Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 695
  • 4 066
# 1 575
Микаела беше казала, че ще го следва, но той не й обърна внимание, а това е ключово за него.

Не, не е възможно партньорът да те следва постоянно, освен ако не ти е импресарио. Винаги е подчертавал, че ще отсъства често и задълго и това може да се яви проблем в една връзка.
Виж целия пост
# 1 576
Защо пък да трябва да го следва постоянно? Тя има и свой живот и ангажименти.

Защото се е омъжила за артист. Забрави ли? Тя много добре го знае това, той не крие, че пътува много, че репетира, дори всеки път го подчертава. Човек трябва добре да внимава какво прави, Мика го разбра и му го каза - ще те следвам. Валерия - не. Та ако тя не ходи с него, нали се сещаш - невидени очи...
Виж целия пост
# 1 577
Валерия не изглажда никак близка с майка си и затова и обръща гръб и не би взела съвети от нея.
И аз останах с това усещане. А и още каза - Дали майка ми ще го хареса?... Ама и да не го хареса, голяма работа /нещо от този род/
Виж целия пост
# 1 578
С какво следобедно гурме да тъчна сетивата ви, мили мои злобни жени? Макар и да е тривиално, трябва да се подкрепите - предстои бурна нощ на страсти и среднощно коафьорстване, особено след края на предаването Joy
Виж целия пост
# 1 579
О, я стига! Валерия има моделски ангажименти по света, щом може да си позволи да пътува за тях, може да си позволи да пътува и с Евгени.
Виж целия пост
# 1 580
О, я стига! Валерия има моделски ангажименти по света, щом може да си позволи да пътува за тях, може да си позволи да пътува и с Евгени.

А с приюта какво ще стане?
А ако се наложи той да има дългосрочен ангажимент в чужбина, както често става със свободните артисти?
Освен това моделството е до време.
Виж целия пост
# 1 581
С какво следобедно гурме да тъчна сетивата ви, мили мои злобни жени? Макар и да е тривиално, трябва да се подкрепите - предстои бурна нощ на страсти и среднощно коафьорстване, особено след края на предаването Joy
Препоръчвам след затъкване на гурмето, по едно тиксо и по здрави въжета, че да одържат. Ако не, тогава просто зареди метлите в готовност. 😀😀😀
Виж целия пост
# 1 582
Вчера на срещата с Елена пуснаха една много приятна песен, текста й беше нещо от сорта: "is it too much if I ask you to hurry up, is it too much if I ask you to take my love, what are you waiting for.. ".
Някой сеща ли се коя е? Никак не я намирам по този откъс от текста.
Виж целия пост
# 1 583
Защо пък да трябва да го следва постоянно? Тя има и свой живот и ангажименти.

Защото се е омъжила за артист. Забрави ли? Тя много добре го знае това, той не крие, че пътува много, че репетира, дори всеки път го подчертава. Човек трябва добре да внимава какво прави, Мика го разбра и му го каза - ще те следвам. Валерия - не. Та ако тя не ходи с него, нали се сещаш - невидени очи...
Това какво е казал някой и какво ще направи не винаги съвпада. Мика е още студентка... как си го представяте това следване на Генчо? Никога да не работи, да спре университета може би дори, и да следва непрекъснато Генчо, освен когато роди деца предполагам, че ще трябва сама да си ги гледа, защото той ще пътува непрекъснато?
Обикновено хората се влюбват и след това напасват ежедневието си, какво значи да следваш разума.... това не е избор на зеленчуци на пазара или червило, естествено, че трябва да се избира със сърцето!
Виж целия пост
# 1 584
О, я стига! Валерия има моделски ангажименти по света, щом може да си позволи да пътува за тях, може да си позволи да пътува и с Евгени.

А с приюта какво ще стане?
А ако се наложи той да има дългосрочен ангажимент в чужбина, както често става със свободните артисти?
А какво става сега, след като тя е 2 и повече месеца в Турция?  Доколкото мернах някъде, не е сама в тази кауза.
Виж целия пост
# 1 585
Мама Светла още не е разбрала, че за момчето реалната канидатура е някой композитор/маестро. Но както се казва, трябва му време на боба да заври… ще просветне някога очевидната истина.

За Генчеви разбрах, че били земеделци. Евгени явно сега е земевладелец. Майка му обаче си умира да е робовладелец.
Но… вместо да говорим глупости, дайте някоя рецепта за боб.
Виж целия пост
# 1 586
Защо пък да трябва да го следва постоянно? Тя има и свой живот и ангажименти.

Защото се е омъжила за артист. Забрави ли? Тя много добре го знае това, той не крие, че пътува много, че репетира, дори всеки път го подчертава. Човек трябва добре да внимава какво прави, Мика го разбра и му го каза - ще те следвам. Валерия - не. Та ако тя не ходи с него, нали се сещаш - невидени очи...
Това какво е казал някой и какво ще направи не винаги съвпада. Мика е още студентка... как си го представяте това следване на Генчо? Никога да не работи, да спре университета може би дори, и да следва непрекъснато Генчо, освен когато роди деца предполагам, че ще трябва сама да си ги гледа, защото той ще пътува?
Обикновено хората се влюбват и след това напасват ежедневието си, какво значи да следваш разума.... това не е избор на зеленчуци на пазара или червило, естествено, че трябва да се избира със сърцето!

Попитай жените на военни, на артисти. Познававам такива, ами не могат да се установят, все се местят и то местят целите си домове. Това е сериозна работа. Може жената да поработва нещо между местенията, но ако иска истинска кариера, не се жени за свободен артист. Това е голямо предизвикателство.
Познавам известен артист, ами и жена му го следва, когато примерно от Сливенския театър отива на работа в Пернишкия и то това е в България. А когато искаш световна кариера, нещата са дори и по-сериозни.  Има един широк аспект от професии, които не са установени и закотвени на едно място и да, жените също се местят, барабар с децата.
Виж целия пост
# 1 587
Мама Светла още не е разбрала, че за момчето реалната канидатура е някой композитор/маестро. Но както се казва, трябва му време на боба да заври… ще просветне някога очевидната истина.

За Генчеви разбрах, че били земеделци. Евгени явно сега е земевладелец. Майка му обаче си умира да е робовладелец.
Но… вместо да говорим глупости, дайте някоя рецепта за боб.

Елена е ячка, ще влезе добре в ролята на копачка. Между лехите ще реди разни рими, по нивите ще реди есета. Генча мама ще се примири, може би…, ако изобщо е възможно да одобри снаха, то Елена би се справила и с това, тя е свръхжена, тя е поезия.
Виж целия пост
# 1 588
Мама Светла още не е разбрала, че за момчето реалната канидатура е някой композитор/маестро. Но както се казва, трябва му време на боба да заври… ще просветне някога очевидната истина.

За Генчеви разбрах, че били земеделци. Евгени явно сега е земевладелец. Майка му обаче си умира да е робовладелец.
Но… вместо да говорим глупости, дайте някоя рецепта за боб.

Елена е ячка, ще влезе добре в ролята на копачка. Между лехите ще реди разни рими, по нивите ще реди есета. Генча мама ще се примири, може би…, ако изобщо е възможно да одобри снаха, то Елена би се справила и с това, тя е свръхжена, тя е поезия.

Сега, след като изгони Мика, по-подходяща му е Елена. Тя ще събира цялата къща и домочадие и ще ги мести за 2 дена, вижда ми се оправна. Освен това не е закотвена с някаква кариера и си е супер - година в Лондон, три в Барселона, 2 в Ню Йорк примерно. Но той ще избере чувствата, а именно - Валерия.
Виж целия пост
# 1 589
Защо пък да трябва да го следва постоянно? Тя има и свой живот и ангажименти.

Защото се е омъжила за артист. Забрави ли? Тя много добре го знае това, той не крие, че пътува много, че репетира, дори всеки път го подчертава. Човек трябва добре да внимава какво прави, Мика го разбра и му го каза - ще те следвам. Валерия - не. Та ако тя не ходи с него, нали се сещаш - невидени очи...

Ще му обръща нотните листове ли? Едва ли Евгени ходи на световни турнета, траейки с месеци и от държава в друга държава. Най-много на отделни концерти, което може да й позволи да е с него, ако иска. Всички жени на творци ли обикалят с тях навсякъде? Едно е да имаш постоянна работа в друг град, друго е да свириш на единични концерти. Не се изисква пренасяне на цяла къща.

Не стана ясно дали семейството на Евгени са земеделци. Има информация, че държат верига салони за красота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия