Не искам вече да съм стройна дама, време ми е за тумбак, а след него - МАМА ! ~бебеправене 415~

  • 29 843
  • 766
# 750
Този път естествено. При мен се оказаха сраствания на изхода от тръбата които Калчев махна и почнах да забременявам естествено.

Ако трябва да избирам, Ганева пред Андреева. По спокойно действа тя.

Много благодаря на всички за подкрепата ♥
Виж целия пост
# 751
Благодаря!
Виж целия пост
# 752
Маце Минавам под прашеца. Всичко да е наред и до термин! 💙
Виж целия пост
# 753
Маце това махане на сраствания беше ли болезнено, с хистероскопия беше нали?
Виж целия пост
# 754
Не, не беше болезнено мина за секунди, да с хистероскопията
Виж целия пост
# 755
Маце 💙
Виж целия пост
# 756
Маце честито,до финал да седи юнака а аз си вземам син прашец,някога мечтаех да имам трима сина
(Сега просто да имам жуво и здраво дете хихи)
Момичета синево или кандиларов да пусна хламидия кръвен за антитела
Утре ще пускам туморен маркер Са125 стискайте палци и реших да пусна и това и се надявам да нвма нищо притеснително
Виж целия пост
# 757
Маце, честито синичко 💙
Reginasr, ако случайно ти е повишен туморният маркер, не бързай да се шашкаш предварително. Може да се повиши и без да има тумор. Успех с изследванията.
Виж целия пост
# 758
Момичета, връщам се от преглед, изписа ми Кломен по схема за 3 цикъла. Каза ми, че го има само в Турция. Случайно да знаете за някой сайт откъдето мога да го поръчам, за да не занимавам приятели да ми го носят?
Виж целия пост
# 759
Заповядай:   https://www.bionaturelife.com/Klomen
Виж целия пост
# 760
Едно интересно събитие, което ще ви бъде от полза. Във фейсбук страницата на болница надежда има серия  подкаст с участието на Ивана Александрова, която също говори за репродуктивните проблеми
Виж целия пост
# 761
Момичета, аз да ви питам нещо друго. Бях на преглед в събота и докторката каза, че вижда жълто тяло, минала е овулацията. Интересното стана обаче когато каза, че овулацията отново е била от левия яйчник. Проверих си всички документи до момента за последните 3 години и при всички проследявания без изключение, овулацията е била само от левия яйчник. Това нормално ли е? Станулов ми беше казал, че на ехографа се вижда, че левият ми яйчник е по-активен и развит, ама все пак никога пък да нямам овулация от десния, малко притеснително ми стана. Изобщо трябва ли да ме притеснява?
Според мен не е тревожно.
И при мен е същото. На всички фоликулометрии овулирах от левия.
На стимулацията двата яйчника показаха еднаква дейност.
Интересното при мен е, че дясната ми тръба не е ок, а лявата е проходима.
Природата знае защо..
Виж целия пост
# 762
ММ ходи при уролог, защото му излизаха еритроцити в урината, заедно с леко парене понякога и CRP около 7-11, заедно със завишена утайка (СУЕ). Така е от около 4-5 месеца, чак сега го накарах да отиде на преглед. До момента пускаше само изследвания да следим.

Урологът, като е чул оплакванията, е казал, че вероятно проблемът идва от семенната течност. Сега ще дава за изследване - микробиологично. Досега не сме правили спермограма.
Ако излезе нещо, дори и да няма завишени стойности, мислите ли че евентуална инфекция на пикочните пътища би била причина за понижено качество на спермата? И съответно - какво би било лечението, освен това, което ще назначи урологът?
Виж целия пост
# 763
Момичета, връщам се от преглед, изписа ми Кломен по схема за 3 цикъла. Каза ми, че го има само в Турция. Случайно да знаете за някой сайт откъдето мога да го поръчам, за да не занимавам приятели да ми го носят?
Моя приятелка има 3 оп. Продава ги по 5лв.
Виж целия пост
# 764
ММ ходи при уролог, защото му излизаха еритроцити в урината, заедно с леко парене понякога и CRP около 7-11, заедно със завишена утайка (СУЕ). Така е от около 4-5 месеца, чак сега го накарах да отиде на преглед. До момента пускаше само изследвания да следим.

Урологът, като е чул оплакванията, е казал, че вероятно проблемът идва от семенната течност. Сега ще дава за изследване - микробиологично. Досега не сме правили спермограма.
Ако излезе нещо, дори и да няма завишени стойности, мислите ли че евентуална инфекция на пикочните пътища би била причина за понижено качество на спермата? И съответно - какво би било лечението, освен това, което ще назначи урологът?
Краткият отговор  на въпроса е да - ако има няква инфекция, настъпват увреждания на семенната течност. Такива инфекций се лекуват с антибиотици, урологът ще назначи. Моят съвет е, след като се мине курсът с антибиотик, изчакайте малко и си пуснете една спермограма. Може и сега да пуснете, но инфекцията най-вероятно ще се отрази в резултата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия