Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 674
  • 4 066
# 2 580
Хора, какво стана?
Няма ли да има студийна част, в която обявяват дали са заедно сега?
????????
Може би утре при Цитиридис.
Виж целия пост
# 2 581
Права е Елена, в живота се играе ва банк. Все така и занапред, ще се оцени от правилния мъж.
Дано не се поставя повече в тази подчинена роля "Сигурна съм, че мога да направя накого щастлив!" С това мислене ще се съсипе жената.
Валерия и Евгени наистина са влюбени.
Виж целия пост
# 2 582
Според мен Евгени няма как изобщо да е с жена на неговите години, ясно е че ще избере момиче 10 години по-малко от него… той е незрял и още е закачен за майка си 🤣
Виж целия пост
# 2 583
Следва филма "Укротяване на опърничевата".
Виж целия пост
# 2 584
Тук е спорно кой какво печели. За мен Елена печели, защото се отърва. Искаха да й избодат очите, изписаха й вежди.
Именно! Именно! Отърва се!
Виж целия пост
# 2 585
Ко беше сега от темата със спойлерите- искали да стават новата звздна двойка на България? Окееей 😂
Виж целия пост
# 2 586
Тази тема ще се заключи ли?
В смисъл, къде да следя за клюки от сега нататък?
Виж целия пост
# 2 587
Леле, пак спечели Капитонова 😂
Виж целия пост
# 2 588
Тия дето не искате и Светлета да се нароят, пак като мантра ще си повтаряте как нищо не виждате, ни любов, нито нищо. Ами, добре.
Да са много щастливи Валерия и Евгени и любовта им да продължи дълго.
С някои от вас ми беше много приятно да си говорим тук, с други не, бъдете щастливи всички. До нови срещи в трети сезон.
Виж целия пост
# 2 589
На всички момичета от двата лагера, които забавляваха, анализираха и бяха приятна компания, пожелавам лека вечер и - догодина пак 😄
Виж целия пост
# 2 590
Тук определено ще ударят на камък гълъбчетата. Българинът може всякакъв да е, но все още има усещане за правдивост и ценности.

Ко беше сега от темата със спойлерите- искали да стават новата звздна двойка на България? Окееей 😂
Виж целия пост
# 2 591
Тази тема ще се заключи ли?
В смисъл, къде да следя за клюки от сега нататък?
Сигурно ще има тема между двата сезона. Wink
Виж целия пост
# 2 592
Красив край. Утре ще стане ясно дали половин година по-късно са заедно. В темата със спойлерите имаше информация, че са заедно, че са щастливи, че е имало още едно романтично предложение за брак и стягат сватба.

Евгени е потвърдил преди време, че е все още с избраницата си.

По-горе нещата са обобщени от различни потребители.
Виж целия пост
# 2 593
Дали утре ще се появят заедно с Валерия при Цитиридис 🤔🤔🤔 И ще го играят “двойка”…
Виж целия пост
# 2 594
Дано са щастливи! А с вас, момичета, ще се видим идната пролет!🩷
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия