Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 679
  • 4 066
# 1 845
Майката е странна. Само така ли ми се струва, или е доста по-възрастна от бащата? И изглежда зла Flushed.
Виж целия пост
# 1 846
Ау Ленчето така я сапунисаааа… Евалата!
Виж целия пост
# 1 847
Мама плаче, но не се знае защо.
От радост..едва ли.
Виж целия пост
# 1 848
Ленчето е типичната pick me girl
“Влюбена ли си в Евгени?” … Госпожо, тя е с обсесия по него
Виж целия пост
# 1 849
Много е сладичка!
Виж целия пост
# 1 850
Ленчето май се хареса и на двамата
И аз така мисля. Добре обиграно се представи, Валерия няма да успее така да лавира при директен разговор с майката.
Виж целия пост
# 1 851
Танко е много посредствен.
Виж целия пост
# 1 852
Ай да боднат по една баклавичка, че много спечено стана Joy
Ку не искат, аз ш бодна Joy
Виж целия пост
# 1 853
Майката на Евгени за пръв път виждала жена, влюбена в сина ѝ.
Виж целия пост
# 1 854
Мама Светла плаче, защото ще й откраднат синчето ...
Виж целия пост
# 1 855
Като че ли става Еленка
Виж целия пост
# 1 856
Майката на Евгени за пръв път виждала жена, влюбена в сина ѝ.
Не, за пръв път някоя жена и казва, че е влюбена в него.
Има разлика.
Виж целия пост
# 1 857
Ленчето май прекалено много се радва, че са пуснали по някоя друга сълза... принципно май не знае, на хората търсят други хора, които ги правят щастливи.
Виж целия пост
# 1 858
Е, как мама до този момент не е одобрила никое момиче нито за Евгени, нито за БРАТ МУ като втория е женен и има 2 деца?! Оназ снаха в Англия?? Дано не гледа.
Айдееее и Танко е дълбок!
Виж целия пост
# 1 859
Майката на Генка изглежда много по-възрастна от бащата, а защо не намирам никакви визуални прилики с родителите?!
Гледам по-назад, за да избегна рекламите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия