Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ Проекти и Колеги./ Тема 14

  • 24 038
  • 736
# 540
Също мисля, че Сейран сега се отпусна, а не да си сдържа емицията, както преди. С уговорката, че не всичко разбирам от озвучката.
Виж целия пост
# 541
Много наивинитет, но тооолкова феромони пръска тая серия, че забравяш за всичко лошо Joy Joy Joy
Заслужавало си е чакането, след толкова серии най-после да видим това за което сме се събрали!
Малко, много - все пак да ни поддържа, като ни приземят Weary
Виж целия пост
# 542
Под действие на адреналин човек се променя и се държи различно.
А Сейран още след развода съжаляваше. Както бях написала, тя получи своето, извоюва го и скъса оковите. Сега може да се наслаждава да бъде себе си.
Виж целия пост
# 543
От Тарък ми настръхва козината просто. Браво, Баран!
Дъртия Саффет какво си позволява и защо се настани в Корхан? Баси, откачалките!
Гюлгюн ги видя и си подмина. Що за мизерия? И Ифакат го спира Орхан. Остани, тя сама ще се самоубеди, че нищо няма между нас. Кошмар!
Есме и тя зла стана, до вчера трепереше, докато този откачалник прибиваше и двете й дъщери, сега се сети, че е майка.

Много са сладки Ферит и Сейран, но до вчера стоеше като дърво до него, обиждаха се, крещяха си, сега е на път да сдаде крепоста, само че не е я кефи мястото, ако я беше завел на хотел, Феро щеше да забие знамето. Много го обичала, нежна и мила. Не върви някак. Та тя така не се е държала никога с него. Поне малко положителни емоции да съберем, че след рекламите....
Фуат толкова екранно време не е имал до сега. Ще го приключат май наистина.
Виж целия пост
# 544
Какво беше това замисляне от Ферит, преди да се усмихне и да иде до огъня?
Виж целия пост
# 545
Ох, подготвят ни за смъртта на Фуат 🥲🥲🥲
Виж целия пост
# 546
Оооох, тези сбогувания! Sad Чак ми се иска да не го знаех този спойлер за Фуат, хич нямаше така да го преживявам.

Колко е хитър Търо
Виж целия пост
# 547
Поне Сейфер да си бяха консумирали любовта 😂

Оффф, Фуат😳
Виж целия пост
# 548
В тази серия май жените са най смели
Виж целия пост
# 549
Оф, Фуатеее, не си тръгвай! Sad Sad
Виж целия пост
# 550
Май хората на Тарък не са виновни, той се разсея..

Тази смърт дали няма да помири семействата 😳
Виж целия пост
# 551
Тарък нали беше казал - Ферит и Сейран да са живи - за останалите не е проблем да има инцидент. Сигурна съм, че няма да е злополука. Но това .... в следващия сезон.
Нямах сили да пиша. Предполагам, че много от вас също като мен не издържаха. Буквално ревах. Половин серия не можахме да се нарадваме на любОФФ и стана OFF.
Виж целия пост
# 552
Каква игра само от всички ...... 😢😢😢
Виж целия пост
# 553
Значи Тарък е невинен.
А дъртия Халис? Не е човек!
Даже противния Казъм прояви съчувствие и не издържа на страданията на Ферит и се опита да го утеши.
Признавайте си, поплакахте ли си?

Фраг няма да има.


Не вярвам, че има нещо,кеото може да помири семействата.

Сега какво ще се случва с влюбените? Сейран? Суна? Абидин?

Хайде да кажем сбогом на Фуат!
Виж целия пост
# 554
Единствен Кязъм успокояваше Ферит

Когато се срещнаха на паркинга,Ферит каза,че предчувства,че ще стане нещо лошо
Е,стана
Това е последствие от грешките на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия