Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 676
  • 4 066
# 2 535
Ами той не е за Елена и се виждаше. Тя е прекалено зряла за Маминото пиленце. Валерка да си го обича докато "живота ги раздели", че и за това се смях одеве.
Виж целия пост
# 2 536
Както и се очакваше, използваха я Елена, за да им направи рейтинга тази година...
Поне се отърва, не си заслужава Генчо! Щастие й желая, с някой, който я заслужава.
Виж целия пост
# 2 537
Много съм изненадана, мислех, че ще е Елена. Нали някой беше дал и спойлер, уж много сигурен, от самия Евгени, че избрал Елена, ама към днешна датане са заедно. Смятай
Обратното беше, че избраната е Валерия, но не са заедно.
Ще видим, това още е неясно.
Виж целия пост
# 2 538
Роклята на Валето е като за силикона на Джия.
Виж целия пост
# 2 539
Елена беше много красива тази вечер.
Виж целия пост
# 2 540
Елена реагира достойно , дано намери мъж, който да в цени и обича такава каквато е.
Абсолютно. Радвам се, че слуховете за истерии и нервни кризи се оказват неверни.
Виж целия пост
# 2 541
Това е брутално че ги държат там 3 месеца. И аз да щях щях да се влюбя, сигурно тотално губиш чуство за реалността.

Държат ги 6-7 седмици реално.
Виж целия пост
# 2 542
Не ги държат три месеца , почват да снимат края на септември .
Истински я я хареса Валерия от началото , жалко , че Елена се подведе.
Виж целия пост
# 2 543
Ами не знам, Валка, Генчо и мама сааа.. хвани единия, удари другия. Честито! Grinning
Виж целия пост
# 2 544
Аз съм безмълвна! Страхувал се той, ай сиктир! 🌹
Виж целия пост
# 2 545
Що, бе, любов на квадрат.
Виж целия пост
# 2 546
Тая реч на Евгени сякаш също е писана от В.Щ.
Виж целия пост
# 2 547
Само си представям реакцията на маман, като чуе, че е избрал Валерия… 😀
Виж целия пост
# 2 548
Пожелавам най-искрено и на тримата щастие и да намерят истинската любов. Всеки човек го залужава.
Виж целия пост
# 2 549
Прекрасно! ❤️ Прекрасни са!🌹
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия