


Такива разчупени и сговорчиви хора, много ме изненадахте, че сте от тази зодия
Здраве, приключения и постижения ви пожелавам на всичките!
Купила го на разпродажба (не запомних добре, но май е бил реден), пробвала му се и не успяла; щеше да го хвърля, затова го прибрах. Частите уж би следвало да са всички, изглеждат в добро състояние. Мисля да се пробвам, че такова чудо не съм пипвала, но го взех предимно защото се надявам, че ако аз се откажа, все някой тук ще го нареди... и да не иде на боклука, че нали не е екологично, ако има още живот в него
Кажете дали да го пусна в Пътуващи, пък ако някой си го хареса, накрая може да си го задържи (след като видим дали има липси):

Бъдете здрави, усмихвайте се повече и имайте свободно време за любими занимания! 


Препоръчани теми