Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 682
  • 4 066
# 2 490
В минало време говори с Елена.
Виж целия пост
# 2 491
Личи си, колко се възхищава на Елена, но не е влюбен в нея.
Виж целия пост
# 2 492
Как плаче, направо ми се сви сърцето..
Виж целия пост
# 2 493
Трудно е, когато има чувства Sad Не съм фен на Елена, но смятам, че случилото се ще й даде уроци, ще я направи силна и се надявам да спре да се валидира с другите.
Виж целия пост
# 2 494
Не е Елена.
Виж целия пост
# 2 495
Пълен глупак
Сега надеждата ми е само Валерия да го зареже
Виж целия пост
# 2 496
Ужас!!! Много е гадно!!
Виж целия пост
# 2 497
Горката Валерия, да й е честит, барабар с маман.
Виж целия пост
# 2 498
Дотук беше.
Виж целия пост
# 2 499
Тръгне ли да казва "Искам да знаеш, че ти си перфектната жена...", пиши го бегал.
Виж целия пост
# 2 500
Познах. Още след първите писма ми стана ясна идеята на продукцията. Да покажат един принципен ерген, който от ден едно показва любовта си и остава верен до края, на жената, която е избрал.
Честен финал. Нямаше никаква химия по между им.
Виж целия пост
# 2 501
Ох, много ме развълнуваха!

А и нали казват, че още са заедно, значи, че Валката не е толкова фанатична!

Ей, Елена може и достойно да се държи!
Виж целия пост
# 2 502
Браво, Еленка! Отърва се! Дано намериш някого, който да те обича така, както ти него!
Виж целия пост
# 2 503
Е, няма ли да ги изправи двете и да избере едната както досега.

Все си мисля, че ще е Елена. Сега само я подведе, за да има обрат за зрителите.
Виж целия пост
# 2 504
Държи се достойно обаче.
За разочарование на някои хора, няма очаквания нервен срив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия