Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ Проекти и Колеги./ Тема 14

  • 24 042
  • 736
# 75
Ако са стреляли по някой може наистина да е дядото интересно според мен това ще го дават в петък 😊
Виж целия пост
# 76
Аз вече изгубих надежда, че ще се отървем от нея Grinning

Сериала ще сърши, Буче още ще играе в него.
Споко, не е тя. Изобщо не е присъствала на снимките.

Диде, успя ли да се прибереш? 30 минути остават до началото.

Аз ще гледам друг сериал, този ще си го оставя за утре. Може би ще го започна. Ще видя.

С английски субтитри никъде не съм срещала преведен. Разни профили в ТТ имат откъси.
Виж целия пост
# 77
Момичета да ви попитам, има ли някъде, където е онлайн сериала с англ.суб?
Някой път превеждат сегменти в Туитър, ще пусна линк, ако намеря.

Ще имаме фрагмент после.
Виж целия пост
# 78
След епизода ще има фраг за 33та серия.



Като му гледам на Емрулах емоджитата явно ще запалят палатките двете двойки. JoyJoy

Линас, писали сме заедно. Не мога да изтрия.
Виж целия пост
# 79
Започна и озета - 31 серия ...доста е съкратен. Сигурно и реклами ще вкарат.....Така, че и закъснелите ще успеят!
Виж целия пост
# 80
Благи, нека има, че поне емоджитата са готини за пръв път, без сълзи, а с целувки и сърца HeartpulseHeartpulseHeartpulse
Виж целия пост
# 81
Прибрах се наядох се...
Оправих каквото беше сбъркано време да откачам и да сабахладисам...
И фрагмана ще ни запали след епизода направо скоро ще си правим компания с Гюлсерен и сие..

Рамо зад кадър на Димес

https://twitter.com/balmsedit/status/1658522672559423522
Виж целия пост
# 82
Заредих се и аз. Бях на 4та страница и гледам сте стигнали до 6та и ми стана зле. Викам да не отложиха пак епизода 😂
Виж целия пост
# 83
Писали са пак, че някой от актьорите е отишъл до вратата на болницата, паднал и започнал да реве. Някой да не е умрял само.
Виж целия пост
# 84
Ами честита ни Чапкънова седмица 🥳😍🔥
Виж целия пост
# 85
Антидепресанти преди епизода

Виж целия пост
# 86
Леле не мога да ви изчета, браво. 

Диди благодаря за прекрасната нова тема . Здраве на ръцете ти. Да ни е честита. !

Ще се радвам да са улучили Ификат или Халис.
Преди бях чела някъде,че Тарък и Пельо ще се влюбат. Няма да напусне сериала, но поне да срещне средната душа и да остави Ферит намира.Joy
Виж целия пост
# 87
Ай, вярно Ифакат не писаха, че е там или ще дойде. Къде без нея, ако е Халис Ага. Ама Ферит пък за нея чак толкова да бърза.
Тарък изглеждал виновен вчера каквото са снимали.
Виж целия пост
# 88
Има ли вече превод от рускинята?
Къде го гледате в момента?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 89
Диди Heart  Благодаря ти ! Жива и здрава да си !

Препускам през темите .То все има екшън от някъде да изкочи Grinning

Приятно да Ни  е на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия