Камери с животни в реално време - линкове, обсъждане, информация

  • 27 961
  • 573
# 405
Даже вали дъжд в момента. Стана студено, има и мъгла.
Виж целия пост
# 406
Мисля, че има яйце! Ама защо стои, а не лежи върху него?!
Виж целия пост
# 407
Опитах да зуумна, но се размазва и не се вижда дали е яйце! Дано да е!


А в Ярлово вали сняг! Там още не е дошъл щъркел. И миналата година нямаше. Дали ще дойде някой тази година?
Виж целия пост
# 408
Миналата година в Ярлово имаше 1 щъркел, който изчезна след като котка скочи в гнездото му. След това не го видях.
А, май наистина има вече яйчице. Сутринта беше празно.
Виж целия пост
# 409
В 12:22 става и няма яйце, после лежа доста време и изведнъж рязко стана и взе да подрежда около нещото тревата, но и на мен ми се струва, че е яйце.
Скрит текст:
Ох и сняг заваля в Драгушиново...
Виж целия пост
# 410
Яйце е. Ознчава, че са долетели преди повече от три седмици. Вече час вали, в Самоков е 3 градуса, през нощта ще е по - студено, а той/тя дреме прав и не го топли.

Виж целия пост
# 411
Важно е колко се усеща температурата,а не колко градуса е. А щъркелите нямат проблеми със студа...
Виж целия пост
# 412
Яйце е. Ознчава, че са долетели преди повече от три седмици. Вече час вали, в Самоков е 3 градуса, през нощта ще е по - студено, а той/тя дреме прав и не го топли.

Скрит текст:
Това е той, вече ги различавам и да не са заедно (по краката), а той не ляга да мъти, тя сигурно е отишла да се храни. На моите снимки е тя.
Виж целия пост
# 413
Важно е колко се усеща температурата,а не колко градуса е. А щъркелите нямат проблеми със студа...

За яйцето писах - то трябва да е на топло, 37 градуса, за да се излюпи пилето.
Спря да вали.
Виж целия пост
# 414
В момента гледам, продължава да вали сняг, а те стоят, милите в гнездото. Толкова са милички!
Виж целия пост
# 415
Затрупва ги, не лежат в гнездото. От яйцето вече нищо не става.
Виж целия пост
# 416
Добре че се топи снега! Разчиства гнездото единият щъркел!

В долното гнездо, двойката работи за потомство!
Виж целия пост
# 417
Имаме 4 яйца в Драгушиново Smile



Виж целия пост
# 418
Ехххааааа, Браво! Снощи нищо нямаше в гнездото!
Виж целия пост
# 419
Ох, сигурно се вманиачавам, ама защо нищо при нас не се прави като хората?! Хайде, най-после пуснаха камерата и сега върви. Закриха част от прозореца с тия черни петна, неясно защо. Т.е. ясно ми е защо, но нямаше нужда. Хеле пък тоя прозорец от ляво, дето в тая стая никой не живее и не се качва.
Обаче - къде са я сложили тая камера?! Като стоят прави щъркелите, са без глави. 1/3-та от екрана е клони от гнездото, видимост върху самото гнездо, яйцата, после люпилото с пиленцата няма да има от сламата около тях.
Вижте разликата
Нашата https://www.youtube.com/watch?v=G1SClN7VK4U
Унгарците https://www.youtube.com/live/AO5I5nNbbnE
Турция https://www.youtube.com/live/o5s5MxmEsoM
А и друго - в Енина втора година няма щъркели, но камерата пусната. Ами преместете я в действащо гнездо, толкова ли е сложно, егати!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия