Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 427

  • 36 485
  • 738
# 165
Привет от мен.

От една страна, съжалявам  за края на сезона.
По-добре е  по-малко серии, но добър и стегнат сюжет. Ще е много готин втория сезон с качествени серии. Рейтинга  не е важен.
Предполагам,че втория сезон може да е с по-голям рейтинг.

 Енгин е много хубав в рекламата. Какви големи крачки прави, мои три:joy:

Виж целия пост
# 166


Готов, подкара ферарито и да намери трейлъра.
Якето да ви говори нещо?




ДОПЪЛВАМ:

https://twitter.com/EnginAkyrkFC/status/1659216792932302849

Клик в/у линка - сет от 12 епизод. Интересно.
Виж целия пост
# 167
Якето и на мен ми се видя познато в ръкава, вероятно е същото.

 Водя ви най-красивата докторка Heart Eyes



Виж целия пост
# 168
Много романтичен момент. И много добре изиграно.








Виж целия пост
# 169
Вече ми се иска нов трейлър, резюме и серия.
Виж целия пост
# 170
JoyJoyJoyJoyJoy



Голям стрес беше , какво да му отговорят

 То с мислене ако ставаше Simple Smile

Общо взето прескочиха мисленето и минаха към действия Heart Eyes







Виж целия пост
# 171
Стрес , но намериха решението. Ах ние Сепиде я помислихме за таен агент. А тя как само помогна на Фара да стане смела и да преследва щастието. Heart Eyes

Да не ни изненадат с бейби бум в новия сезон Heart Eyes

Виж целия пост
# 172
Така е, Нина, в тоя сериал за първи път виждам толкова бързи решения и действия на героите, в другите минават 5-6 серии едно чудене, едно маене , ама дали, ама как ,аха да стане и звънне телефона

Продължаваме







Виж целия пост
# 173


https://vk.com/club210963629?fbclid=IwAR1gVEHvjymoTC5K5lTLG4KeL5 … l-210963629_26576

„Четете в сряда с чаша вино в ръка“
Енгин Акюрек - Патагония, Аржентина
Мария Лаура Тапи, ФБ фен на Енгин от Аржентина
"Книгата на Тахир Лекесиз"

Преди дванадесет сряди влязох в библиотеката и намерих книга с много твърда, малко тъмна корица. Всяка страница разкриваше нов аспект на този прекрасен характер.

Първите показаха опустошена душа, болна от минало, което боли. Докато обръщах всеки лист, открих човек, който се стреми да обича, да принадлежи, човек, който се стреми да създаде семейство. Семейство, което няма. Така е откакто е загубил семейството си. Мога да ви уверя, че тази книга няма да ме разочарова, ще продължа да я чета докрай.

И това, в което съм сигурна, е, че на последния лист ще намеря подпис с посвещение. Този подпис ще бъде ЕНГИН АКЮРЕК... и посвещението ще гласи: "На тази книга, която нарекох Тахир Лекесиз, посветих душата, сърцето и цялата си надежда."

КНИГАТА СЕ КАЗВА ТАХИР ЛЕКЕСИЗ
Виж целия пост
# 174
Малко хумор от последия епизод Kissing Heart

https://twitter.com/adimfarahcontex/status/1659237277233471489

Виж целия пост
# 175


За спокойна вечер и приятни сънища.
Виж целия пост
# 176
Лека

 
Виж целия пост
# 177
Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!
Да работим бързо, така и почивните дни ще дойдат по- рано.
Виж целия пост
# 178




Добро утро в ден петък.
Познахте ги вероятно. Г-жа Дурак много се е вталила.




Хубаво е така да се събуждат всеки ден Тахир и Фара.
Виж целия пост
# 179





Познахте ги вероятно. Г-жа Дурак много се е вталила.[/b]


Браво на жената, аз само се заканвам - от утре и кога ще дойде... Grinning

И другите шеладжии симпатяги Hands Plus1 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия