Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 53 400
  • 788
# 570
Да, чизмите определено не са за всеки ден... Ноо като се сложат обират всички точки Heart Eyes Ботушите са нещо по-различно от всичките кубинки, които ни заляха ... Колкото ги харесвах преди тази зима, двойно повече ми омръзнаха ....
Виж целия пост
# 571
Блузките с къс ръкав от плетиво отговарят ли си на размерче?
Виж целия пост
# 572
Според мен отговарят , аз си бях взела червената .
Виж целия пост
# 573
И аз искам в червено или зелено, но няма…
Ще я следя Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Отговарят си блузките, но за мен са доста еластични и си взех един размер по-малка, за да ми е точна, същото направих и с роклите от този вид.
Виж целия пост
# 575
Аз получих този бански и ми е точен, мислех, че чашките ще са големи, дори и в ХС, но ми стоят много добре. Въобще не стоят странно на малък бюст като триъгълниците или пък модела без презрамки. Единствения ми проблем е, че презрамките са леко дълги и като се навеждам или свия някак рамене, падат. Трябва някой шивач да ги подгъне 1-2см. Долнището го поръчах в С, вместо в ХС и ми се струва леко широко, не знам ако ме удари някоя вълна дали няма да ми го смъкне. 🤣Иначе като изпълнение е много хубаво. Поръчах и ХС сега, за да направя сравнение и да си избера. Получих и дънките от намалението в С р-р, хубави са. Не са толкова умалени, както са гласували в сайта. Пак са ми малко скъпи, дори на намаление, ама добре седят, оставям си ги.
Виж целия пост
# 576
И аз се включвам да похваля банския. Аз го поръчах в С, имах опасения за бюста, но като се завързва отзад е перфектен! (Чашка C). Даже бих казала, че е една идея уголемен. Долнището определено е изразяно, но аз и такива си нося, стои много сладко, направо неочаквано доволна съм!

Виж целия пост
# 577
Много красиво изглежда банският! Heart Eyes

Благодаря за снимките, доста по-добра представа се добива така Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Супер са банските! А някой дали има тези мрежестите комплекти - като ги видях за пръв път се ужасих, а сега започнах да ги искам…Дали си отговарят на размера ?
Виж целия пост
# 579
Ох, аз пък съм се вманиачила по една рокля от стара колекция и това е. Искам я толкова много, а я няма. Тъкмо бях забравила за нея за малко и днес в една от групите на Алеса във Фейсбук видях случайно две момичета да я продават, и то на много хубава цена, но обявите им са отпреди 3 дни и естествено вече е продадена. Моля ви, ако я видите някъде из групите или сайтовете да ми пишете. Преди време я бях поръчала от едно момиче в Хс размер, но ми беше леко тясна, определено съм за С. И от тогава като я видях на живо и пламна тази обсебваща любов към това парче плат 😁
Виж целия пост
# 580
Хаха stefani развесели ме с тази любов по парче плат, разбирам те ...дано я намериш Heart Така много исках една рокля, която да облека на рожденния си ден, нямаше я, но се вредих на шано за някаква последна бройка, появила се от нищото... Не е на Алеса, но бях много щастлива Grinning
Виж целия пост
# 581
И мен ме развесели Grinning Видях скоро едно момиче с тази рокличка, седеше ѝ добре, но ми се видя някак ретро модел, не знам дали защото знам, че е от стара колекция или наистина имаше ретро излъчване. Ще пиша, ако я видя да се продава някъде Simple Smile
Виж целия пост
# 582
Смешно е, знам 😁 Но да, моля ви, пишете ми, ако я видите. Ретро не ретро, искам я! 😬 Аз може и да не я нося много като я имам, защото е късичка, но мале луднала съм за тази рокля. Цвета и материята ( една от малкото им, които да не са полиестер ) са уникални. От мъж така не съм била впечатлена 😄
Виж целия пост
# 583
Питай тук 🙂


Ох, аз пък съм се вманиачила по една рокля от стара колекция и това е. Искам я толкова много, а я няма. Тъкмо бях забравила за нея за малко и днес в една от групите на Алеса във Фейсбук видях случайно две момичета да я продават, и то на много хубава цена, но обявите им са отпреди 3 дни и естествено вече е продадена. Моля ви, ако я видите някъде из групите или сайтовете да ми пишете. Преди време я бях поръчала от едно момиче в Хс размер, но ми беше леко тясна, определено съм за С. И от тогава като я видях на живо и пламна тази обсебваща любов към това парче плат 😁

Виж целия пост
# 584
Ох, аз пък съм се вманиачила по една рокля от стара колекция и това е. Искам я толкова много, а я няма. Тъкмо бях забравила за нея за малко и днес в една от групите на Алеса във Фейсбук видях случайно две момичета да я продават, и то на много хубава цена, но обявите им са отпреди 3 дни и естествено вече е продадена. Моля ви, ако я видите някъде из групите или сайтовете да ми пишете. Преди време я бях поръчала от едно момиче в Хс размер, но ми беше леко тясна, определено съм за С. И от тогава като я видях на живо и пламна тази обсебваща любов към това парче плат 😁

  Аз и трите цвята имам/имах. Поръчвала съм Хс,С,М. Разликата от 1см  не я приемам за голяма.Седят почти еднакво.Зелената ми е нова почти,носена веднъж.Ако реша да я продам щу ти пиша.Мисля,че беше М размер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия