Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 670
  • 4 066
# 1 965
Този път Елена са я облякли в черна пижамка. Преди Валерия беше с пижамка на среща, сега - Елена.
Виж целия пост
# 1 966
Слушате ли Валерия? Без нито едно "супер" и "много яко"
Виж целия пост
# 1 967
Най-скучният епизод досега. Писна ми от това мляскане и дърдорене на Елена. Има една подходяща турска дума: Байгън! 😁
Виж целия пост
# 1 968
Елена и сексапил - абсурд!
Виж целия пост
# 1 969
Хареса ми частта с Елена, не ми беше скучно, включително ретроспекцията.
Очаквам същото и за втората част с Валерия. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 970
Втората сутрин. Баклавичка сервираха ли от продукцията Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 971
Айдеее, родителите му вече изтръпнаха, като чуха каква е Валерия.
Виж целия пост
# 1 972
Валерия вече не я харесаха, нищо, че още не са я видяли....
Та... май ще е тя!
Виж целия пост
# 1 973
Укротяване на Опърничевата...
Виж целия пост
# 1 974
Ууууу. Вече не я харесват, а още не са я видели. 😁
Виж целия пост
# 1 975
Опа, Танко каза моите думи от вчера, че с такава жена се живее трудно.
Виж целия пост
# 1 976
Танко рече и отсече-с такава жена трудно се живее!
Виж целия пост
# 1 977
Мама Светла вече съвсем се навъси. Интересно ми е какви ще са им коментарите след срещата.
Виж целия пост
# 1 978
И двете не са ми нито сексапилни, нито страстни жени.
Много многозначителни погледи и коментари по адрес на непознат човек. Грубичко.
Виж целия пост
# 1 979
Мъдър човек е Танко, освен хубав. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия