Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 674
  • 4 066
# 2 070
Аз съм тим Елена, но тая свекърва я пожелавам на Валето!
Виж целия пост
# 2 071
Ееееее съжителство с мен,ама те заедно ли мислят да живеят? Мама съвсем се гаври с момичето
Виж целия пост
# 2 072
Добре, че тая скука с Елена мина първа! Голяма забава е срещата на мама с Валето! По-забавно не ми е било в тоя сезон Joy
Виж целия пост
# 2 073
Не знам за Светла..ама В определено НЕ хареса майката..
Виж целия пост
# 2 074
Чакайте малко сега, защо мама Светла пита за съжителство с нея!? Нали уж за Евгени ще се жени, не за сватята Sweat Smile
Виж целия пост
# 2 075
Ох, този успял гений живее с мама и тате…
Виж целия пост
# 2 076
МОЛЯ?? Съжителство с родителите, съжителство с мен??? Кой мъж би те накарал да живееш с родителите му? Какъв е този кошмар. НЕ.
На почивка да, ако гледат децата.
Виж целия пост
# 2 077
Валерия се държи много мъжки, аз бих я харесала много повече от удобна, нагаждачка като Елена. 
Тая Светлана е 1:1 с Елена. Да я взима Елена и да освободи Валерия.
Виж целия пост
# 2 078
Не знам за Светла..ама В определено НЕ хареса майката..

Кой би я харесал, освен собствения й син?!
Виж целия пост
# 2 079
Егати напрежението и обсесията. Joy
Виж целия пост
# 2 080
Оффф, всеки ден дзър поне по един път
Виж целия пост
# 2 081
Започнах да уважавам много Танко. Как е издържал с тази жена, не знам… Ужасна е. Горките Елена и Валерия! Вашите свекърви задавали ли са ви такива малоумни въпроси? Моята направо ме прегърна и ми каза, че вече си има дъщеричка.
Виж целия пост
# 2 082
Лелелеле, какви родители!
Ергени, защо се върна от Лондон!?
Виж целия пост
# 2 083
"А съжителство с мен, как го виждаш?" - отговор: колкото по-надалеч сте, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 2 084
Големият син, та големият син… пфф, тази свеки е плашеща направо… каза й в прав текст, че ще е втора цигулка. 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия