Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 676
  • 4 066
# 1 920
Това, което изключително много ме дразни и при Елена, и при Валерия е, че не си отварят устите като говорят. Някак си особено говорят, като вентролози, крийпи...
Виж целия пост
# 1 921
Елена го изпива Евгени с поглед. Ако може ще го изяде, той седи като млада невеста и гледа встрани.
Виж целия пост
# 1 922
Нула химия от страна на Ергена към Хубавата Елена.
Аз бих си била камшика от катамарана тоз час, ако някой ме гледа така рационално и ми поднася стиснатите си устни.

Винаги тя налита да го целува. Това забелязах тези 2 дена...и той от немай къде, отговаря...
Стиснал устни.
Виж целия пост
# 1 923
Ох  , жал ми е за Елена .
Виж целия пост
# 1 924
Мен вече нервите ме хващат, да се приключва вече. Много размотават.
Виж целия пост
# 1 925
Еленката много красива като за последен епизод 🥰
Виж целия пост
# 1 926
На Етка що тъй ѝ се изгавриха с бретона?
Виж целия пост
# 1 927
Много е хубава Елена без грим.
Втори епизод Евгени се сбогува с нея.
Слабе, ще запазя бутилката шампанско за сезон три. Знам, че ти я обещах.
Виж целия пост
# 1 928
Насълзиха му се очите обаче.
Виж целия пост
# 1 929
Елена го изпива Евгени с поглед. Ако може ще го изяде, той седи като млада невеста и гледа встрани.


Аз го написах още снощи- Елена гледа Евгени с любов, а Валерия гледа с любов... кучето си!
Виж целия пост
# 1 930
Сега пък не била достатъчна, не била достатъчно красива за предишния, тя била локомотива и т.н. в предишната си връзка.

Побъркват ме с тези носове.

Имам натрапчиво чувство, че Евгени в реала е различен.
Виж целия пост
# 1 931
На Етка що тъй ѝ се изгавриха с бретона?

Тъй точно й ходи според мен, че прикрива челото.
Виж целия пост
# 1 932
Тези баклави от екрана в момента се издържат само на чаша вино. Ай малко по-сериозно, търкане нос в нос сто часа.
Виж целия пост
# 1 933
Мен пък друго ме дразни - след всичко това, което гледаме, ще и каже сбогом. Какъв човек трябва да си, за да можеш да направиш всичко това?
Виж целия пост
# 1 934
Разбирал я Евгени, както никой досега?! Как така, душа, той мълчи докато говориш и стиска устни докато просиш ласка. Това е унижение в праймтайм. Срам ме е да гледам. Mask
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия