Подготовка за малкия човек - тема 23

  • 46 580
  • 762
# 240
Купувала съм от НМ преди за моя син. Я виж там дали няма. Но бяха такива без затворени стъпала. Като пижамки. Те така и се казват май в НМ “пижами” Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Купувала съм от НМ преди за моя син. Я виж там дали няма. Но бяха такива без затворени стъпала. Като пижамки. Те така и се казват май в НМ “пижами” Simple Smile
Гледах ,масово са с копчета и комплекти боди с ританки 🫨
Виж целия пост
# 242
Момичета здравейте ако знаете препоръчайте сайт или магазин в който мога да намеря ромпърчета(гащеризони ) но с цип за новородени. Преобърнах целия интернет и не успях да намеря 🙈

На about you има много такива с цип, аз взех на марката Name it, мекичка материя и приятна на допир.
Виж целия пост
# 243
Аз поръчах доста дрешки от simbioza.bg

Бяха страшно намалени миналата седмица, не знам сега. 3-4 от тях само бяха с ципчета, наистина изглеждат най-удобни.
Като качество са Супер!! Аз подбирах само 100% памук, идват като производство от Турция и България, като българските са доста мънички, не мога да кажа това умалено ли е или турските са уголемени 😃
Виж целия пост
# 244
Турските са уголемени.
В ХМ има ромпъри с цип в страшно много цветове. Както казаха те се видят пижами
Виж целия пост
# 245
Турските са уголемени.
В ХМ има ромпъри с цип в страшно много цветове. Както казаха те се видят пижами

На мен ми трябват за новородено ,всички номера под 9-12м са изчерпани,за това написах ,че съм гледала и че няма.
Виж целия пост
# 246
Вижте във ФБ групите, в които предлагат дрешки на George. Аз купувах от тях в началото и съм много доволна от качеството. Пазарувах от тази страница.
https://www.facebook.com/baby.smiles.17
Пишете директно на момичето в Месинджър, много е отзивчива и ще Ви прати моделите, от които има налични за новородено.
Има и други странички, предлагащи техни модели.
Виж целия пост
# 247
От вис виталис сме купували с цип

https://visvitalisbg.com/product/rainy-bebeshki-gashterizon-s-ci … 4-sm-panda-s-daga
Виж целия пост
# 248
Момичета здравейте ако знаете препоръчайте сайт или магазин в който мога да намеря ромпърчета(гащеризони ) но с цип за новородени. Преобърнах целия интернет и не успях да намеря 🙈
Такива поръчвах от вис Виталис и съм доволна , продължавам да поръчам 🌷🤔
Виж целия пост
# 249
На мен ми бяха много неудобни тези с цип, също и тези, които имат копчета само от едната страна -малкия се съдираше от рев когато ги обличах/събличах .
Вода за АМ почти не съм преварявала.Купувам бебешка такава и минава през машинката на Томи Типи.
Виж целия пост
# 250
На мен ми бяха много неудобни тези с цип, също и тези, които имат копчета само от едната страна -малкия се съдираше от рев когато ги обличах/събличах .
Вода за АМ почти не съм преварявала.Купувам бебешка такава и минава през машинката на Томи Типи.
каква е машинката за която споменахте? Може ли линк съм нея? 🌹
Виж целия пост
# 251
За приготвяне на АМ.Линк конкретно не мога да дам,само ще кажа ,че в Амазон са по-евтини, отколкото тук,а моята ми е подарък от сестра ми , която живее в Англия.Може да пробвате в търсачката търсене от рода на "машина/уред  за приготвяне на АМ на Томи Типи"
Виж целия пост
# 252
Момичета може ли да ми препоръчате добро столче за кола с опция сън, понеже ни предстои дълго пътуване (говорим за 3000 км) с 5 месечно бебе и искам да му е максимално комфортно.
Виж целия пост
# 253
Britax dualfix или Britax first class plus (ние сме с този модел, много сме доволни)
Виж целия пост
# 254
Ще питам и в тази тема.
От кои гнезда сте доволни?
Трябва ли да е антирефлуксно и има ли шанс бебето да не го хареса и да не иска да спи в него?
Какви са критериите за добро гнездо на новородено?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия