🌼 Градината на Демет Йоздемир - Тема 5 за обсъждане - Фара 👨‍🚀/ 💘 тактики 2 / Между мен и 🌍2

  • 82 555
  • 742
# 390
Демет,прекрасна и красива без грим.


    Виж целия пост
    # 391
    Днес продължаваме със снимки от Будапеща, Азисия ги донесе Heart
    Скрит текст:
    Демет е отседнала е в Párisi Udvar Hotel Budapest, част от Hyatt - мястото е много хубаво Heart Eyes
    Между другото, в коментарите към снимките от предишните дни ѝ се е включила и актрисата, която е дублирала сериалите ѝ в Унгария Relaxed Т.е. Богдана е унгарският глас на Демет Stuck Out Tongue



    Някой е успял да изнамери и случайно заснето видео от минаващи мотори, докато Аря и Милан я снимат на моста на Свободата Nerd




    Нетфликс подгряват публиката за новите си заглавия през юли:






    Режисьорката на Курт Сейт и Шура днес се е присетила нещо за Демет в ролята на Аля Соколова:




    И една култова дата - навършват се точно 5 г. от пускането на Птичката Nature Dizzy Любима история, която започна ето така Kissing Face

    Виж целия пост
    # 392
    Ако имахте право на един разговор, на кой герой бихте се обадили? 😀

    https://www.instagram.com/reel/Ct8-qSMIj8L/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
    Виж целия пост
    # 393
    Момичета, в една от групите за преводи във Фейсбук са написали, че актьорът, който изпълнява ролята на Орхан, (черното агне), напускал проекта и няма да участва във втори сезон....
    Не знам дали е истина, но се надявам да не е така и да участва във втори сезон, а не да оставят историята неразказана.
    Виж целия пост
    # 394
    За този актьор четох, не помня къде (може и тук да е било), че дълго е бил в депресия след смъртта на родител и не е работил.
    И затова винаги съм го гледала с "едно на ум", че може да е за кратко във филма.
    Да видим какво ще излезе...
    Виж целия пост
    # 395
    Наздраве с чаша вино от Демет.
    Виж целия пост
    # 396
    Онази, чието име не се споменава за пореден път доказва колко кафяв човек е... изнасянето на подобна информация за Али Сюрмели (при все че няма никакъв нов проект на хоризонта) цели само едно - да развали максимално изненадата за новия сезон на Фара...  Този път малко раничко започва със саботажа Smirk Все пак има още 2 месеца ваканция Kissing Smiling Eyes

    Както и да е... да е жива и здрава!

    Ако имахте право на един разговор, на кой герой бихте се обадили? 😀
    https://www.instagram.com/reel/Ct8-qSMIj8L/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
    Аз на един от тримата по-долу, познайте на кого Joy


    И Феяз се появи днес:




    От приключенията на Миконос (Демет е в ляво, Аря снима - предполгам):




    Стар ТВ също отбелязва 5-тата годишнина на Птичката >>> https://twitter.com/i/status/1673255716168278017

    И още нещо от архива - 3 часа преди премиерата >>> https://twitter.com/i/status/1011610039726084097

    Не пропускайте да гледате Kissing Face >>> https://twitter.com/i/status/1011640231571939329
    Виж целия пост
    # 397
    Цитат
    Ако имахте право на един разговор, на кой герой бихте се обадили? 😀

    https://www.instagram.com/reel/Ct8-qSMIj8L/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

    На Мехмет- ще го помоля да остане  2 сезон  Sunglasses


    Няма да ми липсва Орхан Angry

    Виж целия пост
    # 398


    Nature BoomNature BoomNature Boom
    Birsen Altuntash потвърждава, че актьорът Фърат Танъш няма да напусне сериала #КАЗВАМ СЕ ФАРА през следващия сезон.

    Виж целия пост
    # 399
    Леле дано това е истина! Като се сетя как си поплаках за него 😅. Наистина много ме жегна, много ще се радвам да е добре.
    Но за мен Орхан е един от най-интересните и противоречиви образи... и историята на героя му трябва да има логично продължение, не просто да умре и изчезне. Има да се разкриват толкова неща, дано не развалят сезон 2 и да се отмие уникалното впечатление от сезон 1.
    Виж целия пост
    # 400
    Здравейте, аз съм нова тук ! Обожавам Демет , създали сте прекасна градина 🥰🌸 Ще се радвам да се включвам в разговорите ви 🍀
    Виж целия пост
    # 401
    Добре дошла, Бистра!

    Демет направи прекрасна Санем, и след толкова години Птичката разбива сърца.Broken Heart
    Виж целия пост
    # 402
    Добро утроо 🌸 Аз Демет я забелязах в стая 309.
    След това гледах Ягодова любов .... започнах да я следя и много й се радвах . Не мина много време и започна Птичката . Ееее там вече ми грабна сърцето още повече . И така обиквам всички героини ,които пресъздава Демет ❤️ Щастлива съм ,че се докосва  до сериалите и филмите и всеки ми е дал емоция 💛🧿
    Виж целия пост
    # 403


    Добре дошла, в темата на Демет, Бистра!  Purple Heart



    Виж целия пост
    # 404
    Бистра, и ние тук се радваме на играта на Демет.  Много интересна актриса е, отличава се и придава допълнителна стойност на всеки проект, с който се захване.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия