Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 13

  • 36 429
  • 748
# 690
Страхотна седмица се очертава, стартираме с фрагмана тази вечер. Не помня за друг сериал да са правени такива жестове, късметлии сме! Hug

А за нашите вълшебници Flowers Hibiscus, те работят неуморно за нас  и ще бъдем търпеливи и благодарни, защото безвъзмездно се грижат постоянно да се насладим на всеки един епизод!
Виж целия пост
# 691



Hi Hug

Ръчичките Heart EyesAnimal Paw PrintsAnimal Panda Face
Виж целия пост
# 692

Бомба гиби Heart Eyes Гарсоните идват Grinning
Виж целия пост
# 693
Бомба, бомба, бомба!
И няма да си налага да чакаме 1 седмица, а още в петък ще знаем как ще продължииии
Виж целия пост
# 694
Мама мияяя
Двойна доза Чапкънче..
Двойна доза СейФер
И Орхан най-сетне до Ферит...
Боже благодаря ти!
Виж целия пост
# 695
Машалла!
Явно поредният спойлер, който звучеше супер измислено се оказа истина. И то излезе преди доста време-двамата хубавци, облечени като сервитьори ще ги отвличат.
Сейран е приказна с тази розова рокля. Най-накрая Орхан се проявява като баща.
Откачения Тарък директно пистолет вади.
А Сейфер и тайното държане за ръка зад гърба.....целия фендом гърми! Верно е фрагман бомба гиби!
Виж целия пост
# 696
на руски

https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23%E7%E8%EC%EE%F0%EE%E4%EE%EA§ … 132999259_1648420
Виж целия пост
# 697
Чудехме се как така като сервитьори ще влезнат 😁
Виж целия пост
# 698
В първия фраг забелязахте ли Хатуч как реагира на думите на Ферит за Сейран - Хатуч всъщност разбра, че Ферит е способен да направи всичко за Сейран, да се бори за нея и ще направи всичко, на което не бил способен Халис. Ще надмине дядо си. (Ферит така или иначе го превъзхожда във всичко)
Виж целия пост
# 699
Значи незнам за фрамагите но май и епизода ще бъде бомбааа 😊😍❤
Виж целия пост
# 700
Ма и сервитьор му отива на нашето коте
В това тъмно червено е убиец
Виж целия пост
# 701
Кеф

Ферит: Ако нещо се случи със Сейран, няма да мога да живея!
Дърт гъз: Ти нямаш право да плачеш за жена, нямаш право да тичаш след нея!
Ферит: Татко, пусни ме!
Орхан: Ферит!
Ферит: Ако ме обичаш! Ако ме обичаш, пусни ме!
Орхан: Ферит! Обчам те повече от себе си, затова и няма да те пусна!
Дърт гъз: Не смей да не ми се подчиняваш, момче! Ще те унищо….
Орхан: Татко!
Ферит: Благодаря ти, че си мой баща!
Асуман: Ние го направихме. Сейран го нарави. И? А ти какво направи? Ти какво направи, Ферит?
Търо: Ти какво правиш тук?
Ферит: А това какво е? Оръжие играчка? Момченце…
Сейран: Каквото и да правя не мога да убедя себе си да го разлюбя.
Ферит: Ако не потърся сметка на всички за това….. Да не се казвам Ферит Корхан!
Търо: Не се притеснявай, чичо Казъм. Нито беда, нито нещастен случай може да се случи зад тези стени.
Суна: Те постигнаха своето….
Ферит: Няма сватба без инциденти.

Много хубав сервитьор ще има на сватбата Blush
При всичката охрана и при положение, че всички го познават, малко смешничко, но пък драматично и красив Ферит.
Виж целия пост
# 702
Ферит  Корхан  е уникален.  Нямя  образ и подобие.  На дядото само устата му е голяма.
А на Ферит сърцето и душата.Heart Eyes
Благодаря за превода. Flowers Bouquet

Виж целия пост
# 703
Този глас дали не е на Асуман?
Виж целия пост
# 704
Хубав фраг!
 Че ще бягат  заедно - ще бягат ! Точно под носа на Тарък /с пищова/ Мислела съм си ,какво ще правят после. Обаче  и на това имам вече отговор. Намериха си спонсор - Орхан. Ще издържа децата . Нали  има тайни сметки. На Ифакат направо ще и призлее. Не за това се е трудила и помагала на Орхан. Особено мисълта че парите  отиват точно при Сейран ...... Дядото ще клекне , ако  му сервират бременност. Обаче пак ще трябва да ги женим/този път доброволно/ и то в имението на Корхан.
 Пело.... Пело да си ходи вече  ,цял сезон я гледаме - много и е. Обещаното не е като даденото ! Да забрави за сватбата. Между другото как така я няма във фрага ?
Сейран - какво да кажа - хубавато си е хубаво. С тази рокля е  като принцеса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия