Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за роклите на Алеса?
Какви са мненията за поли-панталони?
Какви са отзивите за коженото яке на Alessa?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за роклите на Алеса?
Форумът съдържа разнообразни отзиви за роклите на Алеса. Някои потребители споделят положителни впечатления, като изразяват удовлетворение от качеството и стила на роклите. Други обаче съобщават за отрицателни преживявания, като споменават прозрачност в материала или дискомфорт при носене. Важно е да вземете предвид различните мнения и да вземете решение въз основа на индивидуалните предпочитания и очаквания при закупуване на рокли от този продавач.
-
Какви са мненията за поли-панталони?
-
Какви са отзивите за коженото яке на Alessa?
-
Какви са впечатленията от участието в играта на Алеса и получените отстъпки?
-
Какви са мненията за обувките Alessa?
Ботушите са нещо по-различно от всичките кубинки, които ни заляха ... Колкото ги харесвах преди тази зима, двойно повече ми омръзнаха ....
Аз получих този бански и ми е точен, мислех, че чашките ще са големи, дори и в ХС, но ми стоят много добре. Въобще не стоят странно на малък бюст като триъгълниците или пък модела без презрамки. Единствения ми проблем е, че презрамките са леко дълги и като се навеждам или свия някак рамене, падат. Трябва някой шивач да ги подгъне 1-2см. Долнището го поръчах в С, вместо в ХС и ми се струва леко широко, не знам ако ме удари някоя вълна дали няма да ми го смъкне. 🤣Иначе като изпълнение е много хубаво. Поръчах и ХС сега, за да направя сравнение и да си избера. Получих и дънките от намалението в С р-р, хубави са. Не са толкова умалени, както са гласували в сайта. Пак са ми малко скъпи, дори на намаление, ама добре седят, оставям си ги.

Така много исках една рокля, която да облека на рожденния си ден, нямаше я, но се вредих на шано за някаква последна бройка, появила се от нищото... Не е на Алеса, но бях много щастлива
