Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ Проекти и Колеги./ Тема 14

  • 24 038
  • 736
# 30


Виж целия пост
# 31
Писали са, че и Кязъм и Тарък са на снимките в болницата. Язък.
Само да не дойде и рибата, да гони Сейран.
Виж целия пост
# 32
Благодаря за новата тема 🌼
В Пинтерест има много яки снимки на СейФер 🤗

Виж целия пост
# 33
Щом Казъм и Тарък са в болницата, явно Саффет са го гръмнали Grinning Иначе Суна и Абидин какви ще ги вършат заедно в колата. Или Сейран е дала фира и ще треперим поне 1 серия дали ще оцелее. Тъкмо после на Ферит ще му е по-лесно да я гепи от болницата. Освен, ако Търо не дебне на пост.
Виж целия пост
# 34
Благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 35
И Халис ага идвал, към 17 часа го чакали 😁
Казват, че това са Сейран и Ферит, слизат от колата и тичат към болницата.

А Тарък е пред колата, с бялата риза.
Виж целия пост
# 36
Как да не спечели Мерт Рамо награда за най-добър актьор... просто е уникален 😍
Направих 3 колажа и на 3те няма нито една и съща физиономия... Браво заслужена награда 👏😍

Виж целия пост
# 37
Какво стана с Кязъм и неговата земя, дето купуваше от този брокер?
Виж целия пост
# 38
Хммм 🤔
https://www.tiktok.com/t/ZGJHnvbke/
Виж целия пост
# 39
Днес снимали сцена между СейФер. На улицата, в дъжда. Ферит плачейки паднал на улицата, Сейран го прегърнала през раменете и му помагала да стане. Heart
Сега гледам клипа пред болницата. Предполагат, че е Хатуч, защото и двете семейства са там. СейФер слизат от колата, но се вижда и Орхан слязъл до съседна кола да стои в изчакване. Тарък пък вече е там. Това се случва явно след сватбата, защото дрехите са ежедневни. Странно, какво може да събере всичките фамилии там.
Виж целия пост
# 40
Днес снимали сцена между СейФер. На улицата, в дъжда. Ферит плачейки паднал на улицата, Сейран го прегърнала през раменете и му помагала да стане. Heart

Това не съм го видяла и не съм го прочела. Ние чакаме романтика , те пак плачат !

Виж целия пост
# 41
Хм, сцената, в която Ферит плачел и падал на земята била свързана с човека в болницата. Крещял и страдал много. Сейран се опитвала да го успокои, но и тя плачела с него. Явно е някой от тяхната фамилия. То си и личи, че слизайки от колата тича без даже да изчака Сейран. Сигурно дъртия гъз е заминал или поне е в кома.
На сцената с колата, по ризата на Търо имало петна от кръв.

Уж това били петната.
Виж целия пост
# 42
Абидин да не гръмнат?
Абидин е най- скъп на Феро той си му го каза и на него...
Виж целия пост
# 43
Абидин да не гръмнат?
Абидин е най- скъп на Феро той си му го каза и на него...

Казват, че Абидин бил в колата със Суна 🤨🤷♀
Виж целия пост
# 44
Какво стана с Кязъм и неговата земя, дето купуваше от този брокер?

СЦ сигурно са загубили листа  и не помнят какво щяха да правят.....земята "чака ред " може би  ,ако не  ѝ се  изчака чакането ...
Дали Абидин ще  остане в сериала ,май липсваше в някои от епизод -ите  ?!?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия