Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 686
  • 4 066
# 510
Евгени сам каза, че искал да стане веган, но с начина му на живот му е било трудно.
Виж целия пост
# 511
Вие правите ли разлика между стомах на човек и стомах на куче или някой хищник? Както и изобщо между човек с разум уж и животно с инстинкти само?
10 пъти се написа, че Евгени сам каза, че би искал да стане веган. Няма нужда Валерия да му налага нещо, нито на гостите си, защото не го правеше към приятелките си.
Виж целия пост
# 512
Тя сама казваше за едното берлинско гадже, после за следващото. Не помня нямаше ли трето. Това с цел да се покаже космополитна.

Ама как не помните? Поне 10 изброи, по-важните. Иначе Берлин е съвременната версия на Содом и Гомор, всепризнато е. Дори само транзит през летището да си минал, и си белязан за цял живот.

Не си водя записки, когато Елена говори. Факт е, че се правеше на интересна, което в случая е важното.
О да, сигурно тайно ѝ завиждам, че е живяла в Берлин, защото е любимият ми град. Тук специалистите да се изкажат.
Виж целия пост
# 513
Аз съм тийм Валерия. Обаче спрямо приятелките ѝ и представата как трябва да облекат розови рокли и да се снимат нея някъде в Италия, останах с впечатление, че няма да им даде много свобода в сватбения си ден 😃
Виж целия пост
# 514
Сега, покрай лукнката, се сещам, че в епизода преди седмица като обсъждаха някакви сватби, Елена & co предложиха на сватбата на Валерия да има гълъби. Тя реагира с Ох, пак ли за гълъбите? Добре, ако настоявате пак ще говорим за това.
Доста разговори не са ни показали. В този случай се видя, че Елена няма чувство за мярка. Добре, че Валерия не се оставя на неин гръб да се правят на интересни.

Нищо подобно не казва.
 "Дайте за нещо друго да си говорим. С тия гълъби, с тези неща не се чувствам много комфортно" са точните думи. Очевидно "нещата" са животните, около нея на пръсти трябва да стъпват и да си мерят всяка приказка явно. Щом и за гълъби на сватба подскача...
"Непоказаните разговори" на всеки му обясняват каквото си пожелае.
Виж целия пост
# 515
Аз не съм чула това от Евгени, очевидно съм пропуснала, така че коментирам само на база това, което съм видяла. И между другото- има теории, че кучетата също могат да живеят на вегетарианска диета...Но както и да е, това е друг въпрос, от който изобщо не се интересувам. В крайна сметка тя е свободна да прави какво си иска, просто ме дразни как наистина всички превърнаха един коментар за луканка в някакъв страшен проблем- хората са станали твърде, твърде чувствителни към толкова елементарни неща.
Виж целия пост
# 516
Сега, покрай лукнката, се сещам, че в епизода преди седмица като обсъждаха някакви сватби, Елена & co предложиха на сватбата на Валерия да има гълъби. Тя реагира с Ох, пак ли за гълъбите? Добре, ако настоявате пак ще говорим за това.
Доста разговори не са ни показали. В този случай се видя, че Елена няма чувство за мярка. Добре, че Валерия не се оставя на неин гръб да се правят на интересни.

Нищо подобно не казва.
 "Дайте за нещо друго да си говорим. С тия гълъби, с тези неща не се чувствам много комфортно" са точните думи. Очевидно "нещата" са животните, около нея на пръсти трябва да стъпват и да си мерят всяка приказка явно. Щом и за гълъби на сватба подскача...
"Непоказаните разговори" на всеки му обясняват каквото си пожелае.
Нещата не са гълъбите, разбира се. А използването на животни за забавление на хората. Само не знам защо не е цитирано цялото изказване на Валерия, а именно, че някои от гълъбите умират от страх още при излитането. Не е подскачане, а нормално съжаление за животни, които умират, за да доставят моментно удоволствие на хората. Какво подскачане, какви пет лева? Просто каза, че не й е приятно да говори за тези неща. Какъв е проблемът с това изказване на Валерия, не разбрах.
Виж целия пост
# 517
Каза го по време на първата им среща, докато й беше дал да направлява лодката.

В крайна сметка това ще е сватбеният й ден. Моделка е. Ходила е на подобни фотосесии, има изградена представа. Защо шаферките й да не са с рокли, които тя е харесала? Все едно Моника от "Приятели" даваше много контрол над сватбата си Simple Smile Гледаме достатъчно филми и евентуално реалитита, където се вдигат сватби. Нищо нечувано и невиждано не иска Валерия. Красива сватба.
Виж целия пост
# 518
Всякакви "спойлери", коя за кого с какви дрехи се е снимала, чии приятелки как коментирали Ергенчо, какъв едит има всяка от момите и т.н. са си все още само предположения.

Безспорното (без това непременно да е спойлер за победителката и затова го пиша в тази тема без скрит текст) е, че Валерия, заедно с Евгени, Наум, Теа и Тушев е подала заявление за гласуване в Бодрум още преди началото на снимките. Информацията е публична, в официалния сайт на ЦИК, тоест не е спойлер, а официална и общодостъпна информация. Това е неоспоримо доказателство, че Валерия е знаела, че ще се задържи в шоуто минимум до средата му.

Всеки може да си направи сметка колко са спонтанни и еднолични решенията на Евгени и дали и колко има сценарий.

Аз приключих с гледането. Ще Ви чета, все пак, за да разбера финала, в който съм 99,9% убедена, но категорично за догодина ще си намеря по-малко режисирани и натоварващи развлечения.

И аз приключих с гледането, особено след като разбрах за подадената декларация от страна на Валерия заедно с членовете на екипа, преди началото. Повече от ясно е, че се е познавала предварително с тях, или поне с някой от предаването. Съвсем за малоумни ни взеха.
Виж целия пост
# 519
В бг смята ли да се пуска обратния формат демек ергенката
Виж целия пост
# 520
Е, веднъж месото и луканката са трупове в чинии, казано през сълзи, друг път приятелките ѝ казват, че нямало проблем да ядат пред нея месо, а на първата среща обясняваше как се е потрисала. Малко се пообърках.
Виж целия пост
# 521
Тя сама казваше за едното берлинско гадже, после за следващото. Не помня нямаше ли трето. Това с цел да се покаже космополитна.

Ама как не помните? Поне 10 изброи, по-важните. Иначе Берлин е съвременната версия на Содом и Гомор, всепризнато е. Дори само транзит през летището да си минал, и си белязан за цял живот.

Не си водя записки, когато Елена говори. Факт е, че се правеше на интересна, което в случая е важното.
О да, сигурно тайно ѝ завиждам, че е живяла в Берлин, защото е любимият ми град. Тук специалистите да се изкажат.
Повечето българи, които са живели там, не са много доволни. Като се започне от музикантите в метрото и хората,които те придърпват да ти предлагат наркотици на улицата и се стигне до ненужно високите наеми. Но пък е цветен град. Водят го арт.
Виж целия пост
# 522
Е, веднъж месото и луканката са трупове в чинии, казано през сълзи, друг път приятелките ѝ казват, че нямало проблем да ядат пред нея месо, а на първата среща обясняваше как се е потрисала. Малко се пообърках.
Защо така поставяш под съмнение лайтмотива на сезона? Да го бяха кръстили - Ергенът 2: Двойни стандарти.
Виж целия пост
# 523
Значиии, сезон 1 финал- 100 процента разочаровани, сезон 2 50/50 удовлетворени/разочаровани, сезон 3 100 процента удовлетворени или бъдещия ерген да им бие шута и на двете финалистки😂
Виж целия пост
# 524
Аз към Елена лекинко съчувствие изпитвам. Тя не е дарена с онази лекота, харизма, хумор, наричайте го както искате, изобщо онзи уж незначителен сбор от качества, които карат някои хора да бъдат харесвани. А иска да бъде харесвана. Тя като каже смешка, или всички мълчат, или някой плаче. Всичко звучи претенциозно от нейна страна. И тя не е ок с това, все се бута да обърне мнението. С ей тоя аргумент ще ги спечели, с ей тая смешка ще я харесат.
Това чувство вътре ѝ създаде може би повече емоции и от Генчо. Имаше самочувствие, че влиза подготвена, но вътре пак не получи желаното одобрение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия