж целия пост
# 387
Мислех,че ще бъдат малки и повечкой бройки ,а те големи и 4 бр Satisfied като ги отворих ми стана много смешно, сигурно е трябвало да бъдат 3 като на картинката,ама айде 1 подарък да се изненадаш Satisfied Иначе не са лоши,ама за 4 бр няма да повторя Satisfied

Скрит текст:
Тези неща не бяха ли в миналата брошура? Търсих ги заедно с бадемовите десерти, но нямаше нито едното.
И аз не предполагах, че са толкова големи...
Виж целия пост
# 388
И аз употребявах доста моркови, донякъде замествах картофите с тях. На мен и 2 лв ми се виждат много.... кило лук, кило моркови и картофи - десетачка 😬 .... егати.
Виж целия пост
# 389
Офтопик: ей сега си обяснявам що така дори обикновена салата като “зеле и моркови” на заведение вече е от порядъка на 8-10 лв Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия