КАУФЛАНД - тема 66

  • 68 251
  • 795
# 465
Вчера се убих да търся промоционална кофичка от 400 грама котидж на Ескуиза и няма и няма. Извиках сътрудник, който каза, че няма такава в момента. Отворих пред него актуалната брошура в електронен вариант през едно приложение за всички магазини, което ползвам и му показах. Човекът извади същата брошура, но хартиен вариант и ми показа същата страница със съвсем друго съдържание.
После, вкъщи влязох в електронната брошура в техния си сайт и установих, че страници 18 и 19 изобщо не съвпадат.
Страниците в приложението:


И страниците в приложението на Кауфланд:


Супер странно. Имайте го предвид.


Вчера го забелязах това, бях сигурна, че видях котидж сиренето и си го набелязах, даже се учудих, че предлагат малкото с купон, като голямото е на по-добра цена. А гледах брошурата в техния сайт в събота, малко след като беше публикувана. Вчера като го потърсих отново и го нямаше - съвсем различни страници
Виж целия пост
# 466
Исках ципура, но още към 17 ч в нашия филиал нямаше никаква. А е само вторник.
Виж целия пост
# 467
Аз отидох за сардини и газирана вода- върнах се без газирана вода.😆 Но взех 4 кг моркови (то грехота да не вземеш при цена 50 ст./кг😄), сардини, намален магданоз и бейби спанак по 60 ст.
Виж целия пост
# 468
Аз утре ще ходя за тоалетна хартия.Дано има все още.
Виж целия пост
# 469
На "Скопие" Сф имаше ципура доволно снощи в 20 ч - взех, но се двоумих дали да не пробвам милокоп. За мен е непозната , та ще съм доволна някой да сподели впечатления.
Тоалетна хартия Фамилия  ХХЛ взех + разни седмични обичайни - захар, хляб, млека, зеленчуци , праскови, нар, диня ( узряла, но все повече се доближава по структура до съвременния домат), лукчета сега 75гр( защо си мисля , че бяха 90 грама преди🤔), сметана 3×100  за торти ( ако някой ден имам време и муза) , ММ си хареса кашкавал Фамилия Гранд , а за мен  едни бонбони с мента -кауфладска реплика на Афтър ейт😉
Виж целия пост
# 470
Ципура при нас на бул. Борис lll имаше доволно. Снощи я приготвих за вечеря - изключително вкусна беше.
Виж целия пост
# 471
Здравейте
Някой взе ли електрическа скара ?
Моята работи ,но пече много бавно .
Някак храната не "цвърчи" върху реотаните ,ами едва едва се случват нещата.
Исках да разбера ако и друг си е взел как се справя .
Виж целия пост
# 472
Валети така с един преносим котлон Краун си скъсах нервите и го върнах. Не загряваше добре и готвеше ужасно бавно, терморегулаторът му цъкаше постоянно, тъкмо се загрее и изключи и после пак. Колежката и тя взе и при нея така. Купих друг на друга марка от друго място и той така. Нещо им слагали защити някакви и май за това се получава това. Да не би да го има и при скарите това?
Виж целия пост
# 473
Моля за отзив за сокоизтисквачка на 50% , хубава ли е ?
Предимно за воднисти плодове (портокали и тн ) , надали ще я ползвам с твърди моркови примерно. Мерси
Виж целия пост
# 474
Валети така с един преносим котлон Краун си скъсах нервите и го върнах. Не загряваше добре и готвеше ужасно бавно, терморегулаторът му цъкаше постоянно, тъкмо се загрее и изключи и после пак. Колежката и тя взе и при нея така. Купих друг на друга марка от друго място и той така. Нещо им слагали защити някакви и май за това се получава това. Да не би да го има и при скарите това?

Охх ,ми знам ли ?
Днес я мих трих тая скара ,но не мога да я докарам във вида в който я взех
Дали ще успея да им я върна със следи от употреба?
Виж целия пост
# 475
Да, като недоволен клиент. Виждала съм такива да ги преценяват с оранжев етикет. Имало е уреди не само в неперфектен вид, ами и с липсващи или счупени части...
Виж целия пост
# 476
Днес я мих трих тая скара ,но не мога да я докарам във вида в който я взех
Дали ще успея да им я върна със следи от употреба?
Аз мисля, че не само търговците, но и потребителите трябва да бъдат коректни. Политиката на Кауфланд е насочена към клиента, но я се опитайте да я върнете в някое малко магазинче. Просто ще ви се изсмеят. Оставете си скарата и си я ползвайте. Така и така вече сте го сторили.
Виж целия пост
# 477
Аз върнах скоро телевизор.
Не са го вадили да го оглеждат, само отвори кутията да се увери че тв има Simple Smile
Нямаше проблем никакъв, нито мусене, нито нищо. Всичко прочете точно, коректно и бързо.
Виж целия пост
# 478
Аз съм от Кауфланд съм доволна за връщането. Затова предпочитам да купувам оттам стоки.
Виж целия пост
# 479
И аз също. Затова призовавам да не се злоупотребява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия