Турски филми и сериали - Обща тема - Тема 14

  • 116 397
  • 739
# 315
ThankYou, кой сериал наричаш Падналия? Blush  "Който сам падне не плаче" ли?
Гледам го и ми харесва. Изостанала съм,  но нищо, ще наваксам. Това лято летните сериали не искат особено задълбочаване и това ми допада. Grinning
Виж целия пост
# 316
За Dönence снощи реших да го изгледам след сериала на Керем и греда - в ютуб е блокиран за гледане извън Турция. Само отделните откъси са пуснати. Страшно им се ядосах. А имах желание да го гледам. Убиха ми го.
Виж целия пост
# 317
Алекс, защо не го гледаш на сайта на Канал Д?

https://www.kanald.com.tr/donence/bolumler/donence-ilk-bolum
Виж целия пост
# 318
Лучия, дразнят ме многото реклами /а като пусна ад блокера, естествено и клипа със серията не ми пуска/. Чакам да видя дали ще го качат в сайта, който е адаптиран за слепи зрители /там е без реклами/. Но по принцип ми е най-удобно в ютуб и снощи реших, че съм им обидена задето са блокирали достъпа за извън Турция. Хем знаят, че сериалите им се гледат повече извън Турция.
Виж целия пост
# 319
Хайде на трейлъра с Шюки:
https://www.instagram.com/reel/CuaFLqBIH4_/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Виж целия пост
# 320
Това ми се струва забавно. Само да не беше по фокс....
Ще му дам шанс сигурно
Виж целия пост
# 321
Погледни за всеки случай - разликата във времетраенето с тук е минута и 27 сек.

https://turkru.tv/tropiki-1-seriya-9.html
Виж целия пост
# 322
Ужасен ден! 😭 Йозкан Угур, (от моя сериал), беше в интензивното след лечение на рак, който победи 3 пъти, но за съжаление е починал 😭😭
Виж целия пост
# 323
10кю😍, съжалявам за загубата на този актьор.
Гледала съм го  и наистина е тъжно, когато чуеш такава новина.
Сякаш се отнася за  твой познат. ❤️

🌸🌸🌸
Момичета, гледахте ли това? Отзиви?



🍉🍉🍉
Въпреки ниския рейтинг, на мене ми хареса сериала на  Керем и Хафсанур.
Обичам модерни, градски истории, а Керем ми допада и като човек, без да го познавам, само следвайки го в ИГ.
А и си спомням негова защита за Серенай от гадни нападки на антифенове и жълта преса по някакъв повод, въпреки че бяха вече разделени.
Беше много мъжка постъпка, в която разчетох уважение към жените въобще.

Само трябва да запомня най-сетне името на сериала 😉 😜 - какво им става това лято с тези дълги заглавия.
Виж целия пост
# 324
Здравейте!
Къде мога да гледам всички серии с бг превод на филмът "Усмихни се на съдбата си." ?
Виж целия пост
# 325
ThankYou, нека е светъл пътят на Йозкан Угур!
Явно е уважаван и от публиката, и сред артистичната общност. Боран е пуснал публикация за него, та оттам разбрах, че е бил участник и в известна поп група. Hands Clap

Момичета, кога започва сериалът с Бурджу и Шукрю? Хареса ми първия трейлър. И двамата са ми симпатични, мисля да го пробвам. Още като видях лодките на първите кадри, го записах в тефтера. Grinning
Пепелче, благодаря, че сподели за сериала на Керем. И него мисля да гледам, харесвам Керем- и аз така, изобщо, не само като актьор. Blush
Е, кога ще успея да започна всички тези, за които питам- не знам, но имам намерение.Smiley

Зад кадър на Падналия. Smiley
Започнах да свиквам с момата. Grinning

Виж целия пост
# 326
oncee, вярно е това за групата. Като цяло актьорите от старото време се уважават помежду си много, докато сега е рядкост 🥺

Официалният канал на сериалчето е пуснало видео с неговите последни моменти в сериала (сбогува се в сцената) 🥺

Виж целия пост
# 327
И на мен ми стана тъжно за смъртта му.
Да, част е/беше от групата MFÖ,
Поста с който Илкер Калели се е сбогувал с него ме трогна много.
"Малко като баща и син, много като братя, двама луди на сцената и усмивката, която ни остави за цял живот…
Каквото и да кажа, ще е недостатъчно, както и да го опиша, ще е малко.
Живот… Пише, изтрива…
Но някои изречения не стигат до никъде.
Смехът,  когато се изнервим на снимките, мелодиите, които свирехме и пеехме, мъмренията от съседите…Това на една страна….
Това да науча правилата на лудостта, законите на изкуството, и че доброто у човек е винаги безкрайно, от друга страна.
За всеки всичко може да се каже, но за теб никога не чух и една лоша дума.
Признателен съм за всеки миг, който прекарахме заедно, за това, което ми остави. Ще продължа да говоря и разказвам за теб до последният си ден.
Докато се срещнем отново,
Остани все с добро.
През този свят мина един Йозкан Уур.
А последните думи да ги каже Айсел, с твоя глас.
„Снощи в огледалото, сякаш на картина
Исках пак да нарисувам лицето ти.“


Сериалът с Бурджу и Шукрю и на мен ми привлече вниманието, ама м... му , по фокс е. Аз на тоя канал грам доверие нямам вече.
Виж целия пост
# 328
Да почива в мир! Поклон!
Виж целия пост
# 329
За Падналия:
Изгледах епизодите, главната двойка много ми хареса. Сериала е приятен. Тази Серап не я разбирам честно, след като момчето вече се е оженило, защо се пробутва с оная фризьорка 🙄 Момичето тъкмо се отказва и тази миксира мислите и. А Серкан ми е много пасивен, разбирам, че искат Ализе да се промени, но кака му прекалява, а той мълчи като репичка. Ще взема да потърся книгата и да се спойлна 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия