Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 695
  • 4 066
# 1 875
Танко обяви Елена за интелигентна и със съдържание.
Май той отиде в лагер Елена, а? Wink
Още не е минала Валерия. И е по-важно младоженецът в кой лагер е.
Виж целия пост
# 1 876
Гледайки мама Светла, единственото, което ми изниква, е "My precccccious!"
И аз съм майка на двама сина, и се надявам да не достигам до такива мащаби на невъзможност да пуснеш детето си да излети от гнездото...
Виж целия пост
# 1 877
Мама Светла е много неподдържана. Не знам на колко е, но изглежда на 70+.
Определено, да ! За сметка на татко Танко.
Виж целия пост
# 1 878
На мен пък родителите на Евгени ми харесват.
Личи си, че е обичан и са добро семейство, а това е най-важното.
Не мисля, че Светла е толкова страшна.
Куче, което лае, не хапе, казва народът.

Странно семейство…уж много сплотени….а сега Евгени обяснява, че не се разбират много с баща му…
И това,че бащата изглежда топ,а майката толкова състарена говори много
Виж целия пост
# 1 879
На майка му като че ли бъбрек ще й вадят!
Точно. Много много... през зъби и по задължение се усмихва накриво. Хах
Тя е обсесивна личност.
Виж целия пост
# 1 880
Бащата хареса доста Елена, даже като я изпращаше ръката му беше на кръста й, което показва доста скъсяване на дистанцията.
Това е неприемливо! И отвратително.
Виж целия пост
# 1 881
По улиците е като едно време по време на Световното през 1994 Joy Жив човек няма, всички са пред телевизорите и след три часа ще имаме една пияна нация!
Виж целия пост
# 1 882
А на мен Елена ми беше ужасна. Единствено я оправдавам ,че е притеснена. Но синхроните," дълбоките" й пояснения.... Не,мерси .
Виж целия пост
# 1 883
Леле, Валеристките ревнуват, че мама Светла хареса Елена 😂
Ами не в хареса. Ама бива. Ще я хареса повече от Вал, това е сигурно.
Виж целия пост
# 1 884
Ще видите сега.. Танко за Ленчето, Светла за Валката и двубой!!! 😄😄
Виж целия пост
# 1 885
Тооолкова ясно стана, когато майка му го попита - ама ти и в двете ли си влюбен....
Виж целия пост
# 1 886
Интересен ми бе анонса - ще че видим какво се е случило и след финала. Или ми се е причуло? Така могат и да покрият 3 часа предаване.
Виж целия пост
# 1 887
Какво пък толкова се хванахте за визията на майка му... Ми може да се поддържа жената съвсем прилично, просто да си остарява зле. Не е задължително да ходи на процедури и пр. На мен ми се сториха притеснени и двамата.
Виж целия пост
# 1 888
И аз намирам това навлизане в личното пространство за неприемливо. За ръката на батко Танко говоря…
Виж целия пост
# 1 889
Операторите са се постарали.👏👏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия