Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 688
  • 4 066
# 1 905
Какво каза баща му преди да се разплаче? Нещо си с 33 години, но не разбрах.
Виж целия пост
# 1 906
Пишете като започне срещата на родителите с Вал.
Виж целия пост
# 1 907
Добре си е с роклята. Не мисля, че щеше да е проблем да се видят татуировките ѝ.
Виж целия пост
# 1 908
Нищо ни хапнаха гостите Joy.баклавичката да не изсъхне там Joy
То на мен глътката вино ми приседна докато гледах Grinning,
Добре,че в днешно време младите сами си се избират и решават...
За съжаление в днешно време има много мамини синчета и нарциси.
Виж целия пост
# 1 909
Какво каза баща му преди да се разплаче? Нещо си с 33 години, но не разбрах.
За 33 години да не познаваш сина си!
Виж целия пост
# 1 910
Решителна, не харесвам Елена!
Виж целия пост
# 1 911
Не са очаквали да видят жена - поезия. 😂
Виж целия пост
# 1 912
Ох, и аз ще си метна един юрган през раменцата...
Виж целия пост
# 1 913
На Евгени като му слушам английския, ми е ясно защо е в Пловдив вече.
Виж целия пост
# 1 914
Какво каза баща му преди да се разплаче? Нещо си с 33 години, но не разбрах.
За 33 години да не познаваш сина си!
При такава майка нищо чудно.
Виж целия пост
# 1 915
Нула химия от страна на Ергена към Хубавата Елена.
Аз бих си била камшика от катамарана тоз час, ако някой ме гледа така рационално и ми поднася стиснатите си устнички.
Виж целия пост
# 1 916
Нула химия от страна на Ергена към Хубавата Елена.
Аз бих си била камшика от катамарана тоз час, ако някой ме гледа така рационално и ми поднася стиснатите си устни.

Винаги тя налита да го целува. Това забелязах тези 2 дена...и той от немай къде, отговаря...
Виж целия пост
# 1 917
Този епизод Елена е с прекрасна визия!
Виж целия пост
# 1 918
Нула химия от страна на Ергена към Хубавата Елена.
Аз бих си била камшика от катамарана тоз час, ако някой ме гледа така рационално и ми поднася стиснатите си устни.

Тя сама си го каза, макар че иска да му обхваща и двете, но се усеща, че тя е повече разума, Валерия чувствата.
Виж целия пост
# 1 919
Само аз ли съм отегчена от десет минути и ми писна?
Хайде, малко развитие, слушахме ги тия цял сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия